MXdar2 schreef op zondag 27 oktober 2024 @ 16:49:
Ik moest bijna elke keer als ik ga rijden handmatig de draadloze Android Auto verbinding maken door op de naar boven wijzende pijltjes te drukken bij bluetooth verbinding op het midden scherm. De ene keer verbond hij dan snel en de andere keer duurde het een paar keer proberen. Heeft iedereen daar last van of ligt het aan mijn configuratie?
Inmiddels heb ik het voor elkaar gekregen dat m'n telefoon (OnePlus 12) helemaal niet meer verbind met Android Auto. Overigens zijn de andere icoontjes (telefoon en audio) in het rijtje wel altijd direct verbonden.
Gebeurt mij ook regelmatig.
Had ik eerder ook bij mijn VW, lijkt meer een Android Auto probleem dan dat het perse aan Zeekr ligt.
Heb zelf het idee dat Android Auto verbinding probeert te maken terwijl je nog niet eens in de auto zit.
Verbinding mislukt en dan raakt de boel in de war.
Helemaal niet meer verbinding maken is wel ergens instelling probleem, misschien moet je hele bluetooth verbinding dan even keer opnieuw instellen.
En vergeet overigens niet dat je WiFi op je telefoon aan moet staan, en misschien dat WiFi stand van de auto ook nog van belang is.
Verbinding herstellen kan overigens ook door in de app lijst op het middenscherm de Android Auto applicatie te starten.
Lijkt dan eerst niets te gebeuren, maar op achtergrond probeert die wel verbinding te maken.