Tijd van werken, tijd van rusten
Lees gerust mee als je je daar verder in wilt verdiepen: Mastercard stopt met Maestro.dnmw2705 schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 14:58:
[...]
Later in het jaar stopt Maestro bij Nederlandse banken en wordt het VISA oid.. waarmee dus internetbetalingen zoals nu met Creditcard, ook mogelijk worden met debitcard.
Ik heb mij erin proberen te verdiepen, maar ik vond het ergens vaag, belangrijkste wat ik eruit haalde was dat je met Visa dus ook over de grens waar geen Ideal is, kan gaan betalen, waar nu een VISA/Mastercard vereist is. Hiermee willen ze de internationale betaalstromen versimpelen en dus onderscheid maken in daadwerkelijk betalen op rekeningen of gewoon debitbetalingen.
Het vervelende is wel dat F1TV vooralsnog alleen de creditcard-variant van Visa en Mastercard accepteert en nog geen debitcards: https://support.f1.tv/s/a...you-accept?language=nl_NL. Simpele omweg is om je abonnement via de Google Play Store of de Apple App Store te laten verlopen. Dan zijn er veel meer betaalmogelijkheden.
Zolang je het zelf invult valt dat toch mee? Wordt pas leuk als je ergens bent en ze vragen je mailadres. Ik meen bv eens gehad met een retour pakketje van DHL. Dat is categorie "ga naar een DHL punt en geef aan dat het pakketje voor <webshop> is". Sta ik daar in de DA winkel "wat is uw mailadre?" => "doe maar dhl@domein.nl". En nog een aantal keren het mailadres face-to-face moeten doorgeven dat ze me aankijken van "serieus?". En intussen heb ik nog een ander domein, en is het "willekeurig@<voornaam>.domein.tld", zo wordt het nog interessanter ("he? Twee puntjes achter de @?!")Waah schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 14:53:
[...]
Zo doe ik dat met al mijn emailadressen. Bijvoorbeeld Tweakers@domein.nl, F1TV@domein.nl.
Werkt prima, alleen wel eens een raar gezicht bij kleinere webshops als ze hun eigen bedrijfsnaam in mijn emailadres zien
Ik denk meer aan: wat heeft Viaplay aan de deal? Je gaat je tegenstander niet zomaar versterken… ergens moet het gunstig voor ze zijn….TexMex schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 13:39:
[...]
Alsnog zal een F1TV-klant Viaplay minder opleveren dan een iemand zich rechtstreeks bij Viaplay abonneert. In die zin zal Viaplay niet blij zijn als veel mensen Viaplay inruilen voor F1TV. Dus het is zeker samenwerking maar ergens toch ook een vorm van concurrentie.
Ze krijgen waarschijnlijk korting/geld voor het leveren van de Nederlandse streamDennisdn schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 16:21:
[...]
Ik denk meer aan: wat heeft Viaplay aan de deal? Je gaat je tegenstander niet zomaar versterken… ergens moet het gunstig voor ze zijn….

Viaplay moet het dan hebben van het voor/naprogramma en verdieping.
[ Voor 9% gewijzigd door Waah op 01-06-2022 16:30 ]
Slimme zet, mijn TV gaat niet uit voordat ik weet wat Christijan Albers van de race heeft gevondenWaah schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 16:30:
[...]
Ze krijgen waarschijnlijk korting/geld voor het leveren van de Nederlandse stream
Viaplay moet het dan hebben van het voor/naprogramma en verdieping.

Ik had ergens gelezen dat Mol het commentaar ging doen bij F1TVSjakie0101 schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:03:
Ik had ergens gelezen dat F1TV stopt na dit jaar in Nederland
Als ze Olav Mol zouden hebben bij F1TV denk ik dat er potentieel nog veel meer mensen zouden overstappen... Als het nu hetzelfde commentaar is als bij Viaplay heb je in ieder geval 1 reden minder om over te stappen naar F1TV. Er is een groep die blij is dat Olav Mol het commentaar niet meer verzorgt, maar ik denk dat de groep groter is die Olav liever had gehouden.Dennisdn schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 16:21:
[...]
Ik denk meer aan: wat heeft Viaplay aan de deal? Je gaat je tegenstander niet zomaar versterken… ergens moet het gunstig voor ze zijn….
Ik denk dat ze er uiteindelijk ook alles aan zullen doen om op kanaal 200 te blijven bij Ziggo.. Want is ook 1 van de redenen om niet over te stappen.. Voor mij in ieder geval wel..
Ik denk dat Formule 1 in dat geval ten dode is opgeschreven in Nederland.. Stel Max wordt nog 1 of 2 keer wereldkampioen, dan is de hype er ook wel vanaf en vallen er waarschijnlijk een hoop mensen af.. Als ze de kwaliteit niet omhoog krijgen en de klachten aanblijven over Viaplay zal het weer naar dat kleine groepje liefhebbers gaan zoals vroeger.Sjakie0101 schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:03:
Ik had ergens gelezen dat F1TV stopt na dit jaar in Nederland
[ Voor 26% gewijzigd door M@cer op 01-06-2022 17:17 ]
Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
'hep gevonden'...Smash schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 16:59:
[...]
Slimme zet, mijn TV gaat niet uit voordat ik weet wat Christijan Albers van de race heeft gevonden
Gezien het 100% zeker was dat Olav F1TV ging voorzien van commentaar en er tot 3 maal toe in dit topic er naar werd gelinkt geloof ik je wat minder totdat ik het vanuit de officiële bron direct verneem.Sjakie0101 schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:03:
Ik had ergens gelezen dat F1TV stopt na dit jaar in Nederland
[ Voor 0% gewijzigd door Miki op 01-06-2022 17:49 . Reden: Typo in > ik ]
Inderdaad.Miki schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:17:
[...]
