Pyjama alleen nog hoop ik.Han schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:23:
Zo, dat is de doodsteek, die Gaai gaan we niet meer terugzien in een Ajax shirt
Nou ja, die fout van net….Maar goed, zo’n Kaplan wordt ook wel voor de leeuwen gegooid (terwijl hier denk ik vooral t verlies moet beperken). Of dat dan slim is zullen we zo gaan zien…carpebios schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:22:
De coach gaat al slachtofferen?
En de tweede gele kaart voor AZ die niet gegeven werd
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Die snap ik ook.toolkist schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:22:
Hoe kun je hier nou geen geel voor geven????
Kan die scheids ook gewisseld worden?
En logische wissel. Maar Ajax geeft de indruk dat ze aan het voetballen zijn, maar lijkt dat ze een deel van het spel vergeten zijn.
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
Van het Schip maakt het zichzelf ook steeds zo lastig. Hij denkt in 2 dagen er even nieuwe opstelling in te kunnen ramen, wat natuurlijk lastig gaat. Maar als je het al doet kies dan voor 2 spitsen zodat je de bal voorin nog ergens kwijt kan en zodat je het structuur op het middenveld hetzelfde kan houden met 2 6'en en een 10 achter de spitsen die hun dan van aanvoer kan voorzien.
Ik wou net zeggen, waar zit ik naar te kijken? Ik zie AZ speler de hele tijd grof inkomen met slidings...Megupe schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:23:
Wat een schop ploeg dat AZ.
Zegt meer iets over deze coach in mijn ogen, totale paniek. Dit doe je gewoon niet met zo'n jonge jongen.ZieMaar! schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:24:
[...]
Nou ja, die fout van net….Maar goed, zo’n Kaplan wordt ook wel voor de leeuwen gegooid (terwijl hier denk ik vooral t verlies moet beperken). Of dat dan slim is zullen we zo gaan zien…
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Dat is ook wat overdreven, Kaplan.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Dat is topsport. De bal verliezen op dat moment kan gewoon echt niet.sNielz123 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:24:
Echt heel pijnlikk zo gewisseld worden.
XXXVI
Nee joh, het is leuker en beter voor de ego van de trainer.LZ86 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:21:
Als ze m nu al wisselen (net zoals tegen Feyenoord) kan je toch inmiddels dat contract wel ontbinden?
Sorry, maar dat vind ik echt zo. Ja, het is top sport, maar vind het echt onzin om hem steeds op te stellen en hem dan eruit te halen. Dan kun je inderdaad beter contract ontbinden of niet bij de selectie houden.
Dit doet mij denken aan Aad de Mos, die vond dat ook altijd nodig bij bepaalde spelers.
Krijg je als de scheids zijn kaarten vergeten isTrishul schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:25:
[...]
Ik wou net zeggen, waar zit ik naar te kijken? Ik zie AZ speler de hele tijd grof inkomen met slidings...
Is het seizoen al voorbij?
Nieuwe selectie en staf en over paar jaar doen we weer mee.
Nieuwe selectie en staf en over paar jaar doen we weer mee.
Alleen je *weet* dat ie dat doet, dat ie het vaker doet, dat ie er niks van kan.ephymerous schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:25:
[...]
Dat is topsport. De bal verliezen op dat moment kan gewoon echt niet.
Waarom dan op blijven stellen?
Daarom hoopte ik ook op verlies tegen Bodo. Dan kun je je volledig focussen op 1 wekelijks (wil zeggen dieptepunt) maar laten we hoogtepunt zeggen. Die donderdag nekt je voor de zondag. Zeker als het niet loopt.Pompi schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:25:
Van het Schip maakt het zichzelf ook steeds zo lastig. Hij denkt in 2 dagen er even nieuwe opstelling in te kunnen ramen, wat natuurlijk lastig gaat. Maar als je het al doet kies dan voor 2 spitsen zodat je de bal voorin nog ergens kwijt kan en zodat je het structuur op het middenveld hetzelfde kan houden met 2 6'en en een 10 achter de spitsen die hun dan van aanvoer kan voorzien.
Exact, het is niet nieuw dat Gaaei zijn beperkingen heeft en de speler kan er weinig aan doen dat hij onder contract is komen te staan van de club met de rijkste historie in Nederland. Dat hij dan opgesteld wordt is een verdienste van hem en de uiteindelijk keuze van de trainer.carpebios schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:25:
[...]
Zegt meer iets over deze coach in mijn ogen, totale paniek. Dit doe je gewoon niet met zo'n jonge jongen.
