Gisteren was het eindelijk zo ver! Ik kon m’n ID7 ophalen. Hij was netjes verstopt onder een kleedje, en de verdere uitleg bij de dealer was prima. Tijdens de uitleg wilde de verkoper de knop van de trekhaak laten zien, dus probeerde hem eerst aan te wijzen.. geen knop.. andere kant.. ook geen knop. Toen begon hij te twijfelen, hebben ze de auto besteld zonder trekhaak. Balen, maar kan gebeuren. Gelukkig kunnen ze hem achteraf monteren zei hij, dus daar gaan we binnenkort een afspraak voor maken. Mocht ik een auto met trekhaak nodig hebben voor die tijd, dan gingen ze dat regelen.
Prima, door naar de binnenkant. Wat uitleg over IDA. Staan er voorbeeld zinnetjes zoals “rolgordijn open”. Dus ik vroeg wat dat deed, zegt hij; ja dan gaat je panorama dak lichter
Ik; huh, maar ik heb geen pano… er zit een panorama dak??
Hij;uhhhhh dat had je ook niet besteld?
Vervolgens ging hij toch even na kijken of dit wel de juiste auto was. Deze was dus wel voor mij besteld, maar trekhaak vergeten en exterieur pakket plus erbij die niet besteld was.
Vervolgens zijn de opties deze toch meenemen (en iets meer bijtelling want hogere fiscale waarde), nieuwe bestellen en hopen dat hij er voor 31 december is (zou moeten kunnen aldus verkoper), of in de voorraad zoeken en hopen dat er een juiste bijstaat.
Uiteindelijk maar voor de eerste optie genomen en deze auto meegenomen. Nu dus inclusief interieur en extra exterieur pakket erbij. Op naar vele kilometers! Eerste 200 reden prima.
Verder is het een van de laatste MY25, met het laffe toetertje, maar wel de zwarte velgen. Uiteindelijk vind ik die toch mooier dan gedacht.
[
Voor 3% gewijzigd door
mark322 op 12-10-2025 10:02
]