Ik had eigenlijk geen zin om op hier op te reageren, maar het moet toch uitgesproken worden. Ik weet niet of je dit stelde als een serieuze vraag, maar gezien je vaak onderbouwde bijdrages in de politieke discussies lijkt het me niet dat je dit gewoon oprecht vraagt/stelt. Het "we hebben niks met de vlag" is uiteraard een kul argument. Het staat symbool voor de burgeroorlog uit tussen de noordelijke staten en zuidelijke staten waarbij de zuidelijke staten slavernij in stand wilden houden. Aanhangers van de confederacy wilden iedereen wijsmaken dat het ging om southern pride of state-rights, maar het was gewoon puur om slavernij in stand te houden. Om terug te komen op
de betreffende foto: als je met zo iemand op de achtergrond in een selfie terecht komt, en je er niet tegen uitspreekt, dan gedoog je dat gewoon. Ervan wegdraaien "we hebben niks met de vlag" is dan echt naief want als er iémand een aandeel heeft in het slavernijverleden, dan is het Nederland wel. En dat niemand daarover op de achterpoten staat, en dat geen enkele media dit feit aanstipt is ronduit kwalijk te noemen.
Over het debat van gisteren: ik zag de headlines weer vol staan met dat het pittige discussies waren en harde uitingen. Wat een sensatiemakerij zeg

Er was werkelijk niks spannends aan, ik vond het ronduit saai.
Wat mij wel erg opviel:
- Frits Wester viel de vrouwen wel erg vaak in de rede
- Niks leek Rutte te raken; like water of a ducks back. Misschien een beetje ongemak toen hij die vrouw tegenover zich kreeg die hem ook onderbrak, maar zijn antwoord was ontwijkend en absoluut geen verantwoordelijkheid-nemend.
- Marijnissen deed het wat mij betreft eigenlijk best goed en ze ging Kaag goed te lijf met die laatste stelling over de voorrang in verruimingen voor gevaccineerden.
- Klaver maakte een scherp punt over de zorg en ook het klimaat, maar verder vond ik het wederom teleurstellend dat hij zich weer eens opwierp tot verbinder: hij