Als de speler dan weer hetzelfde als vaker laat zien en de trainer dan in een helft alweer concludeert dat hij gewisselt moet worden dan gaat er iets fout bij de trainer.
Het zegt wellicht meer over de algehele selectie, het gebrek aan patronen, en de vorm van dit jaar en niet specifiek alleen iets over Gaaei ( die overigens gewoon niet goed genoeg is voor de top van de eredivisie in een team waar het vrijwel niet loopt )
Vermoed dat het idee van schippie was dat in dit systeem zn aanvallende “kwaliteiten” van meerwaarde zouden zijn?toolkist schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:27:
[...]
Alleen je *weet* dat ie dat doet, dat ie het vaker doet, dat ie er niks van kan.
Waarom dan op blijven stellen?
Schip is niveau Gaai. Nergens gepresteerd als trainer. Eenieder wordt verblind door zijn sympathie en ja hij is op zo’n lastig moment ingestapt.toolkist schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:27:
[...]
Alleen je *weet* dat ie dat doet, dat ie het vaker doet, dat ie er niks van kan.
Waarom dan op blijven stellen?
XXXVI
Die midweekse wedstrijd nekt je eigenlijk continue omdat je vrijwel geen ruimte hebt om iets te kunnen doen aan het inslijpen van een speelwijze. Je bent effectief een hersteltraining aan het doen en dan een training ( of maximaal 2 ) om de volgende tegenstander te gaan bestrijden. Daar zit ik de lastigheid bij het laat aantrekken van speler in de zomertransferwindow. Er zijn in de Eredivisie geen rustige weken meer waar je even nog kan gaan bouwen.Millie-ano schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:27:
[...]
Die donderdag nekt je voor de zondag. Zeker als het niet loopt.
Hij is op een makkelijk moment ingestapt want het kon niet slechter gaan. Is maar net hoe jenhet bekijkt.ephymerous schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:28:
[...]
Schip is niveau Gaai. Nergens gepresteerd als trainer. Eenieder wordt verblind door zijn sympathie en ja hij is op zo’n lastig moment ingestapt.
Gelukkig is die Sutalo wel een rots in de branding.Napo schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:27:
[...]
Exact, het is niet nieuw dat Gaaei zijn beperkingen heeft en de speler kan er weinig aan doen dat hij onder contract is komen te staan van de club met de rijkste historie in Nederland. Dat hij dan opgesteld wordt is een verdienste van hem en de uiteindelijk keuze van de trainer.
Als de speler dan weer hetzelfde als vaker laat zien en de trainer dan in een helft alweer concludeert dat hij gewisselt moet worden dan gaat er iets fout bij de trainer.
Het zegt wellicht meer over de algehele selectie, het gebrek aan patronen, en de vorm van dit jaar en niet specifiek alleen iets over Gaaei ( die overigens gewoon niet goed genoeg is voor de top van de eredivisie in een team waar het vrijwel niet loopt )
Zou hem bijvoorbeeld er eerder uithalen, die staat elke keer verkeerd.
Maar daar heeft hij dan weer niemand anders voor op de bank voor zitten ofzo.
Nee, beter dit te doen bij een jonge speler, die er erg mee zit, dan een oudere speler die je wel laat vallen.
Niet dat ik hem zou opstellen hoor, maar zou hem niet zo behandelen, dat is erg laag.
Ik bedoel meer privé, met het overlijden van zijn vrouw. En dat is natuurlijk ontzettend moeilijk.sNielz123 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:30:
[...]
Hij is op een makkelijk moment ingestapt want het kon niet slechter gaan. Is maar net hoe jenhet bekijkt.
XXXVI
Denk ik ook, grote vraag is dan waarom hij in die situatie de laatste man was en niet bv een Sutalo of Rensch. Of naja ik weet het wel, iedereen gaat lekker aanvallen zonder maar een seconde te denken aan wat er eventueel gebeurt bij balverlies.Henkie_NtA schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:28:
[...]
Vermoed dat het idee van schippie was dat in dit systeem zn aanvallende “kwaliteiten” van meerwaarde zouden zijn?
edit: zie net de herhaling, Sosa stond nog op de middellijn.
[ Voor 6% gewijzigd door gws24 op 25-02-2024 17:42 ]
I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.
Het begint wel iets beter te lopen van achteruit. Kaplan brengt wat rust.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Ik zou van 't Schip als PSV-fan echt niets verwijten, hij moet het doen met wat hij heeft, en dat wist hij vooraf. Maar dan moet je nog niet je team afvallen en jonge jongens zo behandelen, dat is iets geks wat hij doet.ephymerous schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:28:
[...]
Schip is niveau Gaai. Nergens gepresteerd als trainer. Eenieder wordt verblind door zijn sympathie en ja hij is op zo’n lastig moment ingestapt.
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
de Wit mag ook 100 overtredingen maken.
Dat je dan ueberhaupt nog kunt functioneren is al bewonderenswaardig. Ik heb het ook meermaals gezien dat iedereen instort helaas. Goed te begrijpen.ephymerous schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:31:
[...]
Ik bedoel meer privé, met het overlijden van zijn vrouw. En dat is natuurlijk ontzettend moeilijk.
een treffende spreuk
4 jaar geleden leek Ajax het Bayern van Nederland te worden, nu lach je je zwans uit je broek als je dit ziet. Ik hoop dat hier ooit een studie op wordt losgelaten want ik vind het fascinerend.
"So that's how democracy dies, with a thunderous applause"
Voorlopig is die Kaplan een verademing, lijkt te snappen wat hij verdedigend moet doen en kan vooruit passen.Quad schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:31:
Het begint wel iets beter te lopen van achteruit. Kaplan brengt wat rust.
I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.
Eagles, Almere, ik vergeet een nog een paar, lopen overal en altijd maar tegen je aan, hangen, knietjes.Dwight84 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:32:
de Wit mag ook 100 overtredingen maken.
Vér schrikkelijk. Het werkt goed voor ze maar het is de dood in de pot.
een treffende spreuk
Die zwans waar je het over hebt heeft er wel enigzins mee te maken.BroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:32:
4 jaar geleden leek Ajax het Bayern van Nederland te worden, nu lach je je zwans uit je broek als je dit ziet. Ik hoop dat hier ooit een studie op wordt losgelaten want ik vind het fascinerend.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Geen studie voor nodig.BroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:32:
4 jaar geleden leek Ajax het Bayern van Nederland te worden, nu lach je je zwans uit je broek als je dit ziet. Ik hoop dat hier ooit een studie op wordt losgelaten want ik vind het fascinerend.
Zorg dat je als succesvolle club niet nadenkt over "what if..."
- Wat als Overmars weg gaat (of in dit geval moet)
- Wat als Ten Hag weg gaat
- Wat als we al onze belangrijke spelers verkopen
Etc
Teveel politieke spelletjes die er gespeeld zijn en nog steeds. Het is een bende met macht van zaakwaarnemers, scouts die niet met elkaar praten, incapabel management, lijst is eindeloos.BroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:32:
4 jaar geleden leek Ajax het Bayern van Nederland te worden, nu lach je je zwans uit je broek als je dit ziet. Ik hoop dat hier ooit een studie op wordt losgelaten want ik vind het fascinerend.
Te veel geld in de hoofdstad werd het probleem.
En dat vind ik ontzettend moeilijk en eigenlijk ook wel oneerlijk.ephymerous schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:31:
[...]
Ik bedoel meer privé, met het overlijden van zijn vrouw. En dat is natuurlijk ontzettend moeilijk.
Daarmee bedoel ik dat je hem dus niet hard zou mogen aanpakken, of voorzichtig moet zijn.
Als hier nu Frank de Boer had gezeten en dit spel had laten zien, dan was die allang afgebrand door de media, maar bij Van Het Schip moet het allemaal opeens voorzichtig want prive-omstandigheden.
Ik vind het echt erg klote voor hem, zou het zelf nooit willen meemaken, maar merk ook bij mijzelf dat ik hem niet zo beoordeel als Steijn, terwijl hij hetzelfde slechte spel laat zien.
Weet je wat ik gek vind in die casus Overmars. Balen he dat hij weg moet, maar ondanks wat die gast allemaal heeft gedaan naar vrouwen toe, dan als club na 4 weken smeken om terug te komen en achter hem blijven staan. Dan zeg je toch, fuck al die vrouwen die voor Ajax werken?toolkist schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:34:
[...]
Geen studie voor nodig.
Zorg dat je als succesvolle club niet nadenkt over "what if..."
- Wat als Overmars weg gaat (of in dit geval moet)
- Wat als Ten Hag weg moet
- Wat als we al onze belangrijke spelers verkopen
Etc
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Het is eigenlijk mis gegaan door vrouwen aan te nemencarpebios schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:35:
[...]
Weet je wat ik gek vind in die casus Overmars. Balen he dat hij weg moet, maar ondanks wat die gast allemaal heeft gedaan naar vrouwen toe, dan als club na 4 weken smeken om terug te komen en achter hem blijven staan. Dan zeg je toch, fuck al die vrouwen die voor Ajax werken?