Gezien het 100% zeker was dat Olav F1TV ging voorzien van commentaar en er tot 3 maal toe in dit topic er naar werd gelinkt geloof ik je wat minder totdat in het vanuit de officiële bron direct verneem.
Al geloof ik dat er hier vrijwel niemand was die het 100% zeker achtte dat Mol naar F1TV ging. Bijna iedereen nam die berichten juist met een enorme korrel zout.
Waar kan ik in de F1 TV app (Android, Samsung telefoon) dan een taal selecteren?One-eye864 schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 10:51:
Nog geen officieel persbericht maar F1TV heeft vandaag zijn FAQ aangepast:Wie zijn de commentatoren:
NederlandsLink naar F1TV: https://support.f1.tv/s/a...mmentators?language=nl_NL
- Allard Kalff
- Nelson Valkenburg
- Melroy Heemskerk
[Afbeelding]
Ik kan alleen maar de ondertiteling aanpassen (en dan niet de taal, maar puur de vormgeving ervan).
Dat zou heel goed kunnen. Nu zegt het zeker niet alles, maar vergelijk alleen al het aantal volgers op Twitter van Viaplay en Grand Prix Radio. Op Instagram is het beeld hetzelfde (Facebook is niet te vergelijken omdat de volgers in alle Viaplay-landen op één hoop worden gegooid).M@cer schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:14:
[...]
Er is een groep die blij is dat Olav Mol het commentaar niet meer verzorgt, maar ik denk dat de groep groter is die Olav liever had gehouden.
Een grote sportzender met een enorme marketingmachine en reclame op tv versus een nietszeggend radiozendertje dat louter relevant is tijdens Grand Prix-weekenden. Grand Prix Radio bestond natuurlijk al wel, maar speelde geen enkele rol van betekenis. Het is net als Viaplay pas sinds dit jaar echt relevant geworden.
En dan heb ik het nog niet eens over het bizarre aantal volgers op Mol zijn persoonlijke profielen, maar dat is vanwege zijn jarenlange ervaring misschien niet helemaal eerlijk om mee te nemen.
Je moet eerst zorgen dat hij op de internationale stream staat (rechts op je scherm staan 5 opties) en dan kan je de taal veranderen.MarvinJames schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:24:
[...]
Waar kan ik in de F1 TV app (Android, Samsung telefoon) dan een taal selecteren?
Ik kan alleen maar de ondertiteling aanpassen (en dan niet de taal, maar puur de vormgeving ervan).
Ik gebruik ook Tampermpnkey script van F1tv+ in firefox en heb ook die Race TV multiplayer applicatie geprobeerd. Beiden hetzelfde effect. Pak ik racecontrol met een oudere race (pre DRM) dan is het prima te behappen... weet niet wat er dan mis gaat.. loopt het bij anderen wel soepel dan met bovenstaande methodes? Gooit Windows dan roet in het eten.. (geen open deurRobertMe schreef op dinsdag 31 mei 2022 @ 16:50:
[...]
Andere browser of appje eens proberen?
Ik heb nu een Tampermonkey script in Firefox op Linux op ik meen een 6th gen i5 en dat werkt gewoon zonder noemenswaardige issues met een 2x2 grid, dus 4 feeds. Kijk vervolgens wel 90% van de tijd naar de TV met de AndroidTV app, maar ook einde race loopt de PC nog in sync.
Aha! Thanks.chevsticks schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 18:17:
[...]
Je moet eerst zorgen dat hij op de internationale stream staat (rechts op je scherm staan 5 opties) en dan kan je de taal veranderen.
Als je een race van vorig jaar pakt zal Nederlands vermoed ik wel beschikbaar zijn? En mogelijk dat het bij de volgende race ook (al) beschikbaar is. Ik denk alleen dat ze dus niet nog het ViaPlay commentaar gaan toevoegen voor de races die al geweest zijn.MarvinJames schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 18:39:
[...]
Aha! Thanks.En NL zit daar nu nog niet bij, dat wordt later dan toegevoegd of zo?
* RobertMe weet eigenlijk ook niet of ook bij de voorgaande, recentere, seizoenen Nederlands beschikbaar is. Dus wel "nieuwer" maar net pre-F1TV.
beetje televaag artikel, maar de klachten van Consumentenbond en ACM lijken toch een beetje aangekomen te zijn daar bij Viaplay ...
Verder in het artikel ontkent, draait en zucht ze aan alle kanten dus of dit nu echt zoden aan de dijk zet voor de Viaplay kijkers betwijfel ik, maar het staat tenminste op de (publicitaire) agenda.
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Ik denk dat dat niet zo is. Over Olav en Jack wordt ook al jaren geklaagd.Dat is nu verstomd omdat er geen reden meer voor is. Denk erom dat je voornamelijk de tegenstanders lawaai ziet maken. De zwijgende meute luistert gewoon naar Nelson hoorM@cer schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:14:
[...]
maar ik denk dat de groep groter is die Olav liever had gehouden.

Maar vraag je álle Nederlandse kijkers of ze liever naar Mol luisteren of naar Valkenburg als ze zelf mochten kiezen, dan denk ik dat dat een vrij duidelijke uitslag oplevert in het voordeel van Mol.
Het fijne is vooral dat beide opties beschikbaar zijn. Al was het voor veel mensen handiger geweest als het commentaar van Mol/Plooij ook zonder te synchroniseren ergens beschikbaar was gekomen.
Het grappige is dat Viaplay nu een noodtelefoonnummer gaat openen waar je tijdens de race naartoe belt als je haperingen hebt zodat zij precies kunnen nagaan wanneer het mis gaat…. Serieus?franssie schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 19:27:
https://www.telegraaf.nl/...r-gefrustreerde-f1-kijker
beetje televaag artikel, maar de klachten van Consumentenbond en ACM lijken toch een beetje aangekomen te zijn daar bij Viaplay ...
