Trackerfire schreef op zondag 31 juli 2022 @ 14:53:
[...]
Ik snap hier dus helemaal niks van. Op Reddit ook veel van dergelijke verhalen. Spreiding is key. Liever zelfs nog alles op een eigen Ledger als t even kan. Of in ieder geval een deel van je PF.
Sowieso al je geld op platformen stallen die ver boven de 10% rewards/rente/staking oid geven. Boven de 5% kun je je al afvragen hoe en wat. Tuurlijk leuk om dat met een klein stukje van je porto te doen of reeds gerealiseerde winst maar verder natuurlijk vragen om problemen.
Laat ik even voorop stellen dat niemand het verdient om opgelicht te worden. We kunnen er wel lacherig om doen en met het vingertje wijzen, maar het is beter om te promoten dat mensen inderdaad eerst met een paar personen overleggen voordat er grote sommen ergens naartoe gaan. En blijf me verbazen hoe geld in 3 stappen weggesluisd kan zijn en dan ineens iedereen zoiets heeft van "moeilijk moeilijk kweenie" bij opsporing. Zo loont het dus wel lekker om zo laf je geld te 'verdienen'.
Ik stake ook voor leuke percentages met wat zakgeld hier en daar, maar beleg ook en doe ook aan sparen ook al is dat eigenlijk zonde met inmiddels 11% inflatie en als je geluk hebt 0,2% rente
Dit is natuurlijk ook de reden (ook voor mij) om gewoon eens wat te proberen op andere fronten. Mensen zien heel snel de dollar/eurotekens in de ogen en dan gaat de common sense vaak als eerste de deur uit.
Eerst een mooie veilige buffer bouwen, en dan ga je lekker met speelgeld aan de bak.
| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |