Heb mij er nogmaals aan gewaagd vandaag en gewoon via de custom search alles behalve conquest aangezet. In die mode heeft mijn 12600K het gewoon zwaar met of zonder framegen. Als ik die mode skip kan ik alles op max zetten met 150% sharpness.
De game blijft chaotisch en er is zeker geen holding the line mentaliteit. Er zijn gewoon teveel gaten en hoekjes waar een vijand zich kan verstoppen en ze kunnen ook te makkelijk flanken. Het lijkt wel of elke keer als ik iemand in het vizier hebt er 90 graden links of rechts een andere vijand klaar staat om mij van de aardbodem weg te vagen. Bij open mappen kan je dit vervangen met een sniper die mij aftikt na een mini shootout.
En dan zijn er echt ongelofelijk veel spelers die hun taak niet snappen dan wel niet uitvoeren. Medics die je voorbij lopen of op je staan, veel spelers die alleen maar rondrennen voor K/D, instant respawns ook al kost dat tickets en bijna niemand die ammo dropt.
Ik heb het nu over 60-70% van de potjes in mijn geval. Ook wel een paar hele mooie potten gespeeld, maar de kans dat 2 teams gelijk op gaan is zeldzaam. Minder erg als je in het winnende team zit, maar toch
Ik zal de beta echt nog wel spelen dit weekend, maar ik heb eerder deze week meer plezier gehad in BF1 wat teamplay en chaos betreft.