Met Overmars wist je ook niet zeker of je er nu goed voor zou staan.BroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:32:
4 jaar geleden leek Ajax het Bayern van Nederland te worden, nu lach je je zwans uit je broek als je dit ziet. Ik hoop dat hier ooit een studie op wordt losgelaten want ik vind het fascinerend.
Hm maar wie zegt dat dat zo is? Volgens mij was het Overmars zelf die dat beweerde toch?carpebios schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:35:
[...]
Weet je wat ik gek vind in die casus Overmars. Balen he dat hij weg moet, maar ondanks wat die gast allemaal heeft gedaan naar vrouwen toe, dan als club na 4 weken smeken om terug te komen en achter hem blijven staan. Dan zeg je toch, fuck al die vrouwen die voor Ajax werken?
Bestuurlijk de bal laten vallen. Een goede “scout” (overmars) weg en er komen alleen nog maar duur betaalde miskopen.BroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:32:
4 jaar geleden leek Ajax het Bayern van Nederland te worden, nu lach je je zwans uit je broek als je dit ziet. Ik hoop dat hier ooit een studie op wordt losgelaten want ik vind het fascinerend.
Zo kwetsbaar is het dus. Daarom is al dat gelul over hoe iets of iemand nooit meer in te halen is ook zo dom. Ik ergerde me er altijd groen en geel aan. Defaitistisch gepraat, lekker makkelijk.
De enige echt goede speler is eigen jeugd (Hato) en soms brobbey. De rest is onkunde op pootjes. Om allerlei verschillende redenen. Alles en iedereen weg, bestuur op orde maken, staf, en weer overnieuw beginnen. Wat je koopt moet écht goed zijn.
een treffende spreuk
Kan ook goed zijn. Kijk naar een AZ en Feyenoord die zichzelf bijna opnieuw hebben moeten uitvinden. Potjes leeg, terug naar de basis jeugd faciliteiten omhoog, scouting omgegooid.Trishul schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:35:
[...]
Teveel politieke spelletjes die er gespeeld zijn en nog steeds. Het is een bende met macht van zaakwaarnemers, scouts die niet met elkaar praten, incapabel management, lijst is eindeloos.
Te veel geld in de hoofdstad werd het probleem.
Van mistake naar mismanagement. En als je steeds overpowered bent valt dat minder op. Ik klaag er niet om.BroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:32:
4 jaar geleden leek Ajax het Bayern van Nederland te worden, nu lach je je zwans uit je broek als je dit ziet. Ik hoop dat hier ooit een studie op wordt losgelaten want ik vind het fascinerend.
Maar ik vermoed dat de schade groot is doordat de jeugd ook anders tegen doorbreken in het 1e aankijkt. Ben ook echt niet onder de indruk van jeugdspelers die in het 1e verschijnen. Terwijl je vroeger altijd geruchten hoorde over een topper uit de jeugd die dan doorbreekt.
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
Overmars was niet heilig, sterker nog een beurs genoteerd bedrijf hoort niet van toevalligheden aan elkaar te hangen. Dat “Ajax DNA” moet niet door een of twee personen vertegenwoordig worden.pro_6or schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:38:
[...]
Bestuurlijk de bal laten vallen. Een goede “scout” (overmars) weg en er komen alleen nog maar duur betaalde miskopen.
Zo kwetsbaar is het dus. Daarom is al dat gelul over hoe iets of iemand nooit meer in te halen is ook zo dom. Ik ergerde me er altijd groen en geel aan. Defaitistisch gepraat, lekker makkelijk.
De enige echt goede speler is eigen jeugd (Hato) en soms brobbey. De rest is onkunde op pootjes. Om allerlei verschillende redenen. Alles en iedereen weg, bestuur op orde maken, staf, en weer overnieuw beginnen. Wat je koopt moet écht goed zijn.
Normaal kun je de ene TD redelijk goed verwisselen met de andere. Sterker nog, volgens mij ging het nooit over TD’s die vervulde gewoon hun functie.
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
En jeugd doorstromen gaat bijna niet. De eredivisie heeft gemiddeld hele jonge ploegen. Een O-23 elftal bestaat niet eens meer. Elk ventje met dons nog op zijn poten die tegen een bal kan trappen is de nieuwe die of die.
Die elftallen in de KKD helpen niet. Je wordt beter door tegen 'betere' tegenstanders te spelen en anders liever tegen leeftijdsgenoten. De KKD is niet beter + dat je als jong geen echte eigen elftal hebt..
Die elftallen in de KKD helpen niet. Je wordt beter door tegen 'betere' tegenstanders te spelen en anders liever tegen leeftijdsgenoten. De KKD is niet beter + dat je als jong geen echte eigen elftal hebt..
