Clock schreef op vrijdag 27 oktober 2023 @ 09:59:
https://siliconcanals.com...sition-funding-interview/
Goed om te zien dat het ze lukt vers groeigeld aan te trekken in een uitdagende macro economische markt en ze zich actief mengen in het maatschappelijk debat. Installed base nu 4K, doel van 10K wordt dit jaar niet gehaald. Onduidelijk of dit komt door operationele struggles (begrijpelijk) of door opdrogende funnel (zorgelijker). Month-on-month groei van 20~30% is prima.
Dit jaar een omzet van circa 45M op een financiering van 4,5M -> dat zijn prima gezonde ratio's.
Dat is mooi om te horen, een gezond bedrijf is ook voor de bezitters van een Quatt van voordeel.
Ik vond ook de opmerking van het geluid van @
marijnflipse een juiste argument, maak de eisen voor het geluid ook mede afhankelijk van de buitentemperatuatuur.
Bv vanaf 0ºC mag je 1,5 dB meer produceren, en vanaf -5ºC mag er 3 dB meer (van de oorspronkelijke limiet van 45/40 dB).
Geluid zal op dit moment een van de struikelpunten zijn waardoor het toepassen van een warmtepomp in de knel gaat komen, hoewel er ook hele volksstammen zullen zijn die dit (bewust of onbewust) negeren.
Tuurlijk is het technisch mogelijk om stillere warmtepompen te ontwikkelen, echter dit komt met een behoorlijke kostenstijging, en juist dat zou je in het kader van acceptatie juist niet willen, eigenlijk zou je naar een prijs vergelijkbaar met een CV willen komen.
Een punt van aandacht is wel nog hun handleiding, ondertussen had ik daar wel meer van verwacht, dit kan namelijk wel een behoorlijke impact hebben op de toekomst van Quat zelf. De wettelijke eisen (EU) omtrend dit aspect zijn heel duidelijk, geen handleiding, geen product op de (EU) markt. Ik verwacht dat de toezichthouder Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) op een bepaald moment wel overgaat tot handhaving. Dus @
marijnflipse pak dit
asap op en comuniceer dit met je bestaande klanten want infeite draaien we op dit moment gewoon een ilegaal product en zouden dat op basis van de bestaande regels niet eens mogen gebruiken.
Het aspect CE Verklaring van overeenstemming en Energielabel waren ze eigenlijk ook al te laat mee, maar dat is ondertussen gelukkig wel in orde.
Ik denk overigens dat er hier op tweakers voldoende technisch kundige mensen zitten die Quatt een warm hart toedragen en mogelijk daar ook bij willen helpen, ik zou zeggen @
marijnflipse maak daar gebruik van. Dat is ook de beste verkoopstrategie die je kunt voorstellen, of vergis ik mee hiermee ?