"Always remember to quick save" - Sun Tzu
[ Voor 89% gewijzigd door A-Waxxx op 18-07-2023 12:04 ]
Rommelig. Vaak is het saldo wel kloppend maar geen transactie te zien of als afschrijving en niet als plusbedrag (en dat blijft vaak ook zo). Een van de ergernissenTWFpa2Vs schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 11:03:
Hoe gaan refunds bij jullie? ik had een reservering op mijn plutus kaart staan voor een hotel, ik zie in curve dat de transactie inmiddels is teruggedraaid maar in Plutus is de hele transactie verdwenen maar zie het bedrag nog niet bijgeschreven.
| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |
Daarom lekker Curve gebruiken icm andere creditcard en via GBIT overzetten als je zeker weet dat een refund niet meer nodig is.2Dutch schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 12:09:
[...]
Rommelig. Vaak is het saldo wel kloppend maar geen transactie te zien of als afschrijving en niet als plusbedrag (en dat blijft vaak ook zo). Een van de ergernissen
Ik geef ze het voordeel van de twijfel. Waarom zouden ze op 15 aug de stekker uit de oude kaart trekken als ze nog geen nieuwe hebben. Daar winnen ze zelf helemaal niks mee, is direct einde business.anandus schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 11:09:
[...]
Zou me niets verbazen als het nog een paar maanden duurt. En dan zou ik dat graag willen weten.
Ik zou dat inderdaad via Kucoin doen. Ik vraag me wel af welke tier je dan zou willen hebbenBas Post schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 09:41:
Ik ben nog tot heden nog steeds aan het wachten op de virtuele kaart. Ik heb 23 juni een account aangemaakt bij Plutus en €50 als topup gedaan. Ik heb al Curve.
Nu PLU laag staat, wil ik wat crypto winsten omzetten naar PLU. Wat is de beste route? Via Kucoin kopen?
Bitcoin - A weapon of mass disruption
Elke dag? Dan kun je toch beter een abonnement nemen?eilavid schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 14:36:
Hopelijk wordt de nieuwe fysieke kaart snel geleverd. OVpay werkt wel fijn met Plutus elke dag
Op Android heb ik hier al weken last van. Om de paar dagen moet ik volledig opnieuw inloggen. Vreselijk irritant.paul-s83 schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 14:39:
Hebben meer Tweakers het probleem dat ze zo'n beetje om de dag opnieuw moeten inloggen in de Plutus (iOS) app?
Ik merk het vooral als ik óók op de website ben ingelogd geweest, dat ik kort daarna ook opnieuw in de app moet aanmelden. Lijkt erop dat ze ontmoedigen om met meerdere apparaten/browsers een ingelogde sessie open te hebben staan.paul-s83 schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 14:39:
Hebben meer Tweakers het probleem dat ze zo'n beetje om de dag opnieuw moeten inloggen in de Plutus (iOS) app?
... en oranje! :P
Dat zou kunnen, maar dat lijkt me een niet zo handige designkeuze....Rutger schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 15:31:
Als je uitlogt op de web app wordt je ook op je telefoon uit je app uitgelogd. Wellicht dat het daar mis gaat?
Ik heb hier dus geen last van. Ja de web portal logt je snel uit zit een strakke time-out in. Puur veiligheid vermoed ik. Maar wanneer ik op het web inlog wordt ik niet uitgelogd op mijn Android.paul-s83 schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 16:04:
[...]
Dat zou kunnen, maar dat lijkt me een niet zo handige designkeuze....
Precies dit. Maar dan heel sporadisch, 1 keer per maand of zo. Terwijl ik wel vaak switch tussen app en website.iNSaNe-oNe schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 15:30:
[...]
Ik merk het vooral als ik óók op de website ben ingelogd geweest, dat ik kort daarna ook opnieuw in de app moet aanmelden. Lijkt erop dat ze ontmoedigen om met meerdere apparaten/browsers een ingelogde sessie open te hebben staan.
