Sinds een paar dagen ervaren wij een vervelend probleem met de Apple TV 4K (1st gen, laatste tvOS 26.2 update) en het volume. De ATV is via HDMI aangesloten op een Denon receiver.
Waar voorheen het volume op -45dB voldoende luid was, is dat nu niet meer zo. Nu is het zelfs op -30dB nog enorm zacht. Dit is gebeurd van het ene of het andere moment.
Ondertussen van alles geprobeerd: diverse audio instellingen op de ATV geprobeerd (o.a. Atmos uitgeschakeld), ATV volledig gereset en tvOS opnieuw laten installeren, andere HDMI poorten geprobeerd (zowel op de Denon als rechtstreeks naar de TV). Niks werkt, het volume blijft enorm zacht.
Het lijkt wel echt in de ATV te zitten, net alsof deze opeens een demping erop heeft gezet. Maar hoe, wat of waarom... geen idee.
Iemand dit eerder gehad en enig idee waar de oplossing in kan zitten (behalve anders maar een nieuwe ATV kopen

)?