Luxe problemen hier. Gisteren had ik ze nog niet, maar vandaag wel.
Ik heb een Yade Green card van CRO. Deze is voor mij al enige tijd te unstaken, wanneer ik deze dan ‘herstake’ dan hou ik een leuk bedragje over..
Nu kan ik ervoor kiezen het te laten staan met de hoop dat CRO verder stijgt, was sinds gisteren veel bezig met de cashback a 3%, maar met dit soort waardes begint CRO ook ineens interessant te worden met de 10% staking die je krijgt vanaf de Yade Green. Of het in een ander muntje stoppen. Of of….
De vorige keer dat CRO explosief steeg was er direct een dikke sell off, nu valt dat (nog) mee.
Dus zit een beetje in dubio.
Mijn vraag, wat zouden jullie doen? Op het moment dat ik het vraag besef ik me dat jullie glazen bol ook niet veel zegt. Maar hoe gaan mede CRO klanten hier mee om ? @
Gelukszoekr , ik weet dat je graag de Icy White wil ( ik ook ) maar zet je dit ook aan het denken met de waardes van nu? En @
Mooody, we hebben het er gisteren nog over gehad. Maar hoe sta jij hier in ?
UberLurker Departement #GG.