Deadric longsword is zwaar en lelijk 
Ik gebruik liever mijn ranke ebony longsword.
Ik gebruik liever mijn ranke ebony longsword.
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
www.triathlete.nl
Verwijderd
Die golden saints liggen nergens. Je kan ze vinden in de buurt van daedric ruins en in de grazelands, maar dan moet je wel een hoog level zijn(anders kom je ze niet tegen). Wat je wel kan proberen is summon golden saint scrolls of een summon golden saint spell te vinden/kopen. Al is het onmogelijk die golden saint te summenen(spell methode), als je genoeg geld hebt kun je een enchanted item maken.Scighera schreef op 04 oktober 2002 @ 15:49:
bestaat er geen lijst waar die glden saints liggen?
Ik heb btw een 'Dragonbone Curcass' gevonden: Weight 50, Armor 50, Value 180.000, extratje: resist 100% fire.
alleen dat gewicht is jammer
www.triathlete.nl
Verwijderd
je moet 'a good place to stay' gebruiken, die is gewoon goed, geen cheats oid, gewoon lekker veel storage enzo (zelfs een alchemy lab met potten met de namen van alle ingredienten)Scighera schreef op 04 oktober 2002 @ 16:09:
oke, ik zal zien of ik wat kan vinden. Kan ik trouwens ergens anders nog het eigen huis in balmora downloaden? Morrowind.nl heeft een death link en ik heb al op ander sites gekeken maar niets gevonden. Of is er anders een tutorial om een eigen huis/kasteeltebouwen?
Onder water, het was een rotklus om het te pakken te krijgenThufir_Hawat schreef op 04 oktober 2002 @ 16:06:
Het is toch zo dat je meer damage doet als je meer strength hebt?
Je kan namelijk een zwaard enchanten dat je +100 strength hebt voor enkele seconden, dus bij de 2e klap sla je best wel hard, denk ik.
Je kan alleen met hetzelfde soulsteentje en hetzelfde zwaard ook 75 firedamage doen per klap. Ik denk dat dat zinvoller is.
Waar lag dat cuiras met 100% fire resistance eigenlijk? Lijkt me wel een leuk ding.
Ik denk dat ik trouwens maar gewoon voor een ring ga met +24 strength, kom ik mooi op de 150 uit. Kan ik aardig wat zooi meeslepen.
Is er trouwens geen mogelijkheid om die Adrenaline Rush constant te hebben?
www.triathlete.nl
ik wil er ook niets speciaals in hebben: gewooVerwijderd schreef op 04 oktober 2002 @ 16:15:
[...]
je moet 'a good place to stay' gebruiken, die is gewoon goed, geen cheats oid, gewoon lekker veel storage enzo (zelfs een alchemy lab met potten met de namen van alle ingredienten)
www.triathlete.nl
Verwijderd
Die plug-in van mij heeft dat allemaal(behalve de deur die op slot kan, maar daarvoor kan je een spel gebruiken). Weet alleen de precieze naam niet (file heet "balmora_house".Scighera schreef op 04 oktober 2002 @ 16:22:
[...]
ik wil er ook niets speciaals in hebben: gewoo
n wat planken, kasten en kisten.
verder een bed, wat goedkoop servies, tafeltjes stoeltjes en een bed. oh ja: een deur die op slot kan
Verwijderd
Hier komt de belangrijkste skill te pass:Thufir_Hawat schreef op 04 oktober 2002 @ 20:46:
Dan kom ik nu nog 1 grand soulstone tekort, ik heb een ring die Golden Saints kan summonen
idd. hetzelfde geldt voor mij alleen jammer dat ie 50 kg weegt..Thufir_Hawat schreef op 04 oktober 2002 @ 23:27:
Dat armor met 100% fire res hou ik toch maar, tis toch wel lekker![]()
Alles wat vuur gebruikt heb ik nu geen last meer van.
www.triathlete.nl
Verwijderd
editor openenScighera schreef op 05 oktober 2002 @ 05:29:
[...]
idd. hetzelfde geldt voor mij alleen jammer dat ie 50 kg weegt..