Vast wel, maar ik declareer alles bij de baas. Bedrag krijg ik terug en de PLU cashback is mooi meegenomenechthard schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 15:06:
[...]
Elke dag? Dan kun je toch beter een abonnement nemen?
Yes hier ook, standaard.iNSaNe-oNe schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 15:30:
[...]
Ik merk het vooral als ik óók op de website ben ingelogd geweest, dat ik kort daarna ook opnieuw in de app moet aanmelden. Lijkt erop dat ze ontmoedigen om met meerdere apparaten/browsers een ingelogde sessie open te hebben staan.
Zodra je inlogt op de website wordt je uitgelogd bij de app.
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
Ik zie dat je veel van Apple hebt. Kennelijk een issue icm iPhone. Op Android issue nooit ervaren.Bushalte schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 19:32:
[...]
Yes hier ook, standaard.
Zodra je inlogt op de website wordt je uitgelogd bij de app.
O kan zomaar inderdaad.glatuin schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 19:45:
[...]
Ik zie dat je veel van Apple hebt. Kennelijk een issue icm iPhone. Op Android issue nooit ervaren.
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
Plus dat ik deze maand mijn PLU zou moeten kunnen verkopen en dat nu ook naar Q4 is uitgesteld. Dan daalt het vertrouwens wel wat. En ik zit er alleen in voor het geld, niets meer, niets minder
Verkopen kan toch nog, zie voorgaande pagina’s waar meerdere keer zelfde route werd toegelicht.fry77 schreef op dinsdag 18 juli 2023 @ 21:18:
ik heb mijn betaalde abbo ook maar tegrug gezet naar gratis. Nu vakantieperiode, dus het moment om die kaart uit te melken en gues whatmoet ik dus wahcten op een nieuwe....
Plus dat ik deze maand mijn PLU zou moeten kunnen verkopen en dat nu ook naar Q4 is uitgesteld. Dan daalt het vertrouwens wel wat. En ik zit er alleen in voor het geld, niets meer, niets minder
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
https://www.rouwette.com/
Ja, na de aankoop duurt het even tot de bijpassende PLU zijn berekend. Al zou het niet meer dan paar werkdagen moeten duren.Bushalte schreef op woensdag 19 juli 2023 @ 07:09:
Ik heb pas de Amazon perk aangezet en maandag een aankoop gedaan. In de app staat nog steeds €0 / €10 als uitgegeven bedrag. Duurt dit altijd langer bij deze perk?
Wat.. euh... wat is er gisteren/vannacht gebeurd met PLU? Jemig. +13% en weer -13%
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Verwerken van al m’n gbit van 90 dagen veranandus schreef op woensdag 19 juli 2023 @ 11:20:
[...]
Ja, na de aankoop duurt het even tot de bijpassende PLU zijn berekend. Al zou het niet meer dan paar werkdagen moeten duren.
Wat.. euh... wat is er gisteren/vannacht gebeurd met PLU? Jemig. +13% en weer -13%
Ik ben ook een nieuwe, aangemeld op 18 juni. Nog geen kaart. Zag net wel op Reddit dat nieuwe mensen binnen nu en een paar dagen de virtuele kaart gaan krijgen. Ben benieuwd. Voor de 25e zouden alle nieuwe mensen de virtuele kaart moeten ontvangen.Nickr92 schreef op zaterdag 15 juli 2023 @ 17:04:
[...]
Inmiddels zijn we twee weken verder en heb nog steeds geen (virtuele) card binnen. Iemand anders die zich recent heeft aangemeld en al wel een virtuele card heeft gehad?
Mods had an update with Minyi (Chief Product Officer) on the roll out. The Devs have been asked to make a change to the roll out strategy to improve and increase the roll out (previously the system allocated these randomly to cohorts of users for testing - this is now being adjusted so that they can be more focussed by a variety of parameters, and will allow a more linear roll out. This should see an increase in users getting the cards over the coming hours and days - starting today. We hope that over the next 2-3 days we will see user report getting the cards 🤞
[...]