Verder in het artikel ontkent, draait en zucht ze aan alle kanten dus of dit nu echt zoden aan de dijk zet voor de Viaplay kijkers betwijfel ik, maar het staat tenminste op de (publicitaire) agenda.
Tsja Telegraaf ... Vaag bericht.Dennisdn schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 20:54:
[...]
Het grappige is dat Viaplay nu een noodtelefoonnummer gaat openen waar je tijdens de race naartoe belt als je haperingen hebt zodat zij precies kunnen nagaan wanneer het mis gaat…. Serieus?
franssie.bsky.social | 🎸 Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing | Een goed probleem komt nooit alleen | Gibson guitar Fender Guitar God Damn Guitar
Zal dat standaard telefoonnummer wel zijn, sta je nu al 10 minuten in de wacht (als eerst wachtende) en tijdens de race waarschijnlijk langer.Dennisdn schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 20:54:
[...]
Het grappige is dat Viaplay nu een noodtelefoonnummer gaat openen waar je tijdens de race naartoe belt als je haperingen hebt zodat zij precies kunnen nagaan wanneer het mis gaat…. Serieus?
Nemen wat gegevens op, ben benieuwd of ik d'r nog wat van terughoor.
10 minuutjes in de wacht? Zouden er niet, voorzichtig geschat, honderden mensen gaan bellen? Ik geloof nooit dat ze een heel callcenter bij elkaar kunnen vinden, laat staan opleiden…matthijst schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 23:29:
[...]
Zal dat standaard telefoonnummer wel zijn, sta je nu al 10 minuten in de wacht (als eerst wachtende) en tijdens de race waarschijnlijk langer.
Nemen wat gegevens op, ben benieuwd of ik d'r nog wat van terughoor.
Misschien gaan ze de audio over de telefoon doorzetten zodat je in ieder geval het commentaar kunt luisteren, de beelden moet je er dan maar zelf bij verzinnenMikeyMan schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 07:47:
Wat gaan ze doen dan bij die helpdesk? Vragen of je stekkers erin zitten en alsnog aangeven dat het aan je eigen verbinding ligt?
Maar serieus. Waarom zou je tijdens de race (pas) bellen en alleen een "noodnummer" hebben tijdens de race? Dan gaat toch niemand die nog een beetje beeld heeft bellen? Want die gaat natuurlijk veel liever dan de race blijven kijken (en daarna een klacht indienen).
F1TV gaat niet stoppen. Steker nog, in de contracten die de FOM met partijen die de uitzendrechten kopen (zoals Viaplay, Sky, etc.) staat gewoon dat weliswaar exclusieve uitzendrechten op de TV en/of radio hebben, maar qua streaming delen met F1TV. De reden dat het in veel landen pas later beschikbaar werd, was omdat het in die landen in verband met de lopende contracten niet kon.Sjakie0101 schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 17:03:
Ik had ergens gelezen dat F1TV stopt na dit jaar in Nederland
[ Voor 99% gewijzigd door Tleilaxu op 02-06-2022 09:13 . Reden: don't feed the troll ]
De kwaliteit die RaceControl bood wordt nog wel eens onderschat. Ik heb echt alle (Windows) alternatieven geprobeerd en nergens heb ik nog de stabiliteit en auto-sync gezien als die RaceControl bood.Trigger schreef op woensdag 1 juni 2022 @ 18:20:
[...]
Ik gebruik ook Tampermpnkey script van F1tv+ in firefox en heb ook die Race TV multiplayer applicatie geprobeerd. Beiden hetzelfde effect. Pak ik racecontrol met een oudere race (pre DRM) dan is het prima te behappen... weet niet wat er dan mis gaat.. loopt het bij anderen wel soepel dan met bovenstaande methodes? Gooit Windows dan roet in het eten.. (geen open deur)
Ben er achter gekomen dat de kwaliteit van de kijk ervaring voor mij persoonlijk een heel stuk gezakt is sinds RaceControl niet meer werkt voor live feeds. Zo ver zelfs dat ik er aan zit te denken om F1TV maar op te zeggen voor volgend jaar en het op een "goedkopere" manier ga kijken. Het schijnt dat de samenvattingen met Olav Mol en Jan Lammers ook wel te pruimen zijn...
PVoutput Wie goed doet, die goed ontmoet.
Vooral de samenvatting van de NOS vind ik vrij goed en redelijk uitgebreid, inclusief een goede analyse achteraf. De NOS is eigenlijk de lachende derde, want voor een fractie van de kosten trekken die nu waarschijnlijk de meeste F1-kijkers. Afgelopen zondag bijvoorbeeld bijna 1,3 miljoen.AtlAntA schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 09:58:
[...]
De kwaliteit die RaceControl bood wordt nog wel eens onderschat. Ik heb echt alle alternatieven geprobeerd en nergens heb ik nog de stabiliteit en auto-sync gezien als die RaceControl bood.
Ben er achter gekomen dat de kwaliteit van de kijk ervaring voor mij persoonlijk een heel stuk gezakt is sinds RaceControl niet meer werkt voor live feeds. Zo ver zelfs dat ik er aan zit te denken om F1TV maar op te zeggen voor volgend jaar en het op een "goedkopere" manier ga kijken. Het schijnt dat de samenvattingen met Olav Mol en Jan Lammers ook wel te pruimen zijn...
Mee eens. Veel deskundiger en relevanter dan die van Ziggo. (Die van Viaplay ken ik niet)TexMex schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 10:13:
[...]
Vooral de samenvatting van de NOS vind ik vrij goed en redelijk uitgebreid, inclusief een goede analyse achteraf.
