Ik sta voor dezelfde keuze nu. Heb er allebei op gezeten en de 800S zat meer comfortabel maar de 600pro reed wat leuker. Looks boeien me echt niet. Qua lengte (1,81) kan ik op beide goed terecht.Lifeisokay schreef op donderdag 10 augustus 2023 @ 09:48:
Hallo, Ik zoek wat advies om de keuze te maken tussen de Tenways CGO600pro en de CGO800S. Heeft iemand ervaring met beide? Of kan iemand toelichten waarom de één beter is dan de andere. De recensies online zijn voor beide zo positief dat het de vergelijking lastig maakt. Misschien goed om te weten, is dat ik dagelijks 2 viaducten over moet richting mijn werk maar dat lijkt mij niet steil genoeg om een probleem te vormen voor de motor, toch?
Ik hoop mij spoedig aan te kunnen sluiten bij de nederlandse tenwayers.
Wat mij wel op viel is dat het frame niet echt wiebelde bij de 800S met losse handen. Dit zag ik wel in de Bright review op youtube. Wellicht dat Tenways iets heeft aangepast sinds vorig jaar?