We’re just days away from many new users having the virtual cards now and the roll out to existing users starting (the testing for existing users begins in the next 2 days), so let's give them some breathing room, it's not long now.
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Ja, verwachtingsmanagement is niet hun sterkste punt 😅knakworst schreef op woensdag 19 juli 2023 @ 16:20:
Ze moeten een cursus underpromise, overdeliver volgen. ze hebben namelijk de verkeerde cursus, overpromise, underdeliver gevolgd. Bij Hi ook trouwens.
Zag net trouwens dat je minimaal 6.77 PLU moet hebben als je wil withdrawen. Natuurlijk had ik 6.6 PLU
[ Voor 14% gewijzigd door anandus op 19-07-2023 16:27 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Normaal is het de volgende dag geregeld, bij mijn andere perks wel in elk geval. Ik wacht hem af.anandus schreef op woensdag 19 juli 2023 @ 11:20:
[...]
Ja, na de aankoop duurt het even tot de bijpassende PLU zijn berekend. Al zou het niet meer dan paar werkdagen moeten duren.
Wat.. euh... wat is er gisteren/vannacht gebeurd met PLU? Jemig. +13% en weer -13%
Had trouwens een mail gehad om de factuur te overleggen voor de pin-actie bij TUI van afgelopen maandag. Vanochtend vroeg gedaan en 2uur later was de cashback al (handmatig) vrijgegeven, en meteen beschikbaar.
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
En zo te zien gaat cc-gebruik in het buitenland ook een fee van 2,5% kosten, maar dat weet ik niet zeker:quote: https://plutus.it/new-feesAccount Inactivity Fee
£/€10 per month after 12 months of inactivity
Is 'domestic' alleen Nederland of eurozone of iets anders?Point of Sale transaction (Non Domestic)
2.5%
Uit de nieuwe TOS is het niet duidelijk wat ze onder "domestic" verstaan.
Interessant ook dat er misschien goedkopere reward tiers komen voor mensen die niet zomaar effe 250PLU uit hun binnenzak schudden
We recognise that some customers may struggle to earn enough PLU to unlock a Reward Level in time for the Difficulty Adjustments. To address these concerns, we are developing static sub-tiers that cater to stackers across all ranges. These sub-tiers will be released incrementally and offer benefits, including bonus perks and rewards, lower fee, and metal cards.
[ Voor 105% gewijzigd door anandus op 19-07-2023 19:56 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Wat is er nu zo bijzonder aan metal kaarten. Ze ziijn alleen maar dikker en lastig te vernietigen; maar goed ik betaal hoofdzakelijk met mobiel en watch.
Gezien feit dat in huidige voorwaarden staat dat je 2,5% betaalt buiten euro zone, verwacht ik dat ze met domestic idd bedoelen dat het een euro betaling moet zijn.anandus schreef op woensdag 19 juli 2023 @ 19:38:
Er komt vanaf 19 augustus ook een inactivity fee:
[...]
En zo te zien gaat cc-gebruik in het buitenland ook een fee van 2,5% kosten, maar dat weet ik niet zeker:
[...]
Is 'domestic' alleen Nederland of eurozone of iets anders?
Uit de nieuwe TOS is het niet duidelijk wat ze onder "domestic" verstaan.
Interessant ook dat er misschien goedkopere reward tiers komen voor mensen die niet zomaar effe 250PLU uit hun binnenzak schudden
[...]
Maar goed, Curve ervoor en dan is elke betaling al een euro betaling. Werkte met skivakantie in Zwitserland eerder dit jaar ook al zo via Curve-Plutus route.
Volgens mij stond dat er voorheen ook al. Binnen europa maar geen euro heb ik tot op heden geen fees gezien,anandus schreef op woensdag 19 juli 2023 @ 19:38:
Er komt vanaf 19 augustus ook een inactivity fee:
[...]
