Heb de EV9 nu een dag en ben blij verrast. Formaat is wat groter als wat ik had (Enyaq), maar het went snel. Draaicirkel is wel een klap groter. Zeker icm de langere lengte.
Over een week of wat terug voor de definitieve velgen. Heb nu demo's vd dealer aangezien de mijne net te laat binnenkwamen.
Heb er meteen sidesteps op laten zetten. Voor wie daarover twijfeld, ik zeg doen!!! Auto oogt veel beter en ik zag niet alleen de kids er gebruik van maken, maar ook opa vind het handig.
Maar echt mensen, wat KIA hier neer heeft gezet voelt echt premium. Als je hier een BMW, Audi of Mercedes logo op zou zetten, dan kost de auto meteen 30k extra
Ps.
Wel 1 punt van kritiek. Ik mis voorin nogal wat praktische opbergruimte.
Leuk al die bekerhouders en een groot open vak onderin voor de krentenbollen, maar als je het vak voor de bekerhouders vrij van overige spullen wil houden dan hou je alleen de ruimte onder de middenarmsteun over. En dat is echt ontzettend klein.
We hebben toch allemaal wel pasjes, zonnebrillen, geurtjes, kauwgom, snoepkes, doosjes paracetamol, lippenzooi, etc, etc in de auto?? Waar laat je dat als je dat binnen handbereik wil houden.
Iemand een goede oplossing gevonden, bijv zo'n inzetbak van ali of amazon?
[
Voor 31% gewijzigd door
Loepoog op 19-04-2025 20:39
]