Ik heb nu al een hele tijd Tradfri hub meer dan een jaar misschien zelfs al 2, stuk of 15 lampen en 5 bewegingsensoren. Dit heeft prima gewerkt tot vorige week.
Sinds vorige week wil mijn hub niet meer. Ik heb een keer de ethernet eruit en erin gedaan dat hielp volgens mij niet maar na de stekker uit het stopcontact/uit aann werkte hij weer. Ik dacht oh na een lange tijd online kan dat ooit gebeuren. Nu heb ik dit afgelopen week al 3 keer gehad en ik heb nog niet de oplossing of oorzaak gevonden.
Ik heb recent niks geupdate, niet in mijn router, niet in mijn Tradfri. Verder had ik de Tradfri hub al sinds het begin met static ip en geen dhcp, dus dat zou het niet moeten zijn.
Ik gebruik de lampen vaak via google home maar ook de eigen Tradfri app vind de hub niet (meer).
Heb al op internet wat gezocht maar kon daar geen nuttige dingen uithalen.
Heeft iemand iets soortgelijks gehad of tips om te troubleshooten? Ik zou in theorie kunnen factory resetten volgens mij maar daar heb ik echt weinig zin in, helemaal als ik geen idee heb wat de oorzaak is en het zo weer kan gebeuren.
Ik heb natuurlijk al geprobeerd te updaten wanneer die wel online is maar zegt niks. Ik heb 1.21.51 qua hub
[
Voor 4% gewijzigd door
PaulHelper op 15-04-2026 20:18
]