Ik heb wel zin in komende zondag moet ik zeggen, de start van de race valt samen met het einde van Ajax Feyenoord. Ik heb Viaplay aangezet via de koperen KPN en voor de zekerheid een jaar F1TV voor 53 ballen aangeschaft als back-up mocht
*knip*
Niet op de man spelen aub.
Wat een prut is Viaplay nu vergeleken met wat de Ziggo sportzenders op TV te bieden hebben. En dat terwijl Ziggo nooit een kabeltje hiernaartoe heeft aangelegd, maar voor 15 euro de maand vond ik dat geen probleem. ESPN gratis, Ziggo bracht de rest plus Indycar, Nascar, uurtje WRC en zondagochtend Shane van Gisbergen aan de leiding in z'n V8. En soms reclame idd, wat een gekkenhuis.
Maar alles altijd haarscherp op de buis en zappen maar. Met Viaplay is dat voorgoed voorbij. 14 ballen vanaf augustus, dezelfde maand dat tv zender Viaplay Xtra stopt met uitzenden op KPN 225, dus voor bijna hetzelfde bedrag alleen nog de streams via de app.
Ik heb nu zo'n beetje alles aangezet wat er aan te zetten valt en Viaplay doet niet echt zijn best. Alles wat hier te streamen valt komt binnen zoals het moet t/m 4k behalve de V. 1080p Full HD, dat maakt Viaplay er hier uiteindelijk wel van, maar pas na eventjes sub SD beeld, eventjes bufferen, eventjes net niet wat mij betreft.
Viaplay is een dooie boel, er is niets op de buis. Een fantasieloos dahboard, films en series die niemand wil kijken enkel en alleen om films en series te kunnen noemen met af en toe een livestream van een sportwedstrijd. En dan uitgerekend F1 races.
Maar goed, we gaan het zien zondag. Of morgen al, vrije training. En maandag de cijfers. Ikzelf ga zappen langs de brakke app op de LG C1, tv zender KPN 225, de Viaplay app via Chromecast op dezelfde TV en F1TV als backup met dezelfde setup voor het geval de testdagen bij Viaplay nog even doorgaan. Genoeg mogelijkheden, en toch ga ik erop achteruit zoals zo'n beetje iedereen en dat is zonde.
[
Voor 2% gewijzigd door
tweakduke op 18-03-2022 10:49
]