Wat mij betreft een bizar verschil met mijn vorige XC40 met oude hardware (zelfde als de oudere PS2). Alle tikjes op het scherm gaan super snel, van apps wisselen, Maps is heel snel (ook de berekeningen gaan een stuk sneller), herstarten gaat ook snel en na een herstart werkt alles ook gelijk ipv minuten lang moeten wachten tot de boel weer is opgestart.Koekhapperrr schreef op dinsdag 23 september 2025 @ 10:24:
[...]
Als MY22-rijder met een gênant traag infotainment ben ik hier wel benieuwd naar, is de nieuwe hardware in een MY26 ook in gebruik zo veel sneller? Is het nu 'acceptabel' of écht snel in gebruik?
In praktijk merk ik nu pas hoe vervelend traag het oude systeem was. Je leert er mee omgaan hoor en iets dat je niet hebt/weet kan je ook niet missen. Maar geloof me, alles draait in de MY26 met nieuwe chips oprecht zoveel sneller.
Het is natuurlijk wel even afwachten of dit bijv. over een jaar nog zo is maar wat ik zo las is deze chips wel echt een klap beter/meer geschikt voor de AAOS taken.
[ Voor 46% gewijzigd door Juancho op 23-09-2025 10:48 ]
Garmin Forerunner 265 |Samsung Galaxy S23 Polestar 2 MidYear 2026 Prime + B&W audio