Vroeger bij UPC geloof ik niet, al meen ik dat je x jaar klant moest zijn alvorens je eindelijk in aanmerking kwam voor een verhoging, of het had iets te maken met dat je niet een van de duurdere abonnementen had gekozen destijds dat die het eerder kregen.
Linksom of rechtsom betaal je die 'gratis verhoging' uiteindelijk toch wel.
Maar maakt ook niet uit eigenlijk, net aan de telefoon gehangen i.v.m. dat de UPC Mediabox HD (Pace DCR-7111) de geest te lijken te hebben gegeven na ruim 13 jaar dienst.
Technisch even vervangen kon blijkbaar administratief niet zonder het abonnement 'aan te passen' nou ja met behoud van alles behalve een nieuwe MediaBox Next met Coax dus wel circa €6,- goedkoper per maand uit i.p.v. ~73 naar ~67 p/m. met triple-play van vast telefonie en 500/40 internet.
Dan ga je wel weer een 'nieuw' contract aan, maar het zei zo, die snelheidsverhogingen komen er uiteindelijk toch wel door netwerkverbeteringen, met name als de tragere abonnementen worden verschoven dan wel opgeruimd worden om enig sinds competitief te blijven in de markt.
Dit betreft echter geen 'vaste kalender' van jaarlijkse snelheidsverhogingen dan dat sommigen in het hoofd lijken te hebben.
Core i9 13900K @5.8Ghz: https://valid.x86.fr/7ex679 & https://valid.x86.fr/16dnkm | Core i7 3930K @ 4.4Ghz: https://valid.x86.fr/div8y2 | Core i7 3930K @ 4.8Ghz: https://valid.x86.fr/68cp00 | Core 2 Quad Q9550 @2.91Ghz: https://valid.x86.fr/27vbj8