Eerste software hick-up met een P2 LRSM met PPC packs MY25 versie 3.6.4, na zo'n 2200km.
Ik gebruik Waze als navigatie app en af en toe via Carplay. In Waze heb ik een aangepast icoontje voor de auto ipv de standaard blauwe pijl. Ik had ook ontdekt dat je de standaard app kan wijzigen van Google maps naar in dit geval Waze voor o.a. gesproken opdrachten zoals "Hey Google navigeer naar ....".
Toen ik de laatste keer deze opdracht gaf opende Waze netjes, ook in de drivers display, terwijl ik de telefoon niet via een kabel had verbonden en Carplay dus niet kan draaien.
Tot mijn verbazing zag ik op zowel de driversdisplay als het centrale scherm het autoicoontje ipv de blauwe pijl(zie rood omcirkelde icoontjes is de foto. Cool dacht ik..... en het werkte verder prima tot aan de eindbestemming.
De volgende keren dat ik dit deed starte Waze op beide schermen, liet de route zien, na starten van de rit en gaf een gesproken instructie. Meteen daarna verdween de route van het scherm kwam er nog één gesproken instructie waarna de navigatie stopte. De app ansich bleef werken op beide displays, de autopositie werd ook netjes geupdate, maar geen route(blauwe lijn) geen aanwijzigingen, niks.
Ook als ik de navigatie daarna in Google Maps probeerde laten uitvoeren vertoonde Google Maps hetzelfde probleem. Als ik vervolgens Waze via Carplay startte ging het goed, zonder problemen.
:strip_exif()/f/image/PtwEapU8jRMR1Je9MPBVGH6r.jpg?f=fotoalbum_large)
Herkenbaar? Ik heb de standaard app voor navigatie teruggezet naar Google Maps. Ik ben benieuwd of het nu weer zonder problemen werkt.