Ik vind het wel sneu voor Gaaei. Hij probeert z'n best, en is niet verantwoordelijk dat hij opgesteld wordt. En dan zijn wij er om 'm volledig de grond in te branden met allerhande opmerkingen.
De conclusie is wel dat hij, zelfs voor dit Ajax, niet goed genoeg is. En dat is aan de coach om hem wel of niet op te stellen. In dat geval ben ik wel eens met iemand hier, dit mag je van 't Schip aanrekenen.
De conclusie is wel dat hij, zelfs voor dit Ajax, niet goed genoeg is. En dat is aan de coach om hem wel of niet op te stellen. In dat geval ben ik wel eens met iemand hier, dit mag je van 't Schip aanrekenen.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Dat klopt inderdaad. Gelukkig is het contract voor de nieuwe Toekomst al getekend met de aannemer. Ook positief is dat de lichting van Ajax O18 weer echt goed te noemen is. Dat biedt wel wat perspectief voor over 2/3 jaar.Millie-ano schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:38:
[...]
Kan ook goed zijn. Kijk naar een AZ en Feyenoord die zichzelf bijna opnieuw hebben moeten uitvinden. Potjes leeg, terug naar de basis jeugd faciliteiten omhoog, scouting omgegooid.
Laat al een tijdje goede dingen bij Jong zien. Daar bijna elke week de beste speler. Sowieso raadselachtig dat die nog geen minuten maakte.gws24 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:33:
[...]
Voorlopig is die Kaplan een verademing, lijkt te snappen wat hij verdedigend moet doen en kan vooruit passen.
Volgens mij zijn de meeste juist hem niet aan het afbranden, maar die Sutalo.Quad schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:44:
Ik vind het wel sneu voor Gaaei. Hij probeert z'n best, en is niet verantwoordelijk dat hij opgesteld wordt. En dan zijn wij er om 'm volledig de grond in te branden met allerhande opmerkingen.
De conclusie is wel dat hij, zelfs voor dit Ajax, niet goed genoeg is. En dat is aan de coach om hem wel of niet op te stellen. In dat geval ben ik wel eens met iemand hier, dit mag je van 't Schip aanrekenen.
Het slaat ook nergens op, je kunt ook wachten tot de rust. Of die Hato op de bank zetten, want hij loopt er soms bij alsof hij het niveau Liverpool heeft (zelfs voor de Duitse competitie komt hij nog te kort).
Ik denk ook dat het voor Nederland niet meer haalbaar is om spelers te kopen zoals Ajax doet. Eigen jeugd is echt de oplossing.
Dik 20 miljoen voor een Bassey of Sutalo, 8 miloen voor Ramaj, gaat toch helemaal nergens over? Je gaat mij niet vertellen dat er in Nederland niemand rondloopt in jeugdteams die het beter zou doen.
Ajax wordt gerund als een groot bedrijf, en dat is een gigantisch probleem. De meeste grote bedrijven zijn log en incompetent. Er werken 449 mensen bij Ajax, wat doen die heel de dag? Ter vergelijking werkte er bij Feyenoord 250 FTE.
Dik 20 miljoen voor een Bassey of Sutalo, 8 miloen voor Ramaj, gaat toch helemaal nergens over? Je gaat mij niet vertellen dat er in Nederland niemand rondloopt in jeugdteams die het beter zou doen.
Ajax wordt gerund als een groot bedrijf, en dat is een gigantisch probleem. De meeste grote bedrijven zijn log en incompetent. Er werken 449 mensen bij Ajax, wat doen die heel de dag? Ter vergelijking werkte er bij Feyenoord 250 FTE.
"So that's how democracy dies, with a thunderous applause"
Tegenwoordig zijn die aantallen wel meer, je hebt ook data-specialisten, scouts (die o.a. ook werk doen voor de opstelling/tegenstanders), en dan nog een hele bak aan fysio, etc.BroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:48:
Ik denk ook dat het voor Nederland niet meer haalbaar is om spelers te kopen zoals Ajax doet. Eigen jeugd is echt de oplossing.
Dik 20 miljoen voor een Bassey of Sutalo, 8 miloen voor Ramaj, gaat toch helemaal nergens over? Je gaat mij niet vertellen dat er in Nederland niemand rondloopt in jeugdteams die het beter zou doen.
Ajax wordt gerund als een groot bedrijf, en dat is een gigantisch probleem. De meeste grote bedrijven zijn log en incompetent. Er werken 449 mensen bij Ajax, wat doen die heel de dag? Ter vergelijking werkte er bij Feyenoord 250 FTE.
