Hoezo, volgens mij heet dit topic is een thuis-batterij al interessant of niet?Ersus schreef op vrijdag 2 januari 2026 @ 20:48:
[...]
En daarmee vul je de vraag al in voordat die is gesteld.
Dat maakt dit topic dan toch overbodig?
En niet is een Vitron thuis-batterij al interessant? Dat laatste kan veel beter in een andere topic beantwoord worden.
Dus de vraag geld voor alle thuis-batterij systemen, en ja volgens mij speelt voor heel veel consumenten de per per kWh capaciteit hier een belangrijke rol en volgens mij staan we aan het begin van weer een nieuwe type batterij ( Na ion) cel die hierin een grote rol in zou kunnen spelen m’n door de potentie voor extreem lage kWh prijs. Of dat echter ook werkelijkheid gaat worden zullen we denk ik de komende tijd zien.
Juist met deze ontwikkeling zal voor steeds meer mensen een thuis-batterij interessant kunnen worden en dat is iets wat we hier alleen maar kunnen toejuichen.
Maar voor mij blijft het toch, maar zeker nu nog, maatwerk waar wij hier de vragende hulp kunnen bieden.
:strip_exif()/f/image/hWhyBtOQlKofJ61pLaSiOSny.jpg?f=fotoalbum_large)