Millie-ano schreef op dinsdag 25 juni 2024 @ 21:37:
[...]
Maar de bejubeling van Memphis door jou. Is ook ontstaan in tijden van voor zijn blessures en nog in dienst van club. Maar het is gewoon voorbij. Naast zijn maniertjes naast het veld maakt het dat men liever wat anders ziet op het veld. Iedereen snapt ook wel dat Weghorst je de wereld niet brengt. En die half uurtjes nu, Tja in jouw ogen zeg je nu: zie je wel. Doet ook niks. Maar hij gaf toch wel de assist op Memphis. En Memphis mag 90 minuten sputteren en ploeteren en Memphis doen. En wout maar een half uur in een kut situatie waarin je er 2 moet maken.
Dat begint bij de keuzes van Koeman.
Man je snapt zelf toch ook wel dat Weghorst een serieus beperkte speler is. Die kan behalve wat balletjes doorkoppen en wat simpele passjes weinig, Memphis kan een bal vasthouden en zich onder druk uitspelen.
Nou mag je best vinden dat hij dat niet altijd geweldig doet, maar als je het idee hebt dat een Weghorst hetzelfde te bieden hebt als een Memphis dan mis je toch echt wel wat imo. Weghorst past gewoon echt niet in dit NL eigenlijk, behalve als breekijzer.
En als de tegenstander op hem ingespeeld is en weet dat hij start, dan is hij ook zo onschadelijk gemaakt. Ik zie echt niet hoe je het idee hebt dat het met Weghorst allemaal beter zou gaan. Juist omdat hij er vaak zo laat inkomt is hij een belangrijke kracht. En daarnaast presteert hij vaak dan ook nog boven verwachting goed, maar ik heb absoluut niet het idee dat hij dat ook zou kunnen als basisspeler.
Maar goed dan komen we ook weer uit bij het hele we hadden vroeger topspitsen en ook die kregen zoveel kritiek. Je kan het gewoon niet goed doen in het NL-elftal I guess. Behalve als je pinchhitter bent en af en toe scoort. Dan lijkt het ineens alsof je een stuk beter bent.