Denk dat bij Ajax vooral te veel bestuurders zitten, met helaas te weinig voetbalverstand.
[ Voor 5% gewijzigd door HollowGamer op 25-02-2024 17:50 ]
Als niet-Ajacied heeft inmiddels jet leedvermaak plaats gemaakt voor medelijden…
En waarom spelen ze allemaal met thermoshirtjes aan? Gewoon lekker werken, word je ook warm van
En waarom spelen ze allemaal met thermoshirtjes aan? Gewoon lekker werken, word je ook warm van
@BroWohsEdis Ramaj was maar 4 miljoen en dat lijkt mij een goede prijs.
I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.
Wat een onzin… volgens mij heeft de wissel een positief effect gehad. Het enige wat de staf kan worden aangerekend is dat je die Gaai in de basis zet. Aan de andere kant, nu wel een systeem waarin hij beter zou moeten renderen. En dat doet ie niet, dus gaat ie er uit.HollowGamer schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:47:.
Het slaat ook nergens op, je kunt ook wachten tot de rust.
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Oh, dacht 8 volgens Transfermarkt. 4 is beter inderdaad.gws24 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:50:
@BroWohsEdis Ramaj was maar 4 miljoen en dat lijkt mij een goede prijs.
"So that's how democracy dies, with a thunderous applause"
Hij ging er tegen FEY ook al uit, en onder Steijn ook al.Han schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:51:
[...]
Wat een onzin… volgens mij heeft de wissel een positief effect gehad. Het enige wat de staf kan worden aangerekend is dat je die Gaai in de basis zet. Aan de andere kant, nu wel een systeem waarin hij beter zou moeten renderen. En dat doet ie niet, dus gaat ie er uit.
Ik had hem nooit opgesteld, zeker als je dus wel een alternatief hebt.
Zoals gezegd, je had het met 5 anderen ook kunnen doen, i.p.v. steeds deze jongen.
Wat een nare ploeg is dat AZ toch, altijd maar janken en zelf wel elke keer uitdelen
Waarom draagt Brobbey geen scheenbeschermers? Zijn scheenbeschermers niet cool?
Zero.
Dacht dat je het wel verplicht bent, en tegenwoordig heb je van die 'kleintjes'.Pelox schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:54:
Waarom draagt Brobbey geen scheenbeschermers? Zijn scheenbeschermers niet cool?
Genoeg spelers die zo spelen.. als de scheidsrechters wat meer zouden fluiten, dan zou het prima moeten kunnen.
Wanneer was het ook alweer, één of twee weken geleden? Ajax kon omhoog kijken en de 3de plaats kwam in zicht. En zie nu weer, ze mogen weer naar beneden kijken.
Dat had wel geel mogen zijn.
I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.
Dat zou toch geel moeten zijn voor Clasie? Tackle op de kuiten
En weer geen gele kaart
Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Gewoon niet slim van de speler zelf en als club zijnde zou ik het niet accepteren. Onnodig risico op blessures.HollowGamer schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:55:
[...]
Dacht dat je het wel verplicht bent, en tegenwoordig heb je van die 'kleintjes'.
Genoeg spelers die zo spelen.. als de scheidsrechters wat meer zouden fluiten, dan zou het prima moeten kunnen.
Zero.
De meeste Ajax-fans waren toen ook al realistisch hoor, die vonden het knap, maar hadden echt wel het gevoel dat het weer zou zakken.tiswat schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:56:
Wanneer was het ook alweer, één of twee weken geleden? Ajax kon omhoog kijken en de 3de plaats kwam in zicht. En zie nu weer, ze mogen weer naar beneden kijken.
Het materiaal is gewoon niet goed, en bestuurlijk al helemaal niet. VG kan niet alles alleen doen.
Ze knallen er hard in en hebben nog het lef te gaan klagen bij de scheids. De enige hardere overtreding van Ajax was die van Tahirovic en die bood z'n excuus aan.gws24 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:57:
Dat had wel geel mogen zijn.
Zon plastic ding doet echt niks voor de gebruikelijke voetbal blessures.Pelox schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:58:
[...]
Gewoon niet slim van de speler zelf en als club zijnde zou ik het niet accepteren. Onnodig risico op blessures.
Onbegrijpelijk dat az gewoon lekker mag blijven schoppen.
Ja en nu pas geel...Henkie_NtA schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:59:
Onbegrijpelijk dat az gewoon lekker mag blijven schoppen.
Onbegrijpelijk dat Ajax niet kan vechten.Henkie_NtA schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:59:
Onbegrijpelijk dat az gewoon lekker mag blijven schoppen.
