Het klopt inderdaad dat het flink zoeken en opnieuw proberen is als je per se legendaries zoekt. Ik moet opmerken dat ik de vijf die ik heb gevonden dan ook niet in één playthrough te pakken heb gekregen (heb er vier lopen met Harlow en Amon als grootste succes, Rafa gebruik ik om de sidequests te ontdekken, Vex heb ik even weggelegd).SinergyX schreef op zondag 5 oktober 2025 @ 13:59:
Met 60 uur op de teller verhaal nu uitgespeeld (en berg side spul), maar weinig zin om nog verder in UVH mode verder te gaan. Misschien nog wat links en rechts doen om 50 te worden, maar hoewel de game goed in elkaar zit, zitten er genoeg zaken in waar ik denk.. ja, leuk geweest.
De shops zijn 99% van de tijd nutteloos, de drops zijn 99% van de tijd nutteloos, op 46 loop ik nog steeds rond met lvl39 snipers omdat ik gewoon geen nieuwe (welk element dan ook) krijg. Maar ook binnen de wapen scopes valt het me tegen, waar het vroeger een basis met mods was, is het nu een brand met variaties, vind je leuke variatie, blijkt het tediore or CoV (of die charge up ding..), heb je meteen niets meer aan. Hele playthrough om precies te zijn 5 legendaries gezien, 3 uit de shop, 2 van Moxxi, letterlijk geen enkele boss/world drop.
Maargoed, zit leuke humor in, grappige referenties naar vorige deeltjes, prima spel ondanks de 40-45 fps
Ik concentreer nu meer op blauw en groen voor sommige categorieën:
- Jakobs snipers met addons laat ik idd bijna allemaal liggen, teveel Ripper charges en Torgue Stickys. Eén categorie is wel heel nuttig, de Daedalus addon zodat je nadat alle sniper ammo op is op pistol of AR ammo kan terugvallen
- Zeldzaam maar ook nuttig in de addon kolom, de Torgue impact addon, heb er twee, een van Jakobs (AR) en een van Maliwan (SMG)
- Shotguns van Jakobs verzamelde ik veel in de oudere games maar nu laat ik ze liggen als ze meer dan twee kogels afvuren, reloads gaan veel te langzaam, zelfs met extra skillpoints op reload. Met één of twee kogels is het veel makkelijker een ritme te vinden. Een uitzondering was de groene shotgun die ik gisteren vond met 20 kogels (had een box magazijn)
- ik vind het tevens jammer dat Dahl als fabrikant is verdwenen, de pistolen waren heel goed. Die van Daedalus hebben wel hoge vuursnelheid maar niet genoeg vuurkracht