Nee idd. Want ik was de eerst wachtende.Dennisdn schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 07:12:
[...]
10 minuutjes in de wacht? Zouden er niet, voorzichtig geschat, honderden mensen gaan bellen? Ik geloof nooit dat ze een heel callcenter bij elkaar kunnen vinden, laat staan opleiden…
Er is nog geen officiële release maar dit zit er erg veelbelovend uit
Try SCE to Aux
Reden voor app update, zoals voorheen meestal al het geval was; bug fixes en prestatie bla bla
[ Voor 3% gewijzigd door hardware-lover op 02-06-2022 21:20 ]
Testing, one, two ...
Zeker is er helemaal niets. In Duitsland kon men, i.v.m. het vernieuwde Sky F1 contract, geen nieuw F1TV abonnement meer aangaan m.i.v. 2021. Bestaande en nog lopende F1TV abonnementen bleven wel werken, t/m 2024 las ik op Reddit. Dus als er maar met genoeg geld wordt gezwaaid is er veel mogelijk schijnbaar.ThomasG schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 09:08:
[...]
F1TV gaat niet stoppen. Steker nog, in de contracten die de FOM met partijen die de uitzendrechten kopen (zoals Viaplay, Sky, etc.) staat gewoon dat weliswaar exclusieve uitzendrechten op de TV en/of radio hebben, maar qua streaming delen met F1TV. De reden dat het in veel landen pas later beschikbaar werd, was omdat het in die landen in verband met de lopende contracten niet kon.
Wel fijn dat Viaplay dit niet heeft afgedwongen of af kunnen dwingen (mompelt iets over "blote knieën" en "God")
Testing, one, two ...
Oh wauw dat ziet er inderdaad veelbelovend uit! Bedankt voor het onder de aandacht brengen hier!ImNotnoa schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 14:40:
https://www.reddit.com/r/...ultiviewer_a_desktop_app/
Er is nog geen officiële release maar dit zit er erg veelbelovend uit
PVoutput Wie goed doet, die goed ontmoet.
Ik kan niet wachten om dit te proberen! ziet er enorm gaaf uit! thanks for sharing!ImNotnoa schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 14:40:
https://www.reddit.com/r/...ultiviewer_a_desktop_app/
Er is nog geen officiële release maar dit zit er erg veelbelovend uit
Trigger schreef op vrijdag 3 juni 2022 @ 08:52:
[...]
Ik kan niet wachten om dit te proberen! ziet er enorm gaaf uit! thanks for sharing!
Er zou begin volgende week een beta moeten verschijnen in de subreddit: https://www.reddit.com/r/F1MultiViewer/AtlAntA schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 22:23:
[...]
Oh wauw dat ziet er inderdaad veelbelovend uit! Bedankt voor het onder de aandacht brengen hier!
Try SCE to Aux
https://www.reddit.com/r/..._multiviewer_beta_signup/
Opgegeven! Ben benieuwd of ik mag testen voor Baku.Mr Magic schreef op vrijdag 3 juni 2022 @ 15:49:
Je kunt nu inschrijven voor de beta-test van F1MultiViewer:
https://www.reddit.com/r/..._multiviewer_beta_signup/
PVoutput Wie goed doet, die goed ontmoet.
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
Ik had dit ook bij het afsluiten van een nieuw abonnement. Ik heb deze nu afgesloten via de app, waardoor de betaling via Google verloopt. Misschien kan je dat ook doen met het verlengen ervan?PatrickC schreef op zaterdag 4 juni 2022 @ 14:35:
F1 TV maakt het nu wel erg lastig. Mijn abonnement moet worden verlengd maar ze geven aan dat de betaling via mijn creditcard (Mastercard bij ABN Amro/ICS) fout loopt vanwege “ Sterke klantauthenticatie vereist”. Ik moest maar contact opnemen met mijn bank. Dus dat maar gedaan en ICS geeft aan dat F1 TV hier fout handelt. De transactie wordt niet gezien als verlenging van een abonnement en dan is extra authenticatie nodig in de ICS app. Maar die authenticatie wordt niet aangevraagd. Als ik normaal iets online koop via mijn creditcard, dan moet ik die aankoop altijd goedkeuren in de app. Ben benieuwd of en hoe dit nu weer wordt opgelost.
Dat zou dan in mijn geval via Apple zijn. Ik wacht even af waar ze mee komen. F1 TV geeft aan dat ze MasterCard ondersteunen, maar dan moeten ze zich wel aan de afgesproken beveiligingsstandaard houden waar creditcard betalingen nu aan moeten voldoen. Bij het afsluiten van mijn abonnement, 3 jaar geleden, was die standaard er nog niet. Ondertussen heb ik ook nog een abo op viaplay, maar die wou ik deze maand eigenlijk op gaan zeggen.Extigo schreef op zaterdag 4 juni 2022 @ 15:06:
[...]
Ik had dit ook bij het afsluiten van een nieuw abonnement. Ik heb deze nu afgesloten via de app, waardoor de betaling via Google verloopt. Misschien kan je dat ook doen met het verlengen ervan?
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
https://www.reddit.com/r/...rix_radio_for_dutch_fans/
Yep dit. Ik heb zoveel last van buffering, spontane chrome crashes en dat 10x geklik voordat ik daadwerkelijk live aan het kijken bent irriteerd me zeer. Misschien dat ik voor volgende race het op mijn tv eens ga proberen, maar het is gewoon prutskwaliteit voor een best heftig bedrag per jaar.AtlAntA schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 09:58:
[...]
De kwaliteit die RaceControl bood wordt nog wel eens onderschat. Ik heb echt alle (Windows) alternatieven geprobeerd en nergens heb ik nog de stabiliteit en auto-sync gezien als die RaceControl bood.