En zo te zien gaat cc-gebruik in het buitenland ook een fee van 2,5% kosten, maar dat weet ik niet zeker:
Zal het wel laten weten als het veranderd, 2,5% fees zou de kaart dan wel echt niet interessant meer maken voor dit soort transacties..
Fees zie je nu toch ook niet, die worden onzichtbaar ingehouden meen ik?10mil.btc schreef op donderdag 20 juli 2023 @ 09:14:
[...]
Volgens mij stond dat er voorheen ook al. Binnen europa maar geen euro heb ik tot op heden geen fees gezien,
Zal het wel laten weten als het veranderd, 2,5% fees zou de kaart dan wel echt niet interessant meer maken voor dit soort transacties..
Dat zou kunnen, maar als ik het handmatig uitreken is de forex rate beter dan Revolut. Zeer netjes dus!DutX schreef op donderdag 20 juli 2023 @ 09:21:
[...]
Fees zie je nu toch ook niet, die worden onzichtbaar ingehouden meen ik?
Zolang ze Curve als binnenland beschouwen is alles prima10mil.btc schreef op donderdag 20 juli 2023 @ 09:14:
[...]
Volgens mij stond dat er voorheen ook al. Binnen europa maar geen euro heb ik tot op heden geen fees gezien,
Zal het wel laten weten als het veranderd, 2,5% fees zou de kaart dan wel echt niet interessant meer maken voor dit soort transacties..
Voorheen was het explicieter wbt eurozone, etc: https://plutus.it/fees10mil.btc schreef op donderdag 20 juli 2023 @ 09:14:
[...]
Volgens mij stond dat er voorheen ook al.
[ Voor 5% gewijzigd door anandus op 20-07-2023 10:12 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Het staat er op deze manier op: (aankoop was in Albanese LEK)DutX schreef op donderdag 20 juli 2023 @ 09:21:
[...]
Fees zie je nu toch ook niet, die worden onzichtbaar ingehouden meen ik?
Is dit niet Curve?superiscch schreef op vrijdag 21 juli 2023 @ 13:35:
[...]
Het staat er op deze manier op: (aankoop was in Albanese LEK)
[Afbeelding]
Oei, ik dacht dat het over Curve ging 🙈🙈
Maar nu heb ik het volgende probleem.
Wanneer ik in de app onder 'home' en vervolgens onder 'Your card' geld wil toevoegen aan mijn card saldo, dan werkt de 'proceed' button niet. En als ik onderin op 'card' klik, zie ik alleen maar een loading icoon, maar that's it.
Hebben jullie ook dat probleem of ligt het aan mijn telefoon? Heb namelijk een Poco F3, dus dat kan ook wel eens de boosdoener zijn...En volgens mij kan je niet via je desktop je debet card saldo verhogen?
[ Voor 6% gewijzigd door Tibbi3 op 22-07-2023 17:32 ]
Wanneer had je je aangemeld?Tibbi3 schreef op zaterdag 22 juli 2023 @ 17:29:
Ik kreeg vandaag inderdaad bericht m.b.t. mijn virtual card. Vervolgens alles netjes ingesteld.
Maar nu heb ik het volgende probleem.
Wanneer ik in de app onder 'home' en vervolgens onder 'Your card' geld wil toevoegen aan mijn card saldo, dan werkt de 'proceed' button niet. En als ik onderin op 'card' klik, zie ik alleen maar een loading icoon, maar that's it.
Hebben jullie ook dat probleem of ligt het aan mijn telefoon? Heb namelijk een Poco F3, dus dat kan ook wel eens de boosdoener zijn...En volgens mij kan je niet via je desktop je debet card saldo verhogen?
Jammer dat ze niet first in - first out doen dan. Ik was 10 dagen eerder namelijk.
