Leuk, normaal zou ik het mooie korte antwoord van Navi kort nuanceren, maar dat lijkt hier in eerste instantie niet nodig. Toch doe ik het.
Die 0,6 is bij referentie temperatuur 7C, de testsituatie C op de site van EUROVENT mocht je daar soms ook kijken. (A= -7C / B=2C / C=7C en D is 12C). Indien het warmer wordt buiten dan 7C en het minimale opgenomen vermogen gelijk blijft dan zal bij een gunstigere COP de minimale warmte afgifte kunnen oplopen tot wel >150% van die 0,6. Wordt het kouder, dan andersom. Deze unit heeft een opvallend vergelijkbare COP bij 12C als bij 7C. Nagenoeg gelijk (bron EUROVENT) = COP = 4,6. Dat betekent inderdaad dat in dit geval inderdaad de warmteafgifte niet erg stijgt door een betere COP bij 12C.
Maar er is nog iets waar je naar kan kijken.
Om de opgegeven SCOP te 'berekenen' bij de door de fabrikant gekozen Pdesignh van 3 kW meten ze onder andere op die eerdere vier referentietemperaturen het opgenomen vermogen welke nodig is voor een specifieke warmteafgifte:
Bij -7C = 88,5% output van Pdesignh, wat 2,7 kWh zou moeten zijn = klopt (zie Eurovent A)
Bij 2C = 54,0% output van Pdesignh, wat 1,6 kWh zou moeten zijn = klopt (zie Eurovent

Bij 7C = 35,0% output van Pdesignh, wat 1,0 kWh zou moeten zijn = klopt (zie C)
Bij 12C= 15,0% output van Pdesignh, wat 0,45 kWh zou moeten zijn = klopt niet (zie D)
Bij 12C levert deze unit minimaal 800 Watt aan warmte (bron: EUROVENT), geen 450 Watt. Dat betekent dat de unit bij 12C niet in staat is terug te moduleren naar 15%, of dat bij die temperatuur het opgenomen vermogen zodanig is gestegen dat bij een COP van 4,6 er 800 Watt warmte gegeneerd wordt. Ik heb gezocht naar het opgegeven minimale opgenomen vermogen, maar kan dat niet vinden.
Ergo, deze machine heeft wellicht een minimale warmte afgifte van 0,6 in de boeken bij 7C, maar die 0,6 geldt dus niet onder alle overige omstandigheden. Het verschil is alleen erg klein, dankzij juist in dit geval een niet 'gunstigere' COP bij 12C dan bij 7C. Ik heb units in mijn lijstje staan die bij 12C wel 300% meer warmte afgeven dan in de folder bij 7C. Puur door een hele hoge (gunstige) COP bij 12C van soms wel 8 of 9 en/of het niet in staat zijn om zover terug te moduleren.
Zover mijn 2 centen, hopelijk heb je er wat aan.
Gr Michel