Ben er achter gekomen dat de kwaliteit van de kijk ervaring voor mij persoonlijk een heel stuk gezakt is sinds RaceControl niet meer werkt voor live feeds. Zo ver zelfs dat ik er aan zit te denken om F1TV maar op te zeggen voor volgend jaar en het op een "goedkopere" manier ga kijken. Het schijnt dat de samenvattingen met Olav Mol en Jan Lammers ook wel te pruimen zijn...
Hopelijk komt er snel een alternatief, want f1tv heeft blijkbaar nergens haast mee.
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Nice!Mr Magic schreef op zondag 5 juni 2022 @ 12:06:
De ontwikkelaar van F1MultiViewer is lekker bezig:
https://www.reddit.com/r/...rix_radio_for_dutch_fans/
Op welke platformen kan je die F1Multiviewer allemaal installeren?
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
De ontwikkelaar heeft aangegeven Windows en MacOS, omdat het ontwikkeld is met Electron als ik me niet vergis?G_Dragon schreef op zondag 5 juni 2022 @ 12:32:
[...]
Op welke platformen kan je die F1Multiviewer allemaal installeren?
OkeMr Magic schreef op zondag 5 juni 2022 @ 12:36:
[...]
De ontwikkelaar heeft aangegeven Windows en MacOS, omdat het ontwikkeld is met Electron als ik me niet vergis?
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Klinkt bekend, ik heb hetzelfde gedoe bijna ieder jaar met ING. F1 en ING geven elkaar de schuld en je komt eigenlijk niet verder. Ik heb al eens heel creatief moeten doen om mijn geld te mogen geven.PatrickC schreef op zaterdag 4 juni 2022 @ 14:35:
F1 TV maakt het nu wel erg lastig. Mijn abonnement moet worden verlengd maar ze geven aan dat de betaling via mijn creditcard (Mastercard bij ABN Amro/ICS) fout loopt vanwege “ Sterke klantauthenticatie vereist”. Ik moest maar contact opnemen met mijn bank. Dus dat maar gedaan en ICS geeft aan dat F1 TV hier fout handelt. De transactie wordt niet gezien als verlenging van een abonnement en dan is extra authenticatie nodig in de ICS app. Maar die authenticatie wordt niet aangevraagd. Als ik normaal iets online koop via mijn creditcard, dan moet ik die aankoop altijd goedkeuren in de app. Ben benieuwd of en hoe dit nu weer wordt opgelost.
De laatste keer kreeg ik echter wel een behulpzame tip van ING, soort van, namelijk dat het probleem waarschijnlijk was dat mijn telefoonnummer niet bekend was bij de bank omdat ik hun app niet gebruik. Daar was ik niet zo blij mee want als data-minimalist geef ik niet meer uit dan absoluute noodzakelijk en er staat ook niks over in de voorwaarden. Ik heb geklaagd bij ING maar die kwamen niet veel verder dan een soort "wij zijn maar een bank, wat verwacht je?" excuus.
Maar na het invoeren van een telefoonnummer was betalen opeens wel weer mogelijk. Eigenlijk moet ik nog iets met mijn voornemen om van bank te wisselen maar het lijken allemaal schurken.
edit: Alsof de duivel er mee speelt. 1 minuut na deze post krijg ik mail dat de betaling mislukt is. Misschien is het een teken om weer eens naar wat anders te gaan kijken want na het DRM-fiasco waardoor f1viewer niet meer werkt is mijn plezier in F1 toch al flink afgenomen.
[ Voor 7% gewijzigd door CAPSLOCK2000 op 05-06-2022 13:04 ]
This post is warranted for the full amount you paid me for it.
Dat gaat natuurlijk nooit gebeuren met deze app. Electron als basis zal niet compatible zijn met Android / AndroidTV noch iOS / <OS van Apple TV>.G_Dragon schreef op zondag 5 juni 2022 @ 12:38:
[...]
Okehopelijk maakt het nog een uitstapje naar Android TV
Daarnaast is het hele DRM verhaal op die platformen natuurlijk ook heel anders etc.
Laatste antwoord van F1 TV is om mijn abonnement maar te laten aflopen en dan opnieuw te abonneren. Maar dat gaat natuurlijk niet werken, want ze lijken de extra authenticatie die wordt vereist gewoon niet te ondersteunen.CAPSLOCK2000 schreef op zondag 5 juni 2022 @ 12:59:
[...]
Klinkt bekend, ik heb hetzelfde gedoe bijna ieder jaar met ING. F1 en ING geven elkaar de schuld en je komt eigenlijk niet verder. Ik heb al eens heel creatief moeten doen om mijn geld te mogen geven.
De laatste keer kreeg ik echter wel een behulpzame tip van ING, soort van, namelijk dat het probleem waarschijnlijk was dat mijn telefoonnummer niet bekend was bij de bank omdat ik hun app niet gebruik. Daar was ik niet zo blij mee want als data-minimalist geef ik niet meer uit dan absoluute noodzakelijk en er staat ook niks over in de voorwaarden. Ik heb geklaagd bij ING maar die kwamen niet veel verder dan een soort "wij zijn maar een bank, wat verwacht je?" excuus.
Maar na het invoeren van een telefoonnummer was betalen opeens wel weer mogelijk. Eigenlijk moet ik nog iets met mijn voornemen om van bank te wisselen maar het lijken allemaal schurken.
edit: Alsof de duivel er mee speelt. 1 minuut na deze post krijg ik mail dat de betaling mislukt is. Misschien is het een teken om weer eens naar wat anders te gaan kijken want na het DRM-fiasco waardoor f1viewer niet meer werkt is mijn plezier in F1 toch al flink afgenomen.
https://www.betaalverenig...erkeer/psd2/sca-migratie/
Dit gaat ze abonnees kosten als ze dit niet oplossen. Abonnement afsluiten via mijn Apple ID zou ook nog kunnen, maar dat wil ik eigenlijk niet. Voor andere streamingdiensten is dat ook niet nodig.