Load card is niet meer van toepassing bij de vCard. Je rekening saldo is gewoon beschikbaar op de kaart.Tibbi3 schreef op zaterdag 22 juli 2023 @ 17:29:
[..]
Wanneer ik in de app onder 'home' en vervolgens onder 'Your card' geld wil toevoegen aan mijn card saldo, dan werkt de 'proceed' button niet.
[..]
[ Voor 10% gewijzigd door Tomba op 22-07-2023 19:24 ]
Ah top. Had ook even op de telefoon van mijn vriendin ingelogd (Galaxy S22) en daar zag ik inderdaad de top up functie niet meer staan. Weird...maar fijn dat het als het goed is zo ook zou moeten werkenTomba schreef op zaterdag 22 juli 2023 @ 19:21:
[...]
Load card is niet meer van toepassing bij de vCard. Je rekening saldo is gewoon beschikbaar op de kaart.
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
alle communicatie gemist zo te lezen?Bushalte schreef op zondag 23 juli 2023 @ 10:29:
Hopelijk komt de nieuwe fysieke kaart en/of virtuele kaart voor Apple Pay snel beschikbaar, dan kan ik die mooi gebruiken in Amerika begin september.
BBKing in "Plutus.it - Crypto Visa kaart"
[ Voor 10% gewijzigd door Tomba op 23-07-2023 12:23 ]
Ehm nee.Tomba schreef op zondag 23 juli 2023 @ 12:23:
[...]
alle communicatie gemist zo te lezen?
BBKing in "Plutus.it - Crypto Visa kaart"
Ze schrijven dat je vanaf augustus een fysieke kaart kan aanvragen. EDIT dat is blijkbaar nu "coming months".
[ Voor 6% gewijzigd door Bushalte op 23-07-2023 14:51 ]
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
25 juli komt de vCard en die kan in ApplePay. Fysieke kaart komt inderdaad later.Bushalte schreef op zondag 23 juli 2023 @ 14:50:
[...]
Ehm nee.
Ze schrijven dat je vanaf augustus een fysieke kaart kan aanvragen. EDIT dat is blijkbaar nu "coming months".
curve ook lijkt mij.Tomba schreef op zondag 23 juli 2023 @ 18:59:
[...]
25 juli komt de vCard en die kan in ApplePay. Fysieke kaart komt inderdaad later.
en ook Google pay toch?
curve kaart gaat naar vrouw en ik doe het via telefoon
[ Voor 15% gewijzigd door Kol Nedra op 23-07-2023 19:10 ]
nothing stops this train
De app werkt niet goed op mijn Poco F3. Balans wordt niet geupdate en het 'card' menu blijft oneindig laden. Op de telefoon van mijn vriendin (Galaxy S22) lijkt de app wel goed te werken, maar om nu een nieuwe telefoon te kopen speciaal voor Plutus...
Verder vroeg ik me af, ik heb de perks ingesteld (Curve & AH). Vervolgens mijn Curve abonnement afgesloten + aankoop gedaan in restaurant, maar ik zie nog geen PLU in mijn account. Klopt dit..?
Maar vreemd dan je problemen hebt met de app, op mijn F3 werkt de app prima. De bug dat het saldo niet update, en je daarvoor de app moet sluiten en opnieuw openen wordt aan gewerkt heb ik begrepen.
Keertje de app data / app cache weggooien en opnieuw beginnen?
9x 455 wp (op 3x Hoymiles HMS-2000) op 13 graden 6 ozo, 3 nwn
Hou je er rekening mee dat de PLU pas beschikbaar is na 45 dagen?Tibbi3 schreef op maandag 24 juli 2023 @ 09:23:
Ik ben nog niet helemaal kapot van Plutus.
De app werkt niet goed op mijn Poco F3. Balans wordt niet geupdate en het 'card' menu blijft oneindig laden. Op de telefoon van mijn vriendin (Galaxy S22) lijkt de app wel goed te werken, maar om nu een nieuwe telefoon te kopen speciaal voor Plutus...
