Aemond/Vhagar waren er in eerste instantie voor de bewaking van King's Landing. In principe lag King's Landing op dat moment ook helemaal open, maar niemand verwacht dat, zeker omdat Sunfyre onverwachts kwam opdagen. Nog steeds ligt het open, eigenlijk, maar wie moet die aanval plaatsen? Rhaenyra is te gevaarlijk, Rhaenyra durft Jace (als troonopvolger) ook niet in te zetten. Dan blijft Baela over, maar iemand moet die blokkade bewaken.mefjoew schreef op donderdag 18 juli 2024 @ 09:02:
[...]
Thanks. Hoewel 'in de val gelokt' wel wat overtrokken is. Voor hoe het in de serie ging in elk geval. Iedereen kon wel nagaan dat sowieso Aemond zich zou melden. Wat dat betreft hadden ze natuurlijk prima nu een meer georganiseerde tegenaanval kunnen organiseren, maar dat had de serie/het boek wel erg kort gemaakt misschienEn moet zeggen dat ik dat, gezien de ontwikkelingen aan het eind van de laatste aflevering, ook dikke prima vind.
Vergis je ook niet in de afstanden. King's Landing -> Rook's Rest is een stuk verder dan Dragonstone -> Rook's Rest. Probleem is dat door de opzet in de aflevering het lijkt alsof Rhaenys en Aegon tegelijkertijd vertrekken. Als dat het geval was geweest was Aegon veel te laat gekomen. Tijd en afstand is ook in deze serie soms een illusie
Ik heb werkelijk geen flauw idee wat ze met Dreamfyre gaan doen.