Goedemiddag,
ik heb eens jullie hele forum doorgebladerd .... heel wat pagina's maar wel interessant en leerzaam.
Ga dit weekend maar eens een proefrit maken met de Veloretti Ace in Amsterdam.
Ziet eruit als een E-bike waar alles wel zo'n beetje klopt, klassiek hip design, goede middenmotor, tandriem, deugdelijke automatische versnelling.
Neig ook naar Van Moof S3, gisteren proefrit, fantastisch design vind ik zelf, boost functie top, echter versnelling kraakte/sprong over soms al gister tijdens proefrit. is ook gewenning zegt men, juist schakelmomenten voelen maar ook wel beetje huiverig voor alle ellende die ik erover hoor. Je kan tegenwoordig ook handmatig schakelen met de VM, dat voorkomt klappen wellicht.
Cowboy 3/4 niet voor mijn, iets te sportief en ik wil geen vast verzet. daarom vallen ook de amterdam+ van lekkerbikes ook af, moet kunnen schakelen.
Dan is er nog de nieuwe Bird Bike, op zich ook goede specs, achtermotor, derailleur versnelling. Alleen nog niet te bewonderen in Nederland.
Dat is dus de shortlist nu, Veloretti Ace vs VM S3 ;-)
Hoe is de superhero functie van de Veloretti, kan je die makkelijk aanklikken met een knop aan stuur zoals de boost functie van de VM of moet je hiervoor eerst het menu in ? Als je net even wat extra power nodig hebt?
Nog andere goede ervaringen of bevindingen die ik zou moeten weten ? Dank voor de info.
[
Voor 3% gewijzigd door
sky_walker op 26-01-2022 17:18
]