Bijzonder. De LM krijgt de opdracht te zorgen dat er 1 mrt een auto is. Dan kunnen zij toch bijtijds een 'restrictie' weghalen?anti elppa schreef op woensdag 16 oktober 2024 @ 22:28:
[...]
Dat laatste is gewoon zo. Tesla bouwt geen auto's op bestelling. Ze poepen er gewoon random een lading uit. Ze matchen zodra restrictie weg is.
Ik heb 2 x besteld afgelopen 5 jaar. Beide keren maand voor levering restrictie laten lichten zodat ik de auto exact op de originele datum kon op halen. Anders krijg je hem later. En later kan 1 week zijn. Maar ook 2 tot 3 maanden als je pech hebt.
Dus als je juniper wil hebben zou ik voorlopig niets doen.
Heb jij zelf dan de LM verzocht, laten we zeggen 4 weken voor de datum dat je de auto wil, de restrictie weg te halen?
En zou het dan verstandig zijn nu te bestellen en op 1 feb de restrictie weg te halen? Of om pas 1 feb te bestellen? Want als het werkt zoals jij zegt zit daar kwa levertijd iig geen verschil in (evt kwa prijs wel).
(Mijn vorige Tesla via LM was 'zo snel mogelijk'
, dus toen gelde dit gedoe niet.)