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
Ik had ook issues met de auto-renewal. Via de chat het abonnement stop laten zetten, daarna op mijn bestaande account een nieuwe aankoop gedaan, de creditcard stond al bij de opties om te betalen (wel de CC code weer even aan de creditcard hangen via wijzigen) daarna de creditcard selecteren en op afronden klikken en daarna is alles weer werkend ( althans tot de volgende renewal danPatrickC schreef op zondag 5 juni 2022 @ 13:10:
[...]
Laatste antwoord van F1 TV is om mijn abonnement maar te laten aflopen en dan opnieuw te abonneren. Maar dat gaat natuurlijk niet werken, want ze lijken de extra authenticatie die wordt vereist gewoon niet te ondersteunen.
https://www.betaalverenig...erkeer/psd2/sca-migratie/
Dit gaat ze abonnees kosten als ze dit niet oplossen. Abonnement afsluiten via mijn Apple ID zou ook nog kunnen, maar dat wil ik eigenlijk niet. Voor andere streamingdiensten is dat ook niet nodig.
I know dit kan handiger, maar goed dit is wel de snelste weg van alle omwegen
[ Voor 6% gewijzigd door Apoca op 07-06-2022 21:18 ]
Asus C6E / Ryzen 9 5950X / AMD RX 6900 XT / G.Skill Flare X 32GB / Noctua NH-U12A / Corsair HX750i
Zijn er mensen met een Sony/Philips android tv die kunnen checken of de oude versie nog werkt. Anders moet k zaterdag mijn plannen omgooien om bij mijn vader weer een nieuwe versie te sideloaden.hardware-lover schreef op donderdag 2 juni 2022 @ 21:19:
Er is mij weer een update voor de (officiële) F1TV Android/Google TV app aangeboden gisteren. Voor diegenen die deze handmatig moeten bijwerken, er is dus weer een nieuwe versie
Reden voor app update, zoals voorheen meestal al het geval was; bug fixes en prestatie bla bla
Waarom wordt f1tv pro nog steeds niet officieel ondersteunt word voor deze tvs?
https://www.reddit.com/r/...and_public_beta_releases/
Leg de vraag bij de fabrikant. Want in principe werkt het wel. Dus waarom het niet gereleased wordt is de vraag.Turralyon schreef op woensdag 8 juni 2022 @ 11:59:
[...]
Zijn er mensen met een Sony/Philips android tv die kunnen checken of de oude versie nog werkt. Anders moet k zaterdag mijn plannen omgooien om bij mijn vader weer een nieuwe versie te sideloaden.
Waarom wordt f1tv pro nog steeds niet officieel ondersteunt word voor deze tvs?
Je kan de vraag tegelijk ook bij F1TV leggen.
Hier hetzelfde probleem trouwens. Ik gebruik zoiets:
https://www.dignited.com/...ng-wireless-file-manager/
App waarmee je via wifi de APK's kan sturen. want USB is me teveel werk. Nu kan ik vanaf mijn telefoon de files uploaden naar de TV en daar installeren.
[ Voor 22% gewijzigd door Waah op 08-06-2022 13:25 ]
Ik kon net nog de Radio Rewind van Monaco starten in de oude versie op mijn Sony tv.Turralyon schreef op woensdag 8 juni 2022 @ 11:59:
[...]
Zijn er mensen met een Sony/Philips android tv die kunnen checken of de oude versie nog werkt. Anders moet k zaterdag mijn plannen omgooien om bij mijn vader weer een nieuwe versie te sideloaden.
Waarom wordt f1tv pro nog steeds niet officieel ondersteunt word voor deze tvs?
A life lived in fear is a life half lived
sony tv hier en met de oude app kon ik de monaco race nog starten en kijkenTurralyon schreef op woensdag 8 juni 2022 @ 11:59:
[...]
Zijn er mensen met een Sony/Philips android tv die kunnen checken of de oude versie nog werkt. Anders moet k zaterdag mijn plannen omgooien om bij mijn vader weer een nieuwe versie te sideloaden.
Waarom wordt f1tv pro nog steeds niet officieel ondersteunt word voor deze tvs?
[ Voor 56% gewijzigd door Razr op 10-06-2022 12:57 ]
Wel fijn voor mijn vader in ieder geval
[ Voor 21% gewijzigd door Apoca op 10-06-2022 12:58 ]
Asus C6E / Ryzen 9 5950X / AMD RX 6900 XT / G.Skill Flare X 32GB / Noctua NH-U12A / Corsair HX750i
ARGH... Wat is dit???Driek schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 12:57:
standaard nu nederlands op F1tv

Ik heb juist F1TV genomen om het commentaar van Sky te horen...
Je kan gewoon wisselen van taal/geluidsspoor hoorRed Boll schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 12:59:
[...]
ARGH... Wat is dit???![]()
Ik heb juist F1TV genomen om het commentaar van Sky te horen...
je kan daarna wel de taal wisselen, maar hij startte bij mij met nederlands. Zal vast op basis van mijn profiel zijn.Red Boll schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 12:59:
[...]
ARGH... Wat is dit???![]()
Ik heb juist F1TV genomen om het commentaar van Sky te horen...
Tijd van werken, tijd van rusten
"When you grow up your heart dies"
Argh, zie het nu. Was even paniek hier. Hahahahah...
Ze hadden dit wel even in drievoud kunnen aangeven vooraf.
Zit niet op retard

Nu maar hopen dat Engels ook echt Sky is.
PVoutput Wie goed doet, die goed ontmoet.
Als je het nieuws had gevolgd wist je dat met ingang juni er Nederlands commentaar beschikbaar zou zijn.Red Boll schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:02:
[...]
