Ik weet niet welk L1/N1 contact je bedoelt, maar in de handleiding lees ik klem L1 en klem L2. Mijn vraag is of je op beide klemmen 1 ader per klem moet zetten of 2 aders per klem?jj85 schreef op vrijdag 14 november 2025 @ 21:23:
[...]
Ik heb een 4-relais bordje gebruikt (met ESPhome / Home Assistant)
https://templates.blakadder.com/assets/ESP12F_Relay_X4.pdf
Voeding gepakt van Explorer v5 voeding; vlak voor main board de kabels met wat wago's gesplitst.
relais bordje zit dus mooi verstopt onder kap. Geen extra draden aan de buitenkant.
Je hebt er ook wel een 2-relais versie van, zou ook voldoen.
Je moet 230V zetten op L1 / N1 om dit contact in te schakelen. Hetzelfde voor L1/N2.
Voor l1 moet je beide contacten aansluiten op 230v om in te schakelen. Hetzelfde voor l2jansd schreef op zaterdag 15 november 2025 @ 21:29:
[...]
Ik weet niet welk L1/N1 contact je bedoelt, maar in de handleiding lees ik klem L1 en klem L2. Mijn vraag is of je op beide klemmen 1 ader per klem moet zetten of 2 aders per klem?
Dus onder elk schroefje moet een kabel.
Dankje helder. Dan sluit ik dus een 4-aderige kabel aan op de klemmen L1 en L2, die aan de andere kant worden geschakeld door 2 shelly"s of met stekker op 2 slimme schakelaars.jj85 schreef op zaterdag 15 november 2025 @ 22:35:
[...]
Voor l1 moet je beide contacten aansluiten op 230v om in te schakelen. Hetzelfde voor l2
Dus onder elk schroefje moet een kabel.
[Afbeelding]