Ervaringen met onbalanshandel door Balans Batterij & Energie

Pagina: 1 ... 45 46 Laatste
Acties:

  • paQ
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 01:41
overhyped schreef op vrijdag 16 januari 2026 @ 23:08:
[...]


Als er net uitval komt wil ik inderdaad door kunnen laden. Beetje zonde dat ik anders 40 zonnepanelen heb die niets kunnen doen.

Het is allemaal wat onduidelijk, maar de tl;dr is wel dat de gen poort de grootste kans op een werkende setup heeft. En wordt case kost het me wat kabel.
Maar dan zal je toch aan de GEN poort moeten als mi. Het voelt een beetje als backup van de backup.
Maar goed. Ik heb 20 panelen aan de deye rechtstreeks.
Wat ik me bovendien afvraag is wanneer SolarEdge aan load hangt, de accu is vol, en de Deye staat ingesteld op zero export to CT, dan zou het zomaar kunnen voorkomen dat de omvormer de frequentie gaat terugschroeven.

Als de SolarEdge dan aan grid zijde hangt, dan zit ie nog steeds achter de MID maar kan de Deye zelf niet ingrijpen op de omvormer.

[ Voor 34% gewijzigd door paQ op 17-01-2026 01:28 ]

Ik doe niet aan bijgeloof. Dat brengt ongeluk.


  • Ronald
  • Registratie: Juli 2000
  • Nu online
De vraag is of load ontkoppeld is van de netfrequentie zolang er grid is.

PV Output - Obdam; SolarEdge SE5K 'Voor korte strings'; 12x350Wp Oost-West 13°; 8x415Wp Zuid 10°; Totaal 7520Wp.

Pagina: 1 ... 45 46 Laatste