godlike02 schreef op vrijdag 19 april 2024 @ 11:38:
[...]
15 maart en nog steeds geen reactie. Ace 1 van een jaar oud een fijn fietsje maar wel met de nodige problemen. Voorlicht nu kapot (vaker gelezen), trapas dopje al twee keer gebroken en dan loopt de trapper er af, vocht achter crystal display en ik heb het gevoel dat de batterij wel erg achteruitgaat na een jaar.
Ik hang nu aan de lijn maar kom er nog niet door
Jammer dat de ondersteuning van Veloretti nog (of weer) zo beroerd is.
Mijn akku is nu 2,5 jr oud. Geen problemen tot nu toe, maar ik houd rekening met vervanging op niet al te lange termijn. Bericht van @
jvreede2 over hoge prijs nieuwe akku betekent ook voor mij nog even uitstellen en ook : zoeken naar alternatieven.
Kwam op site fietsersbond artikel tegen met tips over akku. Daarin expert van firma Miton Utrecht.
Zij reviseren allerlei akku's. Veloretti staat (nog) niet in hun lijst, maar wellicht kunnen zij verder helpen wanneer Veloretti het laat afweten ?
Zelf nog niet direct aan toe. Maar ik heb dit zeker in achterhoofd.
Nabrander: @
godlike02 en @
Bartvd :
Emails en telefoontjes zijn allemaal leuk en aardig, en geduld is een schone zaak. Zelf ben ik wat simpeler ingesteld en zou in bij problemen zoals jullie ervaren mijn rechtsbijstandverzekeraar inschakelen.
Raad jullie in elk geval aan om Veloretti schriftelijk (evt aangetekend) formeel "in gebreke te stellen" en te eisen dat ze de problemen binnen een "redelijke termijn" oplossen. Schrijf op wat er mis is, wat je heby geprobeerd om contact te krijgen, hoe lang je hebt gewacht op reactie enzovoort. OP PAPIER en verzonden via "snail mail".
En als je geen rechtsbijstandverzekering hebt, zijn er juridische loketten / inloopspreekuren e.d.
Je staat er soms versteld van hoe een simpel kort briefje ondertekend door "mr. drs. Xyz" kan helpen ...
[
Voor 26% gewijzigd door
robert_oost op 19-04-2024 13:35
]