Dan is bij deze mijn laatste zin bevestigd, namelijk dat de eerlijke korting voortkwam uit dat het een ex Tele2 abonnement was.don spike schreef op donderdag 17 juli 2025 @ 20:42:
[...]Ik heb een maand een stap hoger gezet voor een vakantie, toen de maand erop een stap terug. Dus terug naar wat ik altijd had. Maar vanaf dat moment betaalde ik aanzienlijk meer. In de T-Mobile tijdperk ging dit altijd met behoud van de volledige korting, maar niet bij Odido.
- Het klopt dat het per direct ingaat.
- Over de eerlijkheid over behoud kortingen klopt na mijn ervaring niet.
Jammer!
Ik maakte nl. veel gebruik van die mogelijkheid om te switchen bijvoorbeeld met vakantie. Nu wel een beetje spijt dat ik het Tele2 abonnement heb opgezegd voor Unlimited basis omdat dat voor €15 een mooie deal leek. Aan de andere kant werden de tarieven van het Tele2 abonnement ook elk jaar geïndexeerd inmiddels.
Op zich zijn er straks alternatieven met grote bundels zoals simpel of ben kost me dat mijn klantvoordeel ingeval van simpel omdat ik ook glasvezel van Odido heb.
Bedankt voor je bevestiging door het delen van je ervaring. Dat voorkomt dat ik in mijn onnozelheid ooit nog een switch maken en mijn korting kwijtraak.