Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.
Ja!Gynnad schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:46:
Het duurt nog even, maar moet Pasveer, als hij deze vorm vasthoudt, niet gewoon de 1e keeper worden op het WK? (of Bijlow moet zijn vorm terug vinden, het is natuurlijk ook nog wel even)
Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast
Neuh wat mij betreft zo min mogelijk Ajacieden naar dat vervelende toernooi zo midden in het seizoen. Liever geen blessuresGynnad schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:46:
Het duurt nog even, maar moet Pasveer, als hij deze vorm vasthoudt, niet gewoon de 1e keeper worden op het WK? (of Bijlow moet zijn vorm terug vinden, het is natuurlijk ook nog wel even)
XXXVI
Op het oog ja maar zo spelen ze normaal zelf. Precies dat doen ze nu niet.Vos schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:47:
Het gaat allemaal net te snel voor het merendeel van Ajax. Geen schande, maar hopelijk groeien ze er wat in.
@ephymerous hahaha eens! Stom Oranje zit niemand op te wachten
[ Voor 10% gewijzigd door Typhone op 13-09-2022 21:49 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Tomorrow is not today!
Ook al speelt Taylor onzichtbaar zou ik hem toch laten staan en dan Berghuis er uit halen, waarna Kudus naar de 10 positie verplaatst wordt. Want Taylor is toch een stuk verdedigender ingesteld ten opzichte van Berghuis en dan blijft balans nog enigszins behouden.
[ Voor 17% gewijzigd door Pompi op 13-09-2022 21:53 ]
Je zal wel moeten, anders ga je zeker verliezen hier, dit kan niet goed blijven gaanHan schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:48:
Phoe… 1-1 met de rust, dat had ik niet verwacht. Hopen dat Schreuder het team anders gaat neerzetten want dit werkt niet
Zaterdag deden ze dat ookloewie1984 schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:51:
Liverpool gaat na de rust nog een tandje erbij, dit niveau is normaal voor hun. Schreuder moet tactisch eea gaan omzetten en ik snap dat balletje op Pasveer door Bassy niet na elke achterbal.. is ie geblesseerd ofzo?
Los van dat je op zich gelijk hebt, ligt het nu toch meer aan dat hij gewoon geen afspeelmogelijkheden heeft omdat liverpool het volledig vastzet.Malfunctions schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:48:
Helpt ook niet mee dat Bassey (nog) niet de voetballende kwaliteiten heeft om het gewenste spel van achteruit te spelen.
Ik zei al bij ons in de app, leuk dat Kudus zo beweegelijk is, maar als je de bal niet hebt is dat vrij zinloos. Heb je meer aan iemand die de bal kan vasthouden zoals inderdaad Brobbey.Pompi schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:51:
Als je zo lange ballen speelt, heb je denk ik meer aan de fysiek van Brobbey in de spits. Want nu wordt de bal steeds richting Tadic geschoten.
Ook al speelt Taylor onzichtbaar zou ik hem toch laten staan en dan Berghuis er uit halen, waarna Kudus naar de 10 positie verplaatst wordt. Want Taylor is toch een stuk verdedigender ingesteld ten opzichte van Berghuis en dan blijft balans nog enigszins behouden.
Joh je kunt ook overdrijven. Zo goed is dit Liverpool ook weer niet en al helemaal niet wat het de afgelopen seizoenen is geweest.loewie1984 schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:51:
Liverpool gaat na de rust nog een tandje erbij, dit niveau is normaal voor hun. Schreuder moet tactisch eea gaan omzetten en ik snap dat balletje op Pasveer door Bassy niet na elke achterbal.. is ie geblesseerd ofzo?
Ik zie eerder dat Ajax anders uit de kleedkamer gaat komen en Liverpool het nog knap lastig kan maken.
Nu doordat je wilt gaan opbouwen is de pass op Pasveer niet in orde en komt die niet verder dan de helft van zijn eigen helft.
Tevens is daardoor Liverpool ook al meer opgeschoven naar je eigen goal, dus elke tweede bal die hun oppakken is dan ook geluk dicht bij je eigen goal wat gevaarlijk is.
Speel je direct de lange bal, kan je alvast een stuk hoger gaan staan en kan Liverpool verder weg houden van het goal.
Wellicht wel handig om berghuis of Taylor eraf te halen en Grillitsch erin zodat je wat meer kop duels kan winnen en of wat meer fysiek erbij hebt om de tweede bal te winnen.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
En om ze nog minder tijd te geven komt de presentator nog met domme vragen die niets met de wedstrijd te maken hebben en mogen de analisten het recht breien zodat het wel over de wedstrijd gaat.
Hopelijk speelt Liverpool de tweede helft op het niveau tegen Napoli. Dat was echt matig hoor.Exocet schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:54:
Ben ook wel benieuwd hoe goed Napoli eigenlijk is. Als die ook dit niveau van Liverpool halen tegen Ajax...
XXXVI
Voor z'n hele familie?Krukar schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:57:
Zo, heb even naar Liverpool gebeld en Kudus verteld dat als ie er nog eentje inrost, hij met kerst een Ajax trui van me krijgt.
Die houden dit 2 wedstrijden achter elkaar vol.Martinusz schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:35:
Ook kijken hoe lang Liverpool dit volhoudt, aan de andere kant met 5 wissels kun je dit wel lang volhouden helaas
Dit is een normaal tempo voor de PL.
Eens, maar ik denk dat het met bijvoorbeeld een Martinez makkelijker voetballen van achteruit was geweest. Bassey kan dat (nog) niet.Henkie_NtA schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:53:
[...]
Los van dat je op zich gelijk hebt, ligt het nu toch meer aan dat hij gewoon geen afspeelmogelijkheden heeft omdat liverpool het volledig vastzet.
Knowledge reigns supreme over nearly anything
Ik zou ook niet meer helder kunnen denken nadat ik Dionne Stax alle hoeken van VD Valk Oostzaan heb laten zien.Deadsy schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 21:57:
Ze hebben maar een paar minuten en daar zitten ze dan met een presentator en 3 analisten....
En om ze nog minder tijd te geven komt de presentator nog met domme vragen die niets met de wedstrijd te maken hebben en mogen de analisten het recht breien zodat het wel over de wedstrijd gaat.
Toch irritant dat wij dat al van tevoren zeiden he?Exocet schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:02:
Blind kan dus echt niet meer op dit niveau. Leuk voor de Eredivisie, maar nu gewoon de zwakste schakel
Zo goed is dat ook niet met een Ajax wat ze volledig in de kaart speelt.Krukar schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:03:
In de Liverpool /r zijn de meesten niet onder de indruk van het spel van Liverpool en willen ze Nunez erin gewisseld, bijzonder.
Liverpool is beter, maar het is gewoon kijken of het voor Ajax wat beter kan in de tweede helft.
Het is gewoon een druk en snelheid die je in de eredivisie niet tegen komt.
Waarom aannemen!?
[ Voor 25% gewijzigd door Vos op 13-09-2022 22:05 ]
#36
Tegen Nunez hebben ze het eerder vrij lastig gehad...Krukar schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:03:
In de Liverpool /r zijn de meesten niet onder de indruk van het spel van Liverpool en willen ze Nunez erin gewisseld, bijzonder.
De Engelsen hebben soms ook wel heel hoog op van hun eigen club.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
groggy schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:05:
Ik zie die Rensch en moet ineens denken of hij niet stiekem een bastaard kind is van Kluivert.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Dat was al gebeurd vrees ikgroggy schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:04:
Zou het niet idee zijn om de pacemaker van blind wat over te klokken?
Flickr PSN ID= cheironnl
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Ja inderdaad beetje makkelijk steedstoolkist schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:07:
Scheids fluit wel makkelijk voor Liverpool.. Liggen = vrije trap.
Btw een Klaassen is te traag denk ik voor dit tempo?
Die bal was ook niet handig inderdaad.Typhone schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:09:
Kutbal van Blind naar Alvarez! Why the fuck speel je die bal de drukte in idioot??
#36
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
Dat en er moet eens iemand met die nr 19 meelopen, die is echt constant aanspeelbaar. Wat overigens een prima voetballer is.Hupske schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:08:
Kudus moet de inlopende centrale er eens uit halen van Liverpool. Nu moeten ze op het middenveld telkens keuze maken of ze wel of niet door stappen en komt er telkens iemand van Liverpool vrij op het middenveld.
[ Voor 4% gewijzigd door Henkie_NtA op 13-09-2022 22:10 ]
Dat is een understatement! Brengt alles en iedereen in de knoei. Echt wtf zeg!
Volgens mij riepen we nog niet zo lang geleden dat die niet goed genoeg was. Dat komt in deze wedstrijd wat duidelijker naar vorenVos schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:09:
Rensch lijkt wel zenuwachtig ofzo.
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Als je iemand NIET nodig hebt is het Antony in deze wedstrijd
Ik vind 'm op zich wel goed, maar als je de bal aangespeeld krijgt, staan 4 Liverpoolspelers om je heen en niemand is vrij beschikbaar van je eigen team, dan wordt het lastig.Hupske schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:10:
[...]
Volgens mij riepen we nog niet zo lang geleden dat die niet goed genoeg was. Dat komt in deze wedstrijd wat duidelijker naar voren
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Assistent van Ten Hag geweest...ephymerous schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:10:
Hoezo grijpt Schreuder niet in? Je hebt toch inmiddels genoeg gezien?
Snap er ook weinig van, juist om dit probleem werd toch veel ingezet om Sanchez naar Ajax te halen? Maar die zit constant op de bank..Hupske schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:10:
[...]
Volgens mij riepen we nog niet zo lang geleden dat die niet goed genoeg was. Dat komt in deze wedstrijd wat duidelijker naar voren
Persoonlijk had ik allang zo'n Liverpoolspeler *knip*
En dit is weer te lomp.
[ Voor 46% gewijzigd door tweakduke op 14-09-2022 14:54 ]
Hahaha ja dat is wel waarTyphone schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:11:
[...]
Als je iemand NIET nodig hebt is het Antony in deze wedstrijd
Ajax heeft nog geen enkele gele kaart ondanks de vele overtredingen. Dus mogen niet klagen over scheidsrechtertoolkist schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:07:
Scheids fluit wel makkelijk voor Liverpool.. Liggen = vrije trap.
? Een overtreding hoeft geen geel te zijn. Goeie scheids.FreeShooter schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:12:
[...]
Ajax heeft nog geen enkele gele kaart ondanks de vele overtredingen. Dus mogen niet klagen over scheidsrechter
Alvarez voorop, Timber en Berghuis staan wel op de shortlist voor de eerste gele kaart denk ik.FreeShooter schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:12:
[...]
Ajax heeft nog geen enkele gele kaart ondanks de vele overtredingen. Dus mogen niet klagen over scheidsrechter
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Stekelenburg, Gorter, Klaassen, Brobbey, Ocampos, Kaplan, Lucca, Sanchez, Grillitsch, Baas, Regeer en Magallan.
Brobbey en/of Klaassen lijken de meest logische om in te brengen. Weet niet of Grillitsch alweer fit genoeg is, had niet de ideale voorbereiding (transfervrij)
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
[ Voor 5% gewijzigd door DeBaroN op 13-09-2022 22:15 ]
Nu ook weer, ziet helemaal niet dat er 1 vrij staat
Nah ja zolang hij maar goed verdedigd dan
Wie?DeBaroN schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:14:
Wisselen die Kuduz
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
Flickr PSN ID= cheironnl
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Die zit nu te verpieteren op de bank bij Barca...Harribo schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:17:
Tja jaren geleden had je een Frenkie de Jong die met wat draai bewegingen een bal vast kon houden op het middenveld. Zoals iemand heeft Ajax nu totaal niet
Als het goed is 3 wisselmomenten, 5 spelers maximaal.groggy schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:17:
Hoe vaak mag er worden gewisseld? 5 keer?
Wisselen in rust geldt niet als wisselmoment overigens.
[ Voor 12% gewijzigd door Quad op 13-09-2022 22:18 ]
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
Komt nu net in minuut 61 binnen de lijnen.dutchgio schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:17:
[...]
Die zit nu te verpieteren op de bank bij Barca...
Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
Vol op de counterHupske schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:17:
Ik weet eigenlijk ook niet zo goed wat Ajax moet doen. Liverpool speelt en staat gewoon goed. Elliot en Thiago zijn wel monsters vind ik. Elke aanname is goed en ook nog eens de kunde om iemand uit te spelen om een overtal te creëren.
Nee, 5 wissels in 3 momenten meen ik.groggy schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 22:17:
Hoe vaak mag er worden gewisseld? 5 keer?
#36
Dit topic is gesloten.
![]()
Outerspace in "Sport Feedback"
In het kort:
• Kleineren, flamen of trollen van andere clubs, arbitrage of anderen in het algemeen is not-done.
• Naamverbasteringen / bijnamen / geuzennamen met een negatieve insteek laten we achterwege. Dat geldt ook voor 010 / 020 etc.
We zijn hier voor een gezellig sfeer, niet voor een vijandige.
Overige topics:
Dit topic is er voor de nationale clubs van Nederland en België.
CL/ EL alleen van de Nederlandse clubs en hun directe tegenstander of poulegenoten.
De overige wedstrijden mogen in [Voetbal] Buitenlandse clubs seizoen 2020/2021/2022 besproken worden.
Posts over het Nederlands Elftal mogen in [Voetbal] Grote Nederlands elftal Topic 2022 /2023
Incidenten of ontwikkelingen omtrent supporters: [Voetbal] Ongeregeldheden supporters
Verder is er nog Randzaken
Tweakers FC Eredivisie Voetbalpoule 2022-2023