Gelukszoekr schreef op donderdag 25 maart 2021 @ 11:40:
Dat is trouwens ook een kenmerk van een bearmarket. Als we maanden/jaren naar beneden gaan,
dan gaat het hier rustig worden. Wat je namelijk ook doet, alles lijkt minder waard te worden. Dat houd je even vol, De meeste mensen haken echt wel af na een jaar. En daarna heb je dan meestal nog een hele periode met relatief weinig actie.
Voor mij is dit een hobby, ik kijk een shit-load aan youtube video's en probeer van al het interessante nieuws e.e.a mee te pakken. Dat is alsnog geen garantie voor dikke profits. Het maakt het wel een stuk makkelijker lange periodes van weinig actie op de markt te "overleven"
Wat ik mij dan weer afvraag is nl. gaan coins zoals KSM die ook echt al een usecase hebben ook zwaar droppen tijdens deze bear market? Je kan wel zeggen dat BTC voorlopig zijn positie als marktleider behoudt maar dat is ook deels omdat BTC verzamelwaarde heeft en andere nog volop in ontwikkeling zijn/waren.
Ik heb in de wandelgangen horen spreken over een crypto-winter na deze bull run, wat ik overigens niet hoop. Wat zijn jullie meningen hierover?
En ja, ik hoop ooit een lambo te verdienen met crypto (verdienen, niet kopen want na een jaartje op de belgische wegen schiet er niets meer over van dat ding) en ik weet dat ik nu wat laat ben. Je kan niet geloven hoeveel ik mezelf al voor de kop geschoten heb. Ik heb nog bitcoins gekocht aan het tarief van 300$
Ook heb ik de crash in 2017 actief meegemaakt en toen zei ik: de volgende bull ben ik er bij. Ik zat dus helaas in een winterslaap
Hopelijk kan ik dit nog eens actief meemaken, ook al moet ik eerst 2 jaar door het bloed op de straat ploeteren.