Ik blijf denk ik toch bij Hero.
In januari 50 PLU redeemen, die ik tegen die tijd denk ik wel weer heb opgespaard, maakt een totale spending cap van € 4.000,- (€ 1.000,- standaard bij premium, € 1.000,- extra als 'cadeau' bestaande Hero en € 2.000,- extra bij 50 PLU redeem). € 4.000,- per maand is op zich prima. Je mist een enkele keer bij een grote uitgave, zoals straks bijvoorbeeld vliegtickets voor het hele gezin, maar in principe moet die 4k voldoende zijn.
Datzelfde geldt voor 4% rewards i.p.v. 5%, allebei prima.
Datzelfde geldt voor die ene perk extra bij Veteran, dat is me ook om het even. Of je nou 7 of 8 perks hebt, binnen het huidige aanbod vind ik dat beide al vrij veel.
Mijn 75 'teveel-PLU' (van 325 terug naar 250) kan ik dan weer verkopen, waar ik bij de huidige prijs ongeveer quitte op speel.
Het is verleidelijk om een schaaltje hoger te gaan, maar ik haal er liever wat geld uit dan dat ik er weer wat in stop.
4% over € 4.000,- en 7 perks a een tientje, maakt een totale cashback van € 230,- per maand. Tuurlijk, daar moet de Plutus en Curve abo kosten nog vanaf, maar als je dat maandelijks mee kan pakken moet je daarvan profiteren zolang het kan denk ik, en ik denk niet dat gretigheid op nog meer heel verstandig gaat zijn.. 200 piek per maand aan gratis geld is al redelijk onhoudbaar vrees ik..
[
Voor 17% gewijzigd door
NeoflexNL op 06-11-2023 14:42
]
“Compound interest is the eighth wonder of the world. He who understands it, earns it … he who doesn’t … pays it.”