Pilot41Day schreef op dinsdag 19 april 2022 @ 21:30:
[...]
Alvast gefeliciteerd met je nieuwe GT als een van de 1e in Nederland als het goed is.
Betreft Master Care, ik ga er vanuit dat je dit hebt mee besteld toen je de auto bestelde vanwege de lak, echter dat ging om de zwarte lak zoals ik begrepen heb. Later ben je geswitched naar de Moonscape Matt !
Ik heb even gegoocheld naar Master Care op de NL site maar daar hebben ze het uitsluitend over glanzende lak en niet voor een matte lak!
Mijn advies is dan ook om goed te vragen of dit wel juist is voordat ze dit op je auto gaan aanbrengen, het zou erg jammer zijn als ze de matte lak hiermee van een glanzende laag voorzien😉
Ikzelf heb ook de GT besteld in Moonscape Matt maar laat de auto gelijk na levering in een matte glasscoating zetten of nog beter als het financieel haalbaar is in een XPEL folie.
Hoi Pilot,
Dat is, helaas, allemaal oud nieuws

Ik ben juist van Mat naar Zwart overgestapt, durfde het niet aan. Ik ben niet zo'n zorgzaam type voor een auto, anders dan af en toe de spuit er overheen.
Ook de levering is omgezet naar een datum die, zeker weten, niet gehaald wordt. Ik heb geen eens zin om die datum door te geven, ben daar wel klaar mee. Niet met de auto, maar ik heb me voorgenomen maar gewoon te wachten.
Achteraf had ik de mat wel kunnen nemen, ik ga namelijk ook zeker een foliebehandeling doen, want de lakproblemen zijn er alom (en ik ben geen poetser of wasstraatganger).
Ik heb al wel die carbon delen besteld, dankzij jouw aangeven, komen eerdaags binnen. Ben benieuwd.
Ik zag voor de mensen die al wel een ev6 hebben wat handige functies, zie link.
YouTube: Kia EV6 Hidden Features