Wat de rest zei, maar extra attentie dat hoewel de auto vanzelf weer op slot gaat, hij wel een tijdje open is.Skv schreef op dinsdag 9 december 2025 @ 11:18:
[...]
Even voor mijn begrip:
De auto opent met UWB wel automatisch als je langs loopt, maar sluit niet automatisch als je wegloopt met de auto uit?
Use case: ik heb geen parkeerplaats voor de deur, de EV3 staat straks tussen mijn huis en de centrale afval- groen- en papiercontainer. Het lijkt me niet heel efficiënt als ik elke keer dat ik langs loopt, moet omlopen om handmatig de auto weer op slot te zetten.![]()
Ik kreeg net een belletje van de dealer dat de auto binnen is. Het is alleen piekdrukte, dus het afregelen en leverklaar maken vraagt nog even geduld.
Maar je kan het gewoon uitzetten, het is niet heel veel moeite om de klink aan te raken als hij open moet (en dat moet je toch sowieso na gebruik)