Koeien voer ik op het moment alleen nog hooi. Dan blijven ze nog steeds 100% gezond (en productief) en leveren ook nog genoeg melk op een dag.
Is qua voeren wat makkelijker, kan gewoon een ladewagen hooi leeggooien in de stal, of de voerwagen stampvol gooien met hooibalen en hoef dan niet te kijken naar de mix verhouding (hooi / kuilvoer).
Nu kan ik dus gewoon 4 of 5 hooibalen in m'n voerwagentje gooien en de stal in rijden (ja, niet geheel realistisch, maar is wel wat sneller dan 2 balen per keer). Dus in m'n 20.000L voerwagen gaat zo iets van 40.000 liter hooi in
Varkens heb ik ook ooit de fout gemaakt door er te veel knollen (bieten) in de stal te gooien. Dat eten ze als minste, en blijft nu veel te lang te veel van de totale voerruimte innemen (kan dus minder van de andere voer soorten kwijt in de stal). Gaf ze een tijdje varkensvoer (gewoon uit de shop die zakken), maar dan vullen die bieten/aardappelen (aka ; knollen) ook steeds weer aan.
Nu dus een tijdje alleen op bieten laten teren (gezondheid 0...

), maar anders krijgt ik die stallen niet meer leeg. Ze eten iets van 1000l knollen per dag dus... ik ben zo nog 14 a 15 ingame dagen bezig voordat ik ze weer normaal kan voeren.
Eigenlijk moet je dan volwassen varkens verkopen voor geld maar... heb ze eigenlijk voor de mest (al is mest inmiddels ook geen issue meer). Nu kosten varkens mij eigenlijk alleen maar geld...maar ach, ziet er ook wel grappig uit, 2 van die stallen en dan van die varkens rond te rennen. Ondanks dat het dus eigenlijk een money sink is, blijf ik ze wel houden (als ik varkensvoer moet kopen, uit zo'n mod silo, kost het me zo 150.000 euro per dag aan voer

). De zakken uit de shop zijn wat goedkoper, maar dat vullen van een trailer duurt dan een eeuwigheid, en je moet echt enorm veel voer per dag hebben (basefood, grain, en protein vreten ze als een malle).
---
Had gisteren pas de game geupade naar de nieuwste patch (ik zat nog op 1.9.1

) omdat Windows weer eens besloten had m'n videokaart drivers te updaten. Dan is de shadercache toch al verkloot, dus kon dan net zo goed de game patchen.
In een van m'n geniale momenten, bedacht ik me dat ik misschien ook wel even de map door kan vliegen in de 'Construction' modus om een groot deel van de shadercache aan te maken. Dus uitgeprobeerd, en stutter galore, maar werkte wel voor een deel (vooral snel door het dorpje, dus cache voor de gebouwen enz).
Daarna nog wel de ai een paar rondjes laten rijden, maar dan waren de ergste cache-stutters wel geweest.
Tuurlijk nog wel met ieder 'nieuw' effect even weer een stutter, maar kon in elk geval wel even bezig zonder al te erg last te krijgen van motion-sickness.