Ik ben gisteren naar Vivec geweest:
-Het Dragonbone Cuirass met 100% fire resist a 180.000 (waar die lag staat een paar post terug)
in de Ruine recht van Vivec (dat cuirass kwam me goed van pas):
-1x Ebony War Axe a 15.000
-2x Daedric Tanto a 14.000
-1x Ebony Broadsword a 15.000
-1x Ebony Mace a 12.000
-1x Fiend Katana a 9.000
-1x Ebony Shield a 17.000
-1x Ogrim Grand Soul Item a 33.000
-2 Grand Soul Items
In de Dungeon onder het onderste eiland recht naaast vivec liggen heel veel soul gems (ook grote)
De Private house in Balmora werkte niet(dat zal wel door de update komen),. Ik heb nu de private Tower in Balmora met behoorlijk grote opslagruimte's.
Ik wil er alleen nog extra chest-en bij hebben en sloten op de deuren. weet imand hoe dit laatste moet?
www.triathlete.nl
Verwijderd
Ebony armor roeleert. Niet allen ziet het er het vetst uit van allemaal, ja kan er ook nog eens woei-enchantments opgooien. En het mag misschien een beetje zwaar zijn, maar wat maakt dat nou uit als je char er goed uit zietThufir_Hawat schreef op 05 oktober 2002 @ 07:55:
Die sloten kun je met een spel doen.
Dat pantser dat mag dan wel 50 kg wegen, das altijd nog 10 kg minder
als mijn ebony armor.
Ik ben dan ook puur een fighter met alles heavy.
Verwijderd
Verwijderd
Ordinators zijn erin getrained om door magie heen te zien. Dus probeer maar niet te stelen in de buurt van ordinators. Je kan de ordinators beter slachten, dan weet je tenminste zeker dat ze niks zien.Thufir_Hawat schreef op 05 oktober 2002 @ 19:46:
Woepie, ik ben nu 105% chameleon
Die dremora lords pleuren na 1 klap om, critical strike
Maarre, als ik iets jat wat andere NPC's zien dan krijg ik dus mooi wel een bounty op m'n kop
Stel je voor:
Je werkt als Ordinator in de Hlaalu vaults, je ziet de deuren opeens opengaan, dus je denkt, dat zal Thufir Hawat wel zijn. Je ziet niemand, maar je weet dus wel wie het is...
Vervolgens zie je complete glass-sets verdwijnen () en weer denk je, dat zal Thufir Hawat wel zijn, want ik zie niemand.
Der is ook geen 1 guard die naar me toe komt rennen om me te arresteren, want der is "niemand".
Wat wel een enorm voordeel is, al die rotte cliff racers die zien me niet dus vallen ze me ook niet lastig. Trainen hoeft niet, long blade staat toch al op 100
www.triathlete.nl
Verwijderd
Beste axe is volgens mij de daedric axe, maar misschien is ernog een quest (voor een god waarschijnlijk) waarmee je een betere krijgt. Ga ik met mijn huidige char eens proberen te doen (werd helemaal dol toen ik die chille spear kreeg na een quest voor sheogradScighera schreef op 06 oktober 2002 @ 06:08:
Dat is cheaten en helemaal zonde van het spel...![]()
Wat is trouwens de beste axe van het spel? ik lees we van alles over het beste zwaard nl. maar mijn axe skill is nu 97 dus vandaar
www.triathlete.nl
Verwijderd
Dat kan ja. Vooral als je lid bent van de temple moet je later nog heel wat ruines langsgaan(om mensen te healen). voor de andere quests hoef je alleen maar mensen uit te moorden(maar voo de zekerheid, als ze jou niet aanvallen val hun dan ook maar niet aan).Scighera schreef op 06 oktober 2002 @ 14:15:
Ik vroeg me trouwens het volgende af: Ik ben nu doodleuk al die ruïnes aan het langsgaan ivm met leuke item (net weer wat Deatric wapens e.d.) Iedereen die me daar aanvalt krijgt met mijn Axe te maken. Kan het zijn dat je die types die daar rondlopen (magiers en zo) nog levend voor guestes nodig hebt?
