Ja ik raad het aan. Heb zelf mijn Rabobank opgezegd en overgestapt naar ABN.nichan schreef op vrijdag 12 mei 2023 @ 23:23:
Hallo passieve indexfonds-beleggers! De afgelopen dagen heb ik over onder andere het passief beleggen in indexfondsen gelezen. Nu wil ik zelf ook aan de gang (NT world + NT EM + NT SC lijken mij prima om mee te beginnen) door maandelijks wat in te leggen.
Nu zag ik dat ABN AMRO een bonus van 50eu geeft als je minstens 3 maanden lang 150eu per maand inlegt in bijv. Zelf Beleggen Basis. Daarnaast is het de goedkoopste aanbieder als ik https://www.indexfondsenvergelijken.nl/ bekijk.
Ik zit momenteel bij ING met een betaalrekening, als ik dit zo zie dan ben ik wel geneigd om van ING naar ABN te gaan met betaalrekening + beleggen.
Hoe is jullie ervaring met ABN? Zouden jullie de switch aanraden?
Gewoon rekening openen en op een zondagochtend een lijstje maken in Word welke personen/instanties/etc je nieuwe rekeningnr nodig hebben en dan alles regelen. Kost een paar uurtjes maar de kosten zijn lager en ABN is veel fijner dan Rabo. ING heb ik geen ervaring mee.
Rabobank is overigens wel weer goedkoper bij een bepaald bedrag, maar ik vond de Rabobank app echt ruk met reclames en onnodige grafiekjes.
[Voor 5% gewijzigd door Naamloos87 op 13-05-2023 10:26]
"Don't look for the needle in the haystack. Just buy the haystack." - John C. Bogle