Argh, zie het nu. Was even paniek hier. Hahahahah...
Ze hadden dit wel even in drievoud kunnen aangeven vooraf.
Zit niet op retardcommentaar te wachten.
Nu maar hopen dat Engels ook echt Sky is.
"When you grow up your heart dies"
Via de F1tv Chromecast app ook?Driek schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:01:
[...]
je kan daarna wel de taal wisselen, maar hij startte bij mij met nederlands. Zal vast op basis van mijn profiel zijn.
Ik heb F1 live met Palmer, die ik het meeste gebruik.
International was sky, maar da's nu Nederlands.
ik kijk nu op mijn laptop.MikeyMan schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:04:
[...]
Via de F1tv Chromecast app ook?
Ik heb F1 live met Palmer, die ik het meeste gebruik.
International was sky, maar da's nu Nederlands.
Op mijn iphone heb ik f1tv, nog niet gekeken.
Tijd van werken, tijd van rusten
"Het nieuws"...sjaool schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:03:
[...]
Als je het nieuws had gevolgd wist je dat met ingang juni er Nederlands commentaar beschikbaar zou zijn.

Allemaal leuk, maar waarom default NL.
Zal vast niet. Ik moet ook elke keer weer van internationaal naar F1Live wisselen. Dus de audiotrack die je op Internationaal selecteert zal vast ook niet onthouden worden.sjaool schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:02:
Ik hoop dat de F1TV App wel blijft onthouden dat ik de Engelstalige track heb gekozen. Iedere keer wisselen is waardeloos.
Om dezelfde reden dat Engelsen F1Live krijgen en "wij" internationaal met Engels. Op basis van de taal van het apparaat. Als jouw mediaspeler / telefoon / browser op Nederlands staat krijg je dus de Nederlandse audio track.Red Boll schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:05:
[...]
"Het nieuws"...Nope, nope en nope.
![]()
Allemaal leuk, maar waarom default NL.
“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”
Gelukkig kun je het daarna nog een keer kijken met echt commentaar.Tylen schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:12:
Ik geef ze het voordeel van de twijfel en kijk het een race weekend aan. Anders is het weer lekker naar Sky.
"When you grow up your heart dies"
Together let us beat this ample field, Try what the open, what the covert yield.
Sky is me te pro Hamilton en NL te pro Verstappen.
huh? Dat Pro NL is tegenwoordig toch echt wel een stuk minderBierkameel schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:19:
Wat een blije eikels in dat NL commentaar, ik ga weer lekker terug naar Engels van F1 TV Pro.
Sky is me te pro Hamilton en NL te pro Verstappen.

Ik ben wel blij met NL. Kan het abbo mooi delen met mijn vader, dag Viaplay en ik vind het Nederlands commentaar eigenlijk prima.
Maar Engels international nog niet meegemaakt. Want Sky kan ik dan weer niet aanhoren. Dus dat ook maar eens proberen

Beste commentaar wat ik heb gehoord vond ik nog bij BBC4 maar dat is er bijna nooit

Ik bedoelde Olav Mol, ik had voormalig een Ziggo abo voor de F1, dat commentaar was echt ruk.Waah schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:21:
[...]
huh? Dat Pro NL is tegenwoordig toch echt wel een stuk minderer was juist veel commentaar dat ze niet op Max focuste
Hoe Viaplay het doet nu heb ik geen ervaring mee.
[ Voor 6% gewijzigd door Bierkameel op 10-06-2022 13:24 ]
Ohja, Dan als de Beta van F1MultiViewer public wordt, die maar proberen. Dan kan je weer oud en vertrouwd je aan Mol ergerenBierkameel schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:24:
[...]
Ik bedoelde Olav Mol, ik had voormalig een Ziggo abo voor de F1, dat commentaar was echt ruk.
Hoe Viaplay het doet nu heb ik geen ervaring mee.
Maar dan kan het best zijn dat je dit nederlands commentaar fijner vind. Al zijn er genoeg die dit dan weer niets vinden. Zelf kan ik het wel waarderen, maar Engels ligt me vaak beter dus ben benieuwd of het NL wordt of "International"
Ik zie dat er F1TV LIVE is en International... Wat is het verschil? Is het eerst een soort show en het tweede alleen de Videostream?
Edit: Ja F1TV is een soort show ala Viaplay... Mooi! Helaas alleen Engels maar mag de pret niet drukken!
[ Voor 20% gewijzigd door Jassy op 10-06-2022 13:46 ]
Bekijk op www.dabmonitor.nl informatie over diverse Nederlandse DAB Ensembles.
F1 Live heeft meer technische informatie en ook beelden uit de pitstraat. De world stream is het commentaar van Sky F1.Jassy schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:44:
Ik heb sinds dit weekend F1TV in actie.. wat een verschil in beeld!
Ik zie dat er F1TV LIVE is en International... Wat is het verschil? Is het eerst een soort show en het tweede alleen de Videostream?
"When you grow up your heart dies"
Thanks dat is wel een hele mooie toevoeging!sjaool schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:46:
[...]
F1 Live heeft meer technische informatie en ook beelden uit de pitstraat. De world stream is het commentaar van Sky F1.
Bekijk op www.dabmonitor.nl informatie over diverse Nederlandse DAB Ensembles.
F1 Live: Will Buxton en Jolyon Palmer o.a. Dit is min of meer de officiële stream vanuit FOM. Heeft ook nog extra beelden.Jassy schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:44:
Ik heb sinds dit weekend F1TV in actie.. wat een verschil in beeld!
Ik zie dat er F1TV LIVE is en International... Wat is het verschil? Is het eerst een soort show en het tweede alleen de Videostream?
Edit: Ja F1TV is een soort show ala Viaplay... Mooi! Helaas alleen Engels maar mag de pret niet drukken!