Doe ik ook niet , ik trek meetsal mijn wapen pas al ze een offensieve houding aannemen op me af komen rennen met een wapen in de hand of een effctloze vuurbal mijn kant opsturen.Verwijderd schreef op 06 oktober 2002 @ 15:34:
[...]
Dat kan ja. Vooral als je lid bent van de temple moet je later nog heel wat ruines langsgaan(om mensen te healen). voor de andere quests hoef je alleen maar mensen uit te moorden(maar voo de zekerheid, als ze jou niet aanvallen val hun dan ook maar niet aan).
www.triathlete.nl
www.triathlete.nl
Verwijderd
Verwijderd
Er zijn 2 boeken waarin hints staan over genezing. De bekendste is Vampires of Vvardenfell Volume II, een minder bekende weet ik de preciese naam niet van. De minder bekende is uiterst zeldzaam, en kom je eigenlijk alleen tegen in de secret library. Maar vampires of vvardenfell is ook goed genoeg. Lees het boek goed door en ga dan wat dingetjes proberen. Het zou op zich zonde zijn om de hele zooi te verklappen, en dat doe ik echt alleen als je zeker weet dat je dat wilt.Scighera schreef op 06 oktober 2002 @ 20:15:
Ik heb een probleem: ik ben een vampier geworden... Ik heb al gezocht:
-bij een tempel aanmelden voor healing (werkt niet)
-het boek 'Vampire.... deel 2' lezen, daar zou een naam v.e. persoon in voorkomen(boek gelzen, geen naam tegengekomen)
Weet iemand de oplossing? ik wil nl gewoon mijn quest afmaken
Verwijderd
Umbra bedoel jeVerwijderd schreef op 06 oktober 2002 @ 20:32:
ik heb zo'n ork vermoord in de bergen het licht noord oostelijk van vivec vlak bij een stad(weet niet meer waar precies want ik ben me kaart kwijt). deze ork had een orkarmor bij zich en een zwaard van 110.000
www.triathlete.nl
Misschien een hele diepe anus Ik zou het niet wetenIk vragag me onderhand bij elk spel waar ze in hemelsnaam aan die wapens houden. loop je alleen in je onderbroek, heb je nog 500kg aan uitrusting bij je plus enkele tonnen aan goudstukken. En dat allemaal in z'n onderbroek
Verwijderd
Wat deed je in hemelsnaam in "tef kyr"(waar is dat? bedoel je niet tel fyr?)??? Je hoort ergens in een daedric ruin te zijn!Scighera schreef op 06 oktober 2002 @ 21:26:
Ben naar Tef Kyr geweest, wil hij me niet genezen.
Ik denk dat ik maar een savegame ga laden .
Kan je dat vampirisme alleen krijgen als je gebeten wordt, dus als je hem met een long swordi n de pan hakt zodat hij je niet kan bijten is de kans dan aanzienlijk kleiner?
Verwijderd
Waarom stop je dat allemaal in verschillende kratten. Kan toch wel een type per krat?Thufir_Hawat schreef op 06 oktober 2002 @ 23:08:
[...]
Misschien een hele diepe anus Ik zou het niet weten![]()
Ik moet nou een schip zoeken, vlakbij Bal Fell, daar liggen als ik de opdrachtgever goed begrijp een zootje deadric spulletjes.
Maar ik kwam een paar Golden Saints en Ald Sotha tegen op de route, dus ik mot terug naar m'n huisje in Balmora en leeg overnieuw aan de zwemtocht beginnen
Ik heb al bijna 2 volle kratten met glass-troep, 3 kratten met deadric (das nie zo moeilijk, gezien het gewicht) en ook 3 kratten ebony zooi.
Maw, die chameleon uitrusting was duur, maar het wel waard. Nog een broek gekregen met levitate
Idd, De Ruine 'Bal Ur' ga ik maar een bezoekje brengen aangezien daar ook ene 'Galur Rithari' rondloopt..(ex-vampire??)Verwijderd schreef op 06 oktober 2002 @ 23:32:
[...]
