• ReconE
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 07:32
Joosie200 schreef op vrijdag 26 december 2025 @ 23:51:
Vandaag een LRDM 19 inch in thunder grey opgehaald. Launch model en je merkt hoe de pre facelift alles behalve efficiënt te noemen is rondom het nulpunt op snelweg kruissnelheid. Maar gezien de prijs van een MY24 facelift Lrsm vond ik dat nog een stap tever. Om over het abonnement idee maar te negeren. 1) er is nauwelijks voorraad te selecteren 2) indien wel tegen absurde maandelijkse prijzen. Ook de reden om er uiteindelijk een te kopen. Behoud ik de flexibiliteit om mijn eigen looptijd aan te houden. En gezien de kop er inmiddels ruimschoots af is was mijn inschatting dat de afschrijving nu afvlakt.

Morgen een 1000km challenge. Niet van Oslo naar Geilo maar naar la France. Ik ben hiervoor een Citroën EC4 gewend geweest. En oké Polestar 2 heeft nog een transmissietunnel aan boord, geen 800 volt laadtechniek. Maar toch kachelt het toch leuker door in een LRDM. Morgen maar ervaren hoe verder de P2 mij gaat brengen tussen laadstops in. Mijn exemplaar loopt ook tegen de 120k km beurt aan. Wijkt die 30k interval beurt nog af van de overige beurten? Of is het interieurfilter vervangen, remvloeistof, ruiten vloeistof en check op banden, remmerij en SOH accu?
Gefeliciteerd met je ps2, ik heb ook zo een laatst gekocht. Met die prijzen onder €20k lijken het wel weggevertjes. Mijn guilty pleasure is de sportmodus die je via infotainment kan activeren.
Je onderhoudsvraag wordt hier beantwoord: https://www.polestar-forum.com/posts/204067/
Succes met je 1000km challenge!

  • Joosie200
  • Registratie: September 2007
  • Niet online
ReconE schreef op zaterdag 27 december 2025 @ 06:50:
[...]

Gefeliciteerd met je ps2, ik heb ook zo een laatst gekocht. Met die prijzen onder €20k lijken het wel weggevertjes. Mijn guilty pleasure is de sportmodus die je via infotainment kan activeren.
Je onderhoudsvraag wordt hier beantwoord: https://www.polestar-forum.com/posts/204067/
Succes met je 1000km challenge!
Thnx. Al twijfelde ik wel tussen een launch model LRDM of een 2022 LRSM. Die laatste kon ik ook kopen in mijn budget maar uiteindelijk toch een launch model gekozen. Awd en in 4.7 seconde van 0 tot 100km blijft leuker dan die 7.4 seconde. En MY22 is nog steeds geen facelift editie dus vroeg me sowieso af wat de meerwaarde is tov launch model.

Eerste stint zit erop. 250km in 2.5 uur, nu laden / koffiestop en door België heen op naar Luxemburg.
Pagina: 1 ... 229 230 Laatste

Let op:
Een Tesla (of ander merk) versus Polestar discussie is hier redelijk offtopic, daar zijn andere topics voor zoals Elektrische auto's - deel 5.

Het thuis laden past beter in Het grote "thuis laden van je EV" topic. of Het grote goedkoop thuisladen van je EV topic.

Volgende onderwerpen moeten elders besproken worden:
Het grote "thuis laden van je EV" topic. / [EV] Openbare laadpalen, laadpassen en providers - Deel 2.

Ervaringen over lange reizen met een EV kan je delen in: Ervaringen: Lange ritten met elektrische auto in Europa.