En daar is je geel
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
Zijn er nog goede scheidsrechters in Nederland?Henkie_NtA schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:59:
Onbegrijpelijk dat az gewoon lekker mag blijven schoppen.
Van Engeland wist ik het, maar dacht dat het hier redelijk goed was.
Vechten? We zitten op foebal. Duels aangaan is wat anders dan vechten of een schop uitdelenOMX2000 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:00:
[...]
Onbegrijpelijk dat Ajax niet kan vechten.
En daar is je geel
Blijkbaar wel aangezien ze verplicht zijn.. zal niet voor niks zijn lijkt me. En een schop vol op mijn schenen doet toch echt meer pijn zonder dan met scheenbeschermer.Millie-ano schreef op zondag 25 februari 2024 @ 17:58:
[...]
Zon plastic ding doet echt niks voor de gebruikelijke voetbal blessures.
Zero.
Ja alleen krijg je die op dit niveau eigenlijk niet. Enkels wel. Kop tegen kop gebeurt vaker. Allemaal een helm op ?Pelox schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:01:
[...]
Blijkbaar wel aangezien ze verplicht zijn.. zal niet voor niks zijn lijkt me. En een schop vol op mijn schenen doet toch echt meer pijn zonder dan met scheenbeschermer.
Wat heeft vechten te maken met dat duidelijke gele kaarten niet gegeven worden?OMX2000 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:00:
[...]
Onbegrijpelijk dat Ajax niet kan vechten.
En daar is je geel
Hoe omschrijf je degradatievoetbal zonder degradatievoetbal te zeggen.LZ86 schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:06:
Ze zijn beiden slecht, maar AZ is wel een stuk minder slecht dan Ajax
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Hoor jij ook wel eens “vecht voor de bal” of ze strijden ervoor. Zo niet, dan verklaart dat waarom AZ voor staat 😋Millie-ano schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:01:
[...]
Vechten? We zitten op foebal. Duels aangaan is wat anders dan vechten of een schop uitdelen
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
AZ speelt zeker op het randje van wat kan/mag, en zijn een stuk gretiger dan Ajax.Henkie_NtA schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:03:
[...]
Wat heeft vechten te maken met dat duidelijke gele kaarten niet gegeven worden?
Dat AZ meer gele kaarten riskeert is wel een beetje onderdeel van hun spel.
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
Ik vind het toch erg leuk om bijvoorbeeld in Everton in Engeland te zien strijden tegen degradatie, en dat doen ze met veel strijd en goed voetbal.Quad schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:06:
[...]
Hoe omschrijf je degradatievoetbal zonder degradatievoetbal te zeggen.
We zijn hier in NL gewoon gewend geraakt aan een heel laag niveau, en zelf opleiden schijnt niet meer te kunnen.
Denk dat AZ nog 1 of 2 keer scoort. Vermoeidheid bij Ajax zal erin sluipen laatste 20 minuten. Vergis je niet, 120 minuten in de poolcirkel spelen op kunstgras is funest.
Het voordeel van een compleet off year dit jaar is dat psv toch niet te stoppen is, ook al had Ajax gewoon gepresteerd. Het nadeel van de huidige situatie is wel dat ik het niet goed zie komen voor de start van volgend seizoen.Quad schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:06:
[...]
Hoe omschrijf je degradatievoetbal zonder degradatievoetbal te zeggen.
Ken je Luc Nilis?Millie-ano schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:03:
[...]
Ja alleen krijg je die op dit niveau eigenlijk niet. Enkels wel. Kop tegen kop gebeurt vaker. Allemaal een helm op ?
Zero.
De opstelling werkt daar ook niet echt in mee.Trishul schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:09:
Denk dat AZ nog 1 of 2 keer scoort. Vermoeidheid bij Ajax zal erin sluipen laatste 20 minuten. Vergis je niet, 120 minuten in de poolcirkel spelen op kunstgras is funest.
Als je met 5 spelers achterin loopt, dan moet de rest continue mee/meer lopen.
En dat kunnen ze nou net niet allemaal bij Ajax.
Poeh dat is wel klaar nu denk ik
On Tuesday nights, we get fucked up and throw apples at joggers.
Tja, daar kon je op wachten. Heeft nog lang geduurd.
Daar sta je dan met 5 man achterin lol.
Daar sta je dan met 5 man achterin lol.
Bam?... T voelt wel als een dreun.
[ Voor 78% gewijzigd door DoeEensGek op 25-02-2024 18:13 ]
Die eer is aan @krissie100.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Was dat geen buitenspel van die Lahdo bij de diepe bal(niet bij de kopbal)...
