leon1e schreef op maandag 18 augustus 2025 @ 10:57:
[...]
Ik reed ook altijd met Google maps maar afgelopen vakantie veel gebruik gemaakt van de Ford navigatie. Dat was vooral om gebruik te maken van de integratie tussen auto en volgende laadstop/optimalisatie accu. Werkte eigenlijk prima, misschien nog wel fijner dan maps. Ik heb diverse voorstellen gekregen om een stuk file te "ontwijken", ook routes door dorpjes realtime dus

.
Die ervaring had ik afgelopen trip naar Tirol ook. Diverse keren een file, welliswaar een heel eind verderop in de rit, maar toch alternatieven geboden en zelfs weer een keer terug naar de oorspronkelijke route toen bleek dat de file al weer opgelost was.
Update snelheid overigens was wat matig in Duitsland maar dat kan ook aan het bereik in dat land liggen (zelfs mijn KPN mobiel stond af en toe nog een oude E aan te geven). Hier in NL update het vrij snel merk ik.
Ook het aangeven van laadstops was prima. Wel had ik zelf wat favoriete Ionity's opgeslagen omdat ik deze, zeker een aantal in wederom Duitsland, gewoon prettig vindt. Deze kon ik makkelijk als tussenstop invoegen als het toevallig voorkwam dat er een ander punt gekozen werdt dan ik zelf voor ogen had.
Al met al, geen slechte Navi in deze auto.
[
Voor 4% gewijzigd door
Cruisix op 18-08-2025 15:14
]