Misschien handig om te melden (tegelijk ook geïnteresseerd of meer mensen dit ervaren):
Bij Giants een aantal bugs gemeld m.b.t. multiplayer (PC):
Map: Elmcreek
Server: Fragnet Networks (4 slot server)
(omdat de servers via Verygames helaas nog niet lijken te verschijnen in de serverlist)
1. Server niet altijd vindbaar in de serverlijst (niet gemeld bij Giants, wel een bekend probleem)
En connection issues nadat de server is gerestart. Melding: "verbinding is verbroken" tijdens het connecten
En niet alle FS server aanbieders zijn traceable in de serverlijst zoals Verygames.
2. Groene heggen tonen verschillende problemen (wel gemeld bij Giants)
Na een restart van de game, blijkt ondanks meerdere saves, een groot deel van de groene heggen verdwenen (medium formaat heg)
Ook kunnen heggen niet altijd verwijderd worden
En als je de verdwenen heggen weer wilt plaatsen, zijn ze vanaf dat moment onzichtbaar. Je betaald wel voor de geplaatste heg, maar deze is dus niet te zien.
Deze problemen heb ik nog niet ondervonden bij hekken en schuttingen.
3. Sommige pallets blijven helaas nog plakken aan vorken (gemeld bij Giants)
De nieuwe pallets van K+S en Provita blijven vaak nog plakken aan de vorken van telehandlers en voorladers. Lijkt een collision probleem. Ondanks velen swiep bewegingen om de pallets los te wrikken van de vork, duurt het soms best lang voor dit gelukt is. Dit probleem speelde ook in FS19, FS17 en FS15.
Met de pallets van Pioneer gaat het hier nog goed
4. De ijzeren nagels van de Krone Profiliner zweven in de lucht na openen achterdeuren (gemeld bij Giants)
5. De save opdrachten vanuit de game worden niet altijd weggeschreven op de server. Paar keer meegemaakt. Voor ik het wil melden, wil ik het vaker ervaren hebben. Kortom: nog niet 100% zeker van de mogelijke bug.