Verder vroeg ik me af, ik heb de perks ingesteld (Curve & AH). Vervolgens mijn Curve abonnement afgesloten + aankoop gedaan in restaurant, maar ik zie nog geen PLU in mijn account. Klopt dit..?
Ja en JaKol Nedra schreef op zondag 23 juli 2023 @ 19:09:
[...]
curve ook lijkt mij.
en ook Google pay toch?
curve kaart gaat naar vrouw en ik doe het via telefoon
Sinds de vrouw de Curve kaart heeft, kan ik de top-ups en GBIT niet meer bijhouden...Kol Nedra schreef op zondag 23 juli 2023 @ 19:09:
[...]
curve ook lijkt mij.
en ook Google pay toch?
curve kaart gaat naar vrouw en ik doe het via telefoon
gbit bijhouden doe ik ook niet, alleen wel bij zeer grote bedragen.BoulaMouzer schreef op maandag 24 juli 2023 @ 14:47:
[...]
Sinds de vrouw de Curve kaart heeft, kan ik de top-ups en GBIT niet meer bijhouden...![]()
de cashback komt er uiteindelijk altijd wel.
maar idd, elke dag €5000 top-uppen en ik hou het ook niet bij
nothing stops this train
Aanvraag op 25-06 gedaan trouwens.
"Peace cannot be kept by force. It can only be achieved by understanding"-Albert Einstein-
nothing stops this train
Nogmaals een topup gedaan en deze was instant.
Ook ben ik overgestapt van Binance naar Plutus. Gekoppeld aan Curve en eerste GBITs gedaan, wat vlekkeloos ging.
Plutus Everyday via Curve betalen via Plutus :-)
BP on the move!!!
Nee, je krijgt 'alvast' je virtuele kaart zodat je online kan beginnen met gebruiken als je de kaart hebt aangevraagd.Kol Nedra schreef op maandag 24 juli 2023 @ 19:32:
moet je de virtuele kaart aanvragen? gaat niet automatisch?
"Peace cannot be kept by force. It can only be achieved by understanding"-Albert Einstein-
De aanvraag bestond uit een security question registreren en 2FA aanzetten, dat was alles.Kol Nedra schreef op maandag 24 juli 2023 @ 19:32:
moet je de virtuele kaart aanvragen? gaat niet automatisch?
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
Aangezien ik een nieuwe auto ging kopen was het bedrag aardig hoog. Ik heb nu dus 2 dikke auto's als bedrag gratis extra erbij!
Eerlijkheidshalve ben ik niet zo rijk en ging het om een bedrag om het saldo op 0 te krijgen. Twee kratjes bier. Netjes bij de support gemeld. Had ik dat maar eerder geweten
Benzinebarrel (1:15) - 0 zonnepanelen - 10 aaa batterijen opslag (2019 model)
[ Voor 9% gewijzigd door Kol Nedra op 24-07-2023 21:38 ]
nothing stops this train
Als je al de oude kaart had zou alles wel automatisch moeten gaan.Kol Nedra schreef op maandag 24 juli 2023 @ 21:35:
ik zal van de week vanavond morgen maar die virtuele kaart aanvragen dan, wel raar dat het niet automatisch gaat omdat 15 augustus de andere gaat stoppen
wel? dus hoef niks te doen en krijg binnenkort een nieuwe virtuele?knakworst schreef op maandag 24 juli 2023 @ 21:39:
[...]
Als je al de oude kaart had zou alles wel automatisch moeten gaan.
nothing stops this train
-Geen deurwaarder-
MacBook Air M2 2022 / MacBook Pro Retina 13" 2015 / iPhone 16 Pro Natural Titanium
Ben benieuwd wanneer bestaande gebruikers hun virtuele kaarten word uitgerold.
Nou misschien later vandaag..
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Hier staat anders dat-ie vandaag komt (er staat 'on', niet 'from'):knakworst schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 07:26:
Hij wordt de komende periode uitgerold naar 'oude' gebruikers in batches. Hoeft dus niet vandaag te zijn.
Maar Plutus kennende zal het wel weer 'oh, nee, het duurt toch nog drie maanden' zijnOn July 25th, 2023, you will receive a new Virtual Modulr Card.
[ Voor 11% gewijzigd door anandus op 25-07-2023 08:56 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
anandus schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 08:54:
[...]
Hier staat anders dat-ie vandaag komt (er staat 'on', niet 'from'):
[...]
Maar Plutus kennende zal het wel weer 'oh, nee, het duurt toch nog drie maanden' zijn
As usual, communicatie is wat "roestig" op z'n zachtst gezegd.Nopheros schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 08:59:
Zo staat het er wel idd, heb even gekeken maar zie nog niets op de website..
Anyway. Uit de Discord, van een mod:
Starting today existing users will receive their virtual card in batches (with it completing before the 15th of August)
For more info here is an article about it (it mentions on the 25th but this is no longer accurate as it was changed to a batch system)
https://support.plutus.it...s-Card-Partner-Transition
In batches. Dat is wat een community admin vandaag op Telegram zei. Misschien meerdere batches allemaal vandaag, dan hebben we allebei gelijkanandus schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 08:54:
[...]
Hier staat anders dat-ie vandaag komt (er staat 'on', niet 'from'):
[...]
Maar Plutus kennende zal het wel weer 'oh, nee, het duurt toch nog drie maanden' zijn
Waarom zetten ze dat niet gewoon op hun website?
Niet iedereen gebruikt Telegram en/of Discord
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Vanaf vandaag wordt het in batches uitgerold inderdaad, meer info hier:In short:
From Tue (25th July), existing customers who already have a Plutus card will begin getting new virtual cards supplied by Modulr (the new banking partner)
These will be released in batches, so you might not get yours immediately.
The current (Solaris) card will continue to work until 15th August
By 15th August all existing customers will have their new virtual card. On this date the Solaris card will stop working.
New physical cards can be ordered from some point in August.
https://www.reddit.com/r/.../157g43z/comment/jt4u7kx/
[ Voor 65% gewijzigd door pl0xs op 25-07-2023 09:35 ]
Tis maar goed dat we elkaar hier informeren, rommelig gedoe, je verwacht inderdaad vandaag die kaart, onhandig ook omdat het weer verkeer richting hun support trekt (onnodig).anandus schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 09:28:
Waarom zetten ze dat niet gewoon op hun website?
Niet iedereen gebruikt Telegram en/of Discord
En de app laadt transacties bij mij (iOS) ook nog steeds niet goed, moet nog steeds app killen en dan ververst ie pas. Wilde vandaag mijn pretbudget op de nieuwe kaart zetten, dat gaat em niet worden gok ik
| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |
Ik gebruik beiden maar ga niet continu voor elke dingetje info zitten zoeken als die al beschikbaar is..anandus schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 09:28:
[...]
[...]
Waarom zetten ze dat niet gewoon op hun website?
Niet iedereen gebruikt Telegram en/of Discord
Maar goed duidelijk dus, de komende weken. Niet dat ik het nodig heb oid, zie de virtuele kaart vanzelf wel verschijnen. Geen haast.
[ Voor 10% gewijzigd door Nopheros op 25-07-2023 09:45 ]
Krijg je daar een mail over of moet je dat zelf in de gaten houden?
“Compound interest is the eighth wonder of the world. He who understands it, earns it … he who doesn’t … pays it.”
nothing stops this train
Ik ga 1 augustus op vakantie en dan kan ik begin augustus nog wat perks GBIT'ten, zodat ik ook voor augustus perks haal, voor het geval 15 augustus de virtuele kaart er nog niet is
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Moet je minder lang wachten op de cashback als het rechtstreeks met de kaart betaald is?
R7 5700X · 32 GB · RTX 3080 · PG279Q — M4 Mac Mini — M1 MacBook Air — Galaxy S23 — 65" G3 — DS415+ · 40 TB SHR — X1 PHEV 30e
45 dagen is 45 dagen, maar de teller gaat pas lopen op de dag van GBIT, niet op de dag van aankoop met Curve.Th1x4nG schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 10:51:
Ik heb al PLU beschikbaar voor een transactie van 17 juni (rechtstreeks met Plutuskaart betaald die ik had meegegeven aan mijn mama), maar nog pending voor GBIT-transacties van 13/12/11/10 juni (wat ook normaal is, want <45 dagen).
Moet je minder lang wachten op de cashback als het rechtstreeks met de kaart betaald is?
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Even mezelf quoten, blijkbaar lezen ze mee, ze hebben het aangepastanandus schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 08:54:
[...]
Hier staat anders dat-ie vandaag komt (er staat 'on', niet 'from'):
[...]
Waarschijnlijk werd hun support overspoeld met vragen waar de kaart bleef.From July 25th, 2023, you will receive a new Virtual Modulr Card.
En wat heb je nou geleerd, mevrouw Stemband?
[ Voor 19% gewijzigd door anandus op 25-07-2023 11:20 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Daar ben ik in mee hoor. Maar de aankoop rechtstreeks met de Plutuskaart is van 17 juni, dus nog geen 45 dagen, en wel al Plutus van gekregen.anandus schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 11:02:
[...]
45 dagen is 45 dagen, maar de teller gaat pas lopen op de dag van GBIT, niet op de dag van aankoop met Curve.
R7 5700X · 32 GB · RTX 3080 · PG279Q — M4 Mac Mini — M1 MacBook Air — Galaxy S23 — 65" G3 — DS415+ · 40 TB SHR — X1 PHEV 30e
Iets met een snelle pc/ssd etc geen zin meer om alles op te schrijven :o
Bedankt.tymiek schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 14:01:
Als het om een bedrag boven de drempel voor handmatig toekennen gaat (400 euro dacht ik) dan krijg je de PLU vaak een paar dagen eerder. Zeg 40 dagen in die buurt is mijn ervaring.
R7 5700X · 32 GB · RTX 3080 · PG279Q — M4 Mac Mini — M1 MacBook Air — Galaxy S23 — 65" G3 — DS415+ · 40 TB SHR — X1 PHEV 30e
Once your account is selected to have the virtual card you will receive an email & in-app screen saying your card is ready. That means you can now start using your virtual card and can start working on emptying the old Solaris card.NeoflexNL schreef op dinsdag 25 juli 2023 @ 09:56:
Ik zie idd ook nog niets over een virtuele kaart. Ben wel erg benieuwd en instant topups zou erg lekker zijn..
Krijg je daar een mail over of moet je dat zelf in de gaten houden?
https://www.reddit.com/r/...ards_security_info_issue/
Het opnieuw installeren van de app hielp inderdaad.mjjveldt schreef op maandag 24 juli 2023 @ 09:53:
@Tibbi3 Kan een dag of wat duren voordat de PLU van de perks of de cashback verwerkt is.
Maar vreemd dan je problemen hebt met de app, op mijn F3 werkt de app prima. De bug dat het saldo niet update, en je daarvoor de app moet sluiten en opnieuw openen wordt aan gewerkt heb ik begrepen.
Keertje de app data / app cache weggooien en opnieuw beginnen?
Dit topic is gesloten.
![]()
Dit topic is alleen voor de Plutus kaart. Voor andere (crypto) betaalkaarten incl. Curve kan je terecht in de andere topics. Voor het vergelijken van kaarten kan je in Het Grote Cryptobetaalkaartentopic terecht.
:strip_exif()/f/image/2fuOLcof1peeALx1Z63ECBGD.jpg?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/kP3WmkfsbgG4PVGWVcK3q5hj.jpg?f=fotoalbum_large)