Detailfoto's van de Aston Martin AMR26 die mogelijk de geheimen van Newey tonen.
De gekozen montage zal gezien Newey's denkwijze vast aerodynamische voordelen opleveren. Zo ligt de wagen stabieler in de optimale aanstroming. De draagarmen overnemen enigzins de functie die de verdwenen beamwing. Mechanisch gezien zorgt het ook voor anti-lift, zodat de vering bij het aanremmen niet te snel omhooggaat.
In de linkerstijl zit de hydraulische leiding voor het openklappen van de achtervleugel, in de rechterstijl de kabel voor het achterlicht.
Een deel van dempers zit boven en over de uitlaat.
De extreme undercut bij de sidepod.
De koelers liggen bijna kaarsrecht en de de luchttoevoer is bijna vlak te noemen. Aston Martin kwam echter niet verder dan 36 ronden vandaag. Er zou sprake zijn geweest van oververhitting en zou er een 'anomalie' met de Honda motor zijn geweest.
https://www.auto-motor-un...seitenkasten-aufhaengung/
[
Voor 4% gewijzigd door
Chocoball op 11-02-2026 19:46
]