Oekol schreef op woensdag 10 september 2025 @ 16:29:
[...]
Lijkt er op dat hij vorig jaar als 'topmodel' kwam en daar inmiddels al weer velen op gevolgd zijn.
Zelfs op hun eigen website (de Duitse variant) kan ik hem niet meer vinden.
Was de S lijn niet ondergeschikt aan de Qrevo lijn? Als ik zo snel google heeft die 1 camera en zal dat dus opstakeldetectie kunnen verslechteren. Afijn, ik zal dus weer meer geschreven reviews en filmpjes op YouTube moeten bekijken.
Degene die ik noemde valt niet in de S-lijn, maar ook in de QRevo lijn. Camera's kan ik niets over zeggen, lijkt idd minder. Anders even deze lijst doorspitten met alle verschillen tussen RoboRock modellen:
https://vacuumwars.com/ul...eakdown-2025-buyer-guide/
Er zijn in mijn ogen 2 zaken om bij Vacuumwars rekening mee te houden:
- Het is een totaal getal van allerlei zaken. Sommige zijn voor de ene persoon wel relevant en voor de andere persoon helemaal niet. De vraag is dus, wat is goed genoeg voor jouw gebruik.
- Het is een test op het moment, maar de betrouwbaarheid en werking op de lange termijn zijn ook relevant. Mijn indruk op basis van dit forum is dat RoboRock wat betrouwbaarder is t.o.v. andere merken en een betere app (+integratie) heeft. Maar zoals gezegd, mijn indruk, indruk van iemand anders kan anders zijn.
Verder liggen de resultaten ook best wel dicht bij elkaar. Ik heb al 5 jaar 2 stuks RoboRock S5 Max dagelijks rondrijden en die doen voor mij echt nog steeds goed hun werk. Er zijn echt veel betere modellen uitgebracht en ik vind het zeker mooi, maar upgrade komt vanwege mijn tevredenheid pas als 1 het begeeft.