Edit: Blijkbaar niet eens naar gekeken
Edit: Blijkbaar niet eens naar gekeken
[ Voor 21% gewijzigd door Terranova op 25-02-2024 18:14 ]
Ja, het niveau is dit seizoen wel triest. Bij PSV vliegt alles erin, bij Feyenoord lijkt het nergens op maar ze winnen wel steeds, AZ en Ajax lijken beide ook nergens op.
"So that's how democracy dies, with a thunderous applause"
Staan er 2 bij van bommel, doet 1 stap naar voren en hij staat volledig vrij…
Mooi van Bommel! Nog 1 en hij gaat zijn vader achterna!
Zero.
Nee, dat was bij FeyenoordTerranova schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:13:
Was dat geen buitenspel van die Lahdo bij de diepe bal(niet bij de kopbal)...
Edit: Blijkbaar niet eens naar gekeken
Een van de weinige bij AZ die wat kan.Pelox schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:14:
Mooi van Bommel! Nog 1 en hij gaat zijn vader achterna!
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Verwijderd
Wat staat die Brobbey nou boos te doen?
Hij stond niet eens vrij...
Echt waar, een klein beetje zelfreflectie bij hem is ver te zoeken soms.
Hij stond niet eens vrij...
Echt waar, een klein beetje zelfreflectie bij hem is ver te zoeken soms.
Brobbey is altijd boos.Verwijderd schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:15:
Wat staat die Brobbey nou boos te doen?
Hij stond niet eens vrij...
Echt waar, een klein beetje zelfreflectie bij hem is ver te zoeken soms.
Zero.
PSV is effectief met zijn kansen, Feyenoord niet. Dat is het verschil dit seizoenBroWohsEdis schreef op zondag 25 februari 2024 @ 18:13:
Ja, het niveau is dit seizoen wel triest. Bij PSV vliegt alles erin, bij Feyenoord lijkt het nergens op maar ze winnen wel steeds, AZ en Ajax lijken beide ook nergens op.
Dit topic is gesloten.
Let op:
Outerspace in "Sport Feedback"
In het kort:
• Kleineren, flamen of trollen van andere clubs, arbitrage of anderen in het algemeen is not-done.
• Of de commentator je bevalt of niet, het continu benoemen dat je de commentator niet leuk vindt is achterhaald. Houd het lekker voor je, het voegt niks toe.
• Naamverbasteringen / bijnamen / geuzennamen met een negatieve insteek laten we achterwege. Dat geldt ook voor 010 / 020 etc.
We zijn hier voor een gezellige sfeer, niet voor een vijandige.
Overige topics:
Dit topic is er voor de nationale clubs van Nederland en België.
CL/ EL alleen van de Nederlandse clubs en hun directe tegenstander of poulegenoten.
De overige wedstrijden mogen in [Voetbal] Buitenlandse clubs seizoen 2023/2024 besproken worden.
Posts over het Nederlands Elftal mogen in [Voetbal] Grote Nederlands elftal Topic 2022 / 2023 / 2024
Incidenten of ontwikkelingen omtrent supporters: [Voetbal] Ongeregeldheden supporters
Bestuurlijke chaos Ajax:
Der untergang von Mislintat en de bestuurlijke chaos
Verder is er nog Randzaken
Tweakers FC Eredivisie Voetbalpoule 2023-2024
Outerspace in "Sport Feedback"
In het kort:
• Kleineren, flamen of trollen van andere clubs, arbitrage of anderen in het algemeen is not-done.
• Of de commentator je bevalt of niet, het continu benoemen dat je de commentator niet leuk vindt is achterhaald. Houd het lekker voor je, het voegt niks toe.
• Naamverbasteringen / bijnamen / geuzennamen met een negatieve insteek laten we achterwege. Dat geldt ook voor 010 / 020 etc.
We zijn hier voor een gezellige sfeer, niet voor een vijandige.
Overige topics:
Dit topic is er voor de nationale clubs van Nederland en België.
CL/ EL alleen van de Nederlandse clubs en hun directe tegenstander of poulegenoten.
De overige wedstrijden mogen in [Voetbal] Buitenlandse clubs seizoen 2023/2024 besproken worden.
Posts over het Nederlands Elftal mogen in [Voetbal] Grote Nederlands elftal Topic 2022 / 2023 / 2024
Incidenten of ontwikkelingen omtrent supporters: [Voetbal] Ongeregeldheden supporters
Bestuurlijke chaos Ajax:
Der untergang von Mislintat en de bestuurlijke chaos
Verder is er nog Randzaken
Tweakers FC Eredivisie Voetbalpoule 2023-2024