Welke manier je ook verzint, fraude blijft er, ik haal gewoon de accu open en tak het af met extra omvormer, komt niemand achter.Domba schreef op maandag 17 november 2025 @ 19:34:
[...]
Er zit nog wat verschillen tussen die externe aanstuur manieren.
a)-Zoals Frank is een los modbus aanstuurkastje, de hardware is volledig hybride en standaard.
Geen uniforme installatie setup, er kan vermenging met verbruik optreden, zoals het nu is en dan maakt geen kans voor vrijstelling van EB tenzij alleen op een SAP.
b)-Zonneplan is aangepaste hardware, niet alleen de PV-connectors ontbreken, maar intern ook de electronica, die kan alleen als standalone accu functioneren en kan in principe niet reageren op verbruik of opwek, zolang powerplay dongle erin zit.
Kan van verbruik gescheiden worden, maar de vraag is of de meetmethode erkent wordt voor de verrekening.
c)-aFRR, de a staat voor automatisch en het isTennet die deze activeert, niet de energieleverancier, de energieleverancier moet biedingen per kwartier uitbrengen voor de blokken waaraan ze in willen deelnemen en zorgen het afgeroepen vermogen, wat ze aanbieden ook reageert als Tennet het afroept.
Gaat het om wettelijke taak van netbeheerder die vermogen afroept om af- of op- te regelen en dat ook controleert via slimme meterstanden en in principe heb je daarmee scheiding van verbruik en er wordt met in de wet erkende meter gemeten en kan het vrijgesteld zijn van EB
Kan me gewoon niet voorstellen dat hier vrijstelling op komt, we gaan het zien....
1 PVoutput . Dongen NB
:strip_exif()/f/image/wKFtq0T7y8adxA5sxpbDEj0x.png?f=user_large)