Wat deed je in hemelsnaam in "tef kyr"(waar is dat? bedoel je niet tel fyr?)??? Je hoort ergens in een daedric ruin te zijn!
www.triathlete.nl
Verwijderd
Over de armor-rating: Dit zegt niks, dat betekent gewoon dat je heavy armor skill redelijk hoog is (heb zelf ooit een cuirras gedragen met een rating van meer dan 600).Thufir_Hawat schreef op 07 oktober 2002 @ 00:39:
Nope, zeker niet van dat deadric spul, 4 zwaarden per kist en vol is ie.
Van die glass zooi kan de wel gruwelijk veel in zo'n kist.
Ik begin kisten tekort te komen.
Als je spul op de grond flikkert, blijft dat eeuwig liggen? Dan kan ik het ook in die kasten pleuren, op de kisten en op de grond. Als dan echt alles vol ligt ga ik het wel een keertje verkopen
Trouwens, het zal al wel bekend zijn, maar in de inner-shrine van Bal Fell liggen schoentjes van 140000 en een armor rating van 266 (heavy).
Nou ff zoeken naar die Odral Helvi, schijnt ergens te zijn in Caldera (gouvernors hall) maar ik ken em niet vinden.
Klopt het trouwens dat je bij dat moordonderzoek in Balmora (house hlaalu) geen opdracht krijgt? journal wordt ook niet geupdate.
Dit had ik ook al met een bounty-contract voor Dura Gra Bol.
Verwijderd
Je moet bij de draeda lord in ball ur zijn dacht ik. Er stond naast dat mens dacht ik een standbeeld waar je mee moest praten. Alhoewel ik niet heel zeker weet of dat de oplossing is.Scighera schreef op 07 oktober 2002 @ 05:46:
[...]
Idd, De Ruine 'Bal Ur' ga ik maar een bezoekje brengen aangezien daar ook ene 'Galur Rithari' rondloopt..(ex-vampire??)
Edit:
ze vertelde me dat ik bij de Deadre Lord zelf moet wezen, ik heb in editor gezocht en er blijken er 7 Dremora Lords te zijn, waarvan twee in Ibar-Dad, vlak bij de ruine waar ik ben gebeten(Vampire met Glass-Armor en Glass Long-Sword, R.I.P.)
www.triathlete.nl
Verwijderd
Graag gedaanScighera schreef op 07 oktober 2002 @ 10:13:
Dat is hem, Thanx!!!
Stond in het forrum op Morrowind.nl, men wist alleen niet meer in welke ruine dat standbeeld stond
www.triathlete.nl
Verwijderd
Verwijderd
Ik ben de naam vergeten van dat zwaard. Het is een lastige naam. De stats zijn iets van ?-70 (volgens mij), en je krijgt het hoort bij een quest bij imperial legion.Verwijderd schreef op 07 oktober 2002 @ 13:24:
iemand eigenlijk een idee wat nou het beste zwaard in heel het spel is?
Ik neem aan gezien de reacties dat het niet crescent blade is.
PS: iemand al de nieuwe screens van Tribunal gezien?
Verwijderd
www.triathlete.nl
Verwijderd
Heb je de film "trainspotting" gezien? Daarin worden die sollicitatie gesprekken heel soepeltjes afgehandeldThufir_Hawat schreef op 08 oktober 2002 @ 13:16:
ik nu trouwens sollicitatieplicht, dus ik zal binnenkort wel flink wat minder tijd hebben voor Morrowind.
www.triathlete.nl
Verwijderd
www.triathlete.nl
het gaat mij ook puur en alleen om die soulstones, hierna doe ik geen quest meer voor ze. de enige magie die trouwens interessant is voor me dat zijn die recall spreuken.Neuh, ik begin meestal bij de fighters guild, mage is niets voor mij, en de thieves guild wordt ik later meestal ook lid van.
Verwijderd
Dat heb ik ook gehad, maar ik heb echt geen izn om dit helemaal door te euzen hoorthettes schreef op 09 oktober 2002 @ 01:25:
De creeper is dood, hij moet weer leven, kan dit via een console command? lange tijd terug had ik de creeper (ghorak manor caldera) vermoord, en nu heb ik hem toch wel nodig
consolenaam is iig scamp_creeper
Moet ik daarbij op dezelfde plek staan oid, of andere details??
Verwijderd
Op morrowindfiles staat het volgende en nog veel meer:thettes schreef op 09 oktober 2002 @ 01:25:
De creeper is dood, hij moet weer leven, kan dit via een console command? lange tijd terug had ik de creeper (ghorak manor caldera) vermoord, en nu heb ik hem toch wel nodig
consolenaam is iig scamp_creeper
Moet ik daarbij op dezelfde plek staan oid, of andere details??
Verwijderd
Verwijderd
ik heb sinds level 7 de "Ice of the Monarch" Deze is net iets beter dan de Katana, zonder de standaard 60/60 Frost a 40pts er bij op te tellen...Thufir_Hawat schreef op 11 oktober 2002 @ 11:34:
Dat mag ik toch wel, personality op 101 en speechcraft op 65, gewoon lekker taunten tot hun er bij neervallen. Of struikelen over mijn deadric katana. Heerlijk zwaard, stuk beter dan een ebony longsword.
Okee, de morag tong it is. We zien wel of het wat is, zoniet roei ik de hele morag tong uit. Mwuhahahha!!
www.triathlete.nl
Verwijderd
Hmmm, ik heb zo'n beetje precies hetzelfde als jou, ook al paar maanden niet gespeeld en ook nog niet uitgespeeld. Misschien alleen wel een stukkie verder, want die ring heb ik al ff.Verwijderd schreef op 12 oktober 2002 @ 23:48:
hmm al paar maanden niet meer gespeeld om eerlijk te zijn
moet maar weer s verder gaanwil natuurlijk wel die expantion gaan spelen en ik wil deze eigenlijk ook nog wel ff uitspelen...
wie heeft dat trouwens al gedaan, uitspelen? krijg je nog iets speciaals ofzo aan t eind (niet teveel vertellen ofcourse) of doe ik het alleen voor een filmpje met credits? kortom, is het de moeite waard? - ik heb nu net die ring gehaald uit die grot die alleen op bepaalde tijden even open ging, met al die geesten enzo
en zijn er nog net-nieuwe must-have plugins ofzo?
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
inderdaad, dus ik ben maar een thief gaan spelen (heb ik nog niet gedaan) dus mischien weet dat me wel te boeienScighera schreef op 13 oktober 2002 @ 15:01:
zonde....
Verwijderd
moet je in de cs kijken, bij de leveled creaturescorpseflayer schreef op 13 oktober 2002 @ 21:17:
Vanaf welk lvl zijn er ash ghouls te vinden? Op lvl7 vond ik alleen ash slaves en geen ghouls
Verwijderd
Denk het niet. Thief is best wel saai eigenlijk. Waarschijnlijk omdat stelen niet zo bijzonder is, en over het algemeen werkt geweld beter dan stealth.Verwijderd schreef op 13 oktober 2002 @ 15:29:
[...]
inderdaad, dus ik ben maar een thief gaan spelen (heb ik nog niet gedaan) dus mischien weet dat me wel te boeien
Verwijderd
Skink-In-Tree geeft toch een aanwijzing waar je er een kunt vinden
Verwijderd
Oh ja, ik weet het alweer. Je moest naar het Noord-Westen gaan vanaf Sadrith Mora, richting de kust van de Grazelands dus. Als je in een rechte lijn van Sadrith Mora over een eilandje loopt en vervolgens bij de kust van de Grazelands aankomt, hoor je ergens wat struikjes op het strand te zien. Daar moet je wezen.Verwijderd schreef op 14 oktober 2002 @ 13:02:
[...]
Skink-In-Tree geeft toch een aanwijzing waar je er een kunt vinden
Ergens aan de kust bij Sadrith dus op 't vasteland als ik me goed herinner, ff Water Walk casten dus. Anders kun je er een afranselen in de Main Quest, als Caius Cossades je naar een Sixth House base stuurt. Alleen geeft de Ash Ghoul je Corprus Disease (hoort ook bij Main Quest) dus dat is weer minder...
Verwijderd
Wel dus. Maar hij is secret, dus daarom hebben ze hem verstopt. Gewoon ff wat beter zoeken(Hij zit iig niet in het riool).corpseflayer schreef op 14 oktober 2002 @ 20:38:
Ik moet nu Galur Rithari's notes vinden voor Skink-in-tree, Jobasha zegt dat er een kopei is in de Hall of Justice Library, nu zit ik in die Hall's enige bibliotheek en vind het boek niet tussen de hoop, ik denk dat het ergens anders ligt, maar waar?
/e/
Ik zit in de hall of wisdom library, in hall of justice is er geen.
Verwijderd
Achter in de bieb in de linker kast volgens mij. Vergeet je pasje niet anders krijg je een boete.Verwijderd schreef op 15 oktober 2002 @ 00:05:
[...]
Wel dus. Maar hij is secret, dus daarom hebben ze hem verstopt. Gewoon ff wat beter zoeken(Hij zit iig niet in het riool).
Verwijderd
Verwijderd
Kijk een sgoed op de radar. Ergens in zo'n kamer zit een trap door (zit een lev 60 lock op). Zitten ook 2 gasjes in dezelfde ruimte. In een of andere office ofzo.corpseflayer schreef op 15 oktober 2002 @ 18:39:
Wzzr ligt dat fucking boek ik vind het nergens, niet in de HOJ en ook niet in de HOW, waar is die hidden library?
Verwijderd
Je moet het eens met 100 sanctuary en 100 reflect magic proberen. Te l4m3 voor woorden.Thufir_Hawat schreef op 16 oktober 2002 @ 00:23:
Mwuhahahaha, ik heeft het gevonden en op grote schaal toegepast.
Ik heb nu 192 strength, ik kan 965 aan zooi meesjouwen.
Nu alleen nog ff m'n schoentjes, greaves en pauldrons enchanten met fortify strength. Dan kom ik wel over de 200 heen.
Ik weet het, tis overkill, maar als ik weer met 100% chameleon ga lopen is er ook geen ruk aan.
Pluspunt is dat ik nu zonder problemen een deadric claymore mee kan nemen (of 2) en dan nog mooie spullen vinden ook. Naja, eerst maar 's ff verder met de mainquest, ik moet nu van me corpus af. Even een retourtje tel fyr boeken.
[ Voor 0% gewijzigd door DeadKennedy op 16-10-2002 10:23 . Reden: grotere screenshot ]
WEBN & chill (@IBKR)
Men neme: een volle soulstone (liefst golden saint), een zak geld, de spell die op het item moet en last but not least: het item.Ik snap trouwens nog steeds niet hoe je moet enchanten, hoe je de spreuk erop krijgt. Ik heb wel zo'n opgeladen soulgem (maakt het uit hoeveel het is opgeladen?).
Maar die spell meot je kennen of alleen de scroll hebben?Thufir_Hawat schreef op 16 oktober 2002 @ 11:25:
[...]
Men neme: een volle soulstone (liefst golden saint), een zak geld, de spell die op het item moet en last but not least: het item.
Men gaan naar de lokale mageguild, men zoeke de enchanter (in Balmora is dat die Galbedir) en men ramme op de spatiebalk in het aanzien van dat persoon.
Men klikke op "enchanting" en de rest wijst zich vanzelf. Linksonderin kun je kiezen tussen cast-when-used of constant effect als de soul het aankan. Daarvoor moet de gevulde soulstone minsten 80k waard zijn (golden saint/ascended sleeper).
Of je kijkt even in de handleiding
WEBN & chill (@IBKR)
www.triathlete.nl
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq