Volgens mij viel dat bij Jong PSV wel tegen, die verliezen nog even vaak als toen.Verwijderd schreef op vrijdag 27 januari 2023 @ 19:13:
Ik ben nu erg benieuwd naar Zondag tegen Excelsior.
Als daar opeens een monsterscore word neergezet ben ik ervan overtuigd dat sommige spelers ook gewoon een spelletje hebben gespeeld.
Ik vind trouwens Heitinga wel een echte Ajax type, en hij doet het bij Jong erg goed.
Maar, Van Nistelrooij is een echte PSV man en deed het ook bij Jong erg goed.
Erg groot risico om Heitinga eventueel langer te laten zitten, ook al heeft dat in het verleden goed uitgepakt met Frank de Boer.
Maar, ik denk alleen dat Heitinga zal gaan werken als je tegen hem zegt "Dit seizoen is weg, zorg dat we in ieder geval dat we Europees voetbal halen dit jaar, en je kan gaan bouwen voor volgend jaar."
Maar, ik denk niet dat de meeste Ajacieden dat bereid zijn te accepteren.
Zeggen, "Geen CL volgend jaar."
Een ervaren man zou het beste zijn in dat opzicht, maar waar vind je een "echte" ervaren Ajax type?
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
:strip_exif()/f/image/8KAnP5iz9Na2OArrlhu1ja8G.jpg?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/XmYqWWvgtk4y7airfb6bAsYQ.jpg?f=fotoalbum_large)