Ik vind de navy voor de S25 (base) eingelijk best wel nice. Maar ik ga voor de blueblack voor de S25 (base) model. Wil graag een kleinere mobiel (heb nu de Pixel 7, die prima voldoet, maar is wat groot). Ik vind sommigen kleuren echt wel mooi, maar koop altijd mijn mobiele telefoon in zwart / dondergrijs. Ben wel benieuwd naar de blauwe tint die er in bepaalde hoeken zou zien bij deze blueblack. Maar ach ja ik ga er dit keer wel een case erom doen. Heb heel lang zonder mijn mobiel zonder case gedaan, maar ben nu wel overstag gegaan (vooral omdat die telefoon nu zo duur zijn, haha). Heb voor mijn Pixel een case gekocht voor de eerste maanden, daarna met een back skin voor iets langer dan een jaar en nu toch weer de case erop.
RobinNL schreef op vrijdag 24 januari 2025 @ 10:28:
[...]
Ik zou eigenlijk de kleuren in de winkels willen zien, voordat ik ga bestellen, al wil ik ook weer van de actie profiteren. Ik heb via social media aan Samsung NL gevraagd of er al demo toestellen aanwezig zijn in de winkels. Geen reactie zover. Als iemand hier antwoord op heeft, let me know
Zelf heb ik wat video's gekeken waarbij iedere kleur werd getoond, maar waar de ene kleur in de ene video juist mooi eruit ziet, is ie in een andere video weer minder. Ik twijfel tussen titanium whitesilver en 2 andere kleuren.
Ja ik begrijp je helemaal. Het liefst zou ik de kleuren ook in het echt willen zien, maar de Samsung exclusive kleuren zullen denk ik ook niet in de winkel verschijnen. Ik ben namelijk het meest geinteresseerd in de blueblack voor de S25 (base). Wat ik wel heb gedaan is veel youtube filmpjes gekeken, en dan kijken wat er over het algemeen uitkomt. Want de kleuren kunnen ook beïnvloed worden hoe de verlichting in de zaal of kamer waar de video wordt opgenomen.
Ook de online exclusive kleuren?
[
Voor 6% gewijzigd door
Regeneration op 24-01-2025 11:34
]