Mijn boefje is liev!
Dat interview waar die niet meer het verschil tussen 2021, 2022, en 2023 weet?NoFearCreations schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 09:36:
[...]
Volgens mij was er zeer kort geleden een interview met Christian Horner, die zei dat ze wel degelijk de auto rond Max ontwikkelen.
Iets met Albon die de auto ontwikkeld had. Dus dat was in 2021 de 2022 auto (want in 2022 was Albon foetsie naar Williams). Om in één adem door te gaan dat het Verstappen kamp in Baku op de tafel sloeg omdat Perez te veel won. Maar in 2022 was Baku aan het eind van het seizoen en had Perez (zo goed als) niks gewonnen, terwijl de eerste races Verstappen nek aan nek ging met Leclerc. In 2023 was Baku wél de 4e race van het seizoen, en waren de eerste overwinningen voor VER, PER, VER, PER(, VER, VER, VER, .. ).
Als die zoiets basaals als niet weet te onthouden, of opklopt voor het leuke verhaal, hecht ik ook niet meer veel waarde aan de rest.
En daarnaast ontwikkel je de auto natuurlijk voor de snelste coureur. Elk team heeft liever dat de snelste wint en de tweede 6e of zo wordt dan dat beiden rond 3 en 4 finishen. Die overwinningen geven immers meer aandacht, en dus meer sponsorinkomsten.
In de 1e training reden Verstappen en Hadjar op de harde band. Verstappen zette zijn snelste tijd op de zachte band. De snelste tijd van Hadjar was nog op de harde band. Ook Hadjar zette een tijd neer van 1:36 nog iets op de zachte band maar die tijd werd weggenomen door waarschijnlijk track limits. In de twee training reed Verstappen zijn long run op de zachte band en Hadjar op de medium band wat mogelijk weer het tijdsverschil tussen beiden verklaart.
Wel zei Hadjar dat hij de wagen in Singapore lastiger te rijden vond maar om daar nu gelijk conclusies aan te hangen vind ik wat voorbarig.
Wel zei Hadjar dat hij de wagen in Singapore lastiger te rijden vond maar om daar nu gelijk conclusies aan te hangen vind ik wat voorbarig.
Wat logisch is als ze daarmee meeste kans op succes hebben en van die coureur ook de meest gedetailleerde input krijgen om die auto steeds sneller te maken.NoFearCreations schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 09:36:
[...]
Volgens mij was er zeer kort geleden een interview met Christian Horner, die zei dat ze wel degelijk de auto rond Max ontwikkelen.
Het zou dom zijn als ze dat deden terwijl de tweede coureur met een meer gangbare afstelling meer en betere successen zou behalen.
Bortoletto, Colapinto en Lindblad zullen gridstraffen krijgen omdat ze nieuwe motoronderdelen krijgen buiten de toegestane poule. Er zullen dus wat verschuivingen komen na de kwalificatie.
FP3 is begonnen
Ik maak geen fouten, ik creëer leermomenten.
Okee.Marc H schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 19:32:
FP3 is begonnen
En een gare versnellingsbakplizz schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 19:57:
Veel track limits in deze FP3.
Mijn boefje is liev!
Verstappen weer in de pits.
Ik zou het doen!
Antonelli alweer tracklimits, gebeurt hem wel heel vaak.
Hij is niet de enige 😂Arjantje72 schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 20:17:
Antonelli alweer tracklimits, gebeurt hem wel heel vaak.
Hebben ze allemaal last van, er staat veel wind, hobbels en nog steeds weinig grip
Verstappen is aan het driften…
Mijn boefje is liev!
Alleen heeft Antonelli er bijna elk circuit last vanBvanham schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 20:27:
Hebben ze allemaal last van, er staat veel wind, hobbels en nog steeds weinig grip
42x track limits deze FP3 aldus SkyF1/F1TV. Ik kijk even mee op de telefoon, nog even boodschappen gedaan en de vaatwasser inpakken. Weinig heel veel spannends verder. Het gaat een leuke strijd worden tussen Ferrari en Verstappen. Maar track limits kan roet in het eten gooien.plizz schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 19:57:
Veel track limits in deze FP3.
Heeft Toto hem nu nog geen kinderzitje gekocht? Dat zei die toch nog in..., Maleisië neem ik aan, dat hij hem een kinderzitje ging kopen.Arjantje72 schreef op zaterdag 24 oktober 2026 @ 20:33:
[...]
Alleen heeft Antonelli er bijna elk circuit last van
Uitslag van de 3e en laatste training. Volgende sessie is kwalificatie om 23.00 Nederlandse tijd.
Verstappen had een rare actie op de baan, remde blokkeerde en deed bijna een burn-out
Ik zou het doen!
Let op:
Huisregels van dit topic:
Overige topics:
Huisregels van dit topic:
- Links of suggesties naar illegale video- en datastreams zijn vanzelfsprekend niet toegestaan.
- Graag de slowchat beperken tot de vrije trainingen en races. Geef elkaar de ruimte om daarbuiten meer inhoudelijke discussies te voeren.
- Hou het een beetje gezellig. Je persoonlijke frustraties over commentaar, coureurs, andere participanten in dit topic, of wat dan ook, zijn hier niet welkom.
- Respecteer elkaars mening of argumentatie en bedien je niet van drogredeneringen, gesneer of vervelende opmerkingen.
Overige topics:
- Vragen over hoe, wat en waar de Formule 1 te volgen op televisie:
[F1] Kwaliteit van uitzendingen en waar te kijken? - Deel 4
Viaplay in Nederland - Vragen, discussie en ervaringen over het bezoeken van een GP: [F1] On-site - Welke grand prix ga jij heen?
- Algemeen F1 nieuws / discussie kan uiteraard gewoon in: [F1] Seizoen 2026
- Andere race categorieën zijn hier offtopic, is er: Algemeen race topic Deel 3
- En voor gerelateerde randzaken is er: [F1] Randzaken
Dit topic sluit ergens in de week na de race.
| Als alternatief voor de slowchat is er #formule-1 op de Officiële Tweakers Discord |