International: Sky Sports audiostream onder de World Feed
Twitch || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
Bij International kan je ook de Nederlandse (en andere) audio kiezen, kan je alsnog naar je vertrouwde Viaplay commentatoren luisterenJassy schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:44:
Ik heb sinds dit weekend F1TV in actie.. wat een verschil in beeld!
Ik zie dat er F1TV LIVE is en International... Wat is het verschil? Is het eerst een soort show en het tweede alleen de Videostream?
Edit: Ja F1TV is een soort show ala Viaplay... Mooi! Helaas alleen Engels maar mag de pret niet drukken!
Dus toch ff viaplay om te testen. En meteen weer hangend beeld. Wat een bende. Chromecast met Google tv.
Maar weer eens bellen met ze. Krijg inmiddels na een week reactie op mail en messenger. Maar als je reageert is het weer vrolijk een week stil lijkt het. Kansloze bende.
Edit: en gewoon weer 10 minuten "nummer 2 in de wachtrij."
Er zit daar echt maar 3 man klantenservice lijkt het.
[ Voor 12% gewijzigd door matthijst op 10-06-2022 13:59 ]
Wel aangemeld maar niet uitverkoren helaas. Public beta is als alles goed gaat bij FP3 beschikbaar.StefanVerkerk schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 14:00:
Zijn er nog beta testers hier die nu tijdens FP1 F1MultiViewer getest hebben? Ervaringen? Ik ben reuze benieuwd!
Kunnen we hier eindelijk Viaplay de deur uit doen. Die hadden we nog als backup voor NL commentaar.
Als je dit kunt lezen, dan werkt mij Signature!
Yes, zojuist mogen testen. Stabiele app voor mij. Geen stream onderbrekingen of dips in kwaliteit.StefanVerkerk schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 14:00:
Zijn er nog beta testers hier die nu tijdens FP1 F1MultiViewer getest hebben? Ervaringen? Ik ben reuze benieuwd!
Meerdere vensters openen is ook mogelijk, evenals het opslaan van layouts.
Zitten nog wel wat ruwe randjes aan en handigheidjes die toegevoegd mogen worden.
Maar vooralsnog een mooi alternatief voor Race Control. De GPR integratie werkt ook goed, incl. optie om handmatig te syncen. De nieuwe NL audio track is ook al beschikbaar in de app.
De ontwikkelaar heeft net in de Discord aangegeven dat hij de public beta al voor FP2 wil vrijgeven, dus hou Reddit in de gaten zou ik zeggen.
Dus nu verder zonder backup? GewaagdWachten... schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 14:16:
Nederlands commentaar is sinds dit weekend beschikbaar op F1 tv pro. Net even getest met de eerste vrije training.
Kunnen we hier eindelijk Viaplay de deur uit doen. Die hadden we nog als backup voor NL commentaar.
Ik word ook wel gezien als een waaghals hoor
Nee maar wij deelden een account met onze ouders, maar die kunnen niet echt lekker kijken met Engels commentaar (wat ik wel begrijp).
Als je dit kunt lezen, dan werkt mij Signature!
Ik kan hier nog weinig info over vinden, maar dat klinkt wel veel belovend.Waah schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 13:26:
[...]
Ohja, Dan als de Beta van F1MultiViewer public wordt, die maar proberen. Dan kan je weer oud en vertrouwd je aan Mol ergeren(komt een sync functie in met GP radio)
Maar dan kan het best zijn dat je dit nederlands commentaar fijner vind. Al zijn er genoeg die dit dan weer niets vinden. Zelf kan ik het wel waarderen, maar Engels ligt me vaak beter dus ben benieuwd of het NL wordt of "International"
Hoewel ik eigenlijk toch maar 2 dingen tegelijk bekijk in de meeste gevallen:
Main race op TV
Onboard Max op iPad
Handmatige sync op basis van de lichten bij de start.
Welke reddit moeten we in de gaten houden? (Ik ben niet echt bekend met het hele platformMr Magic schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 14:18:
[...]
Yes, zojuist mogen testen. Stabiele app voor mij. Geen stream onderbrekingen of dips in kwaliteit.
Meerdere vensters openen is ook mogelijk, evenals het opslaan van layouts.
Zitten nog wel wat ruwe randjes aan en handigheidjes die toegevoegd mogen worden.
Maar vooralsnog een mooi alternatief voor Race Control. De GPR integratie werkt ook goed, incl. optie om handmatig te syncen. De nieuwe NL audio track is ook al beschikbaar in de app.
De ontwikkelaar heeft net in de Discord aangegeven dat hij de public beta al voor FP2 wil vrijgeven, dus hou Reddit in de gaten zou ik zeggen.
https://www.reddit.com/r/F1MultiViewer/ Heeft een eigen subreddit zie ik.
[ Voor 4% gewijzigd door chevsticks op 10-06-2022 14:44 ]
Dus meerdere livestreams tegelijk kijken kan wel met F1TV?Wachten... schreef op vrijdag 10 juni 2022 @ 14:28:
[...]
Ik word ook wel gezien als een waaghals hoor![]()
Nee maar wij deelden een account met onze ouders, maar die kunnen niet echt lekker kijken met Engels commentaar (wat ik wel begrijp).
Dit topic is gesloten.
Bespreek hier het doen en laten van de televisie-uitzendingen van de Formule 1.
Let wel dat we het hier alleen hebben over legale manieren om F1 te volgen. Het bespreken van trucs en hacks om gratis betaalde content te zien of om geografische barrières te omzeilen is hier niet toegestaan.
Het vragen naar of aanbieden van referrals is niet toegestaan.
Overige topics:
[F1] Seizoen 2022
Topicreeks: [F1 2022] Racetopics
[F1] Randzaken
Algemeen race topic Deel 2