meer dan 100% salderen is onmogelijk. Je kunt je volledige verbruik salderen, maar niet meer dan dat.Accretion schreef op vrijdag 23 december 2022 @ 06:22:
Wij krijgen eind maart zonnepanelen, waarmee we het gebruik van de winter nog deels moeten compenseren.
Richting het einde van het contractjaar, zou het gunstig zijn om een SAP te plaatsen. Dit is een interessante manier om meer dan 100% te kunnen salderen?
Maar belangrijker: je neemt juist een SAP omdat je niet meer wilt salderen. daar zit juist het grote voordeel.
SAP is altijd gunstig, maar houd rekening met mogelijk een lange levertijd. Bij Liander tot wel 7-9 maanden. Enexis is snel.
volgens mij is er momenteel niets hogers nee. Kijk even in het TLV tweakers topic.Bij Independer kan ik niets vinden met een hogere terugleververgoeding dan 0,20€, maar die laten geen modelcontracten zien?
Hoe kom je daar nu bij? Ze werken juist prima mee.Persoonlijk klinkt het alsof energiemaatschappijen d'r alles aan gaan doen om een SAP vol met zonnepanelen onmogelijk te maken.
En de netbeheerder adverteert er zelfs mee op hun website.
Maar je moet niet verwachten compleet ontzorgd te worden, zelf de leiding blijven houden.
Waarom zou je hulp van de regering moeten krijgen voor een SAP, het moet niet gekker worden.Het is namelijk gewoon heel lucratief en daarom zul je van de regering ook weinig hulp verwachten?
Dat lijkt me niet, maar verwijderen kan wel voor een paar tientjes.Kan ik een SAP ook weer (tijdelijk) 'uit' laten zetten?
Maar waarom zou je hem uitzetten? Een SAP levert altijd geld op, ook als je er niets mee doet.
[ Voor 9% gewijzigd door de Peer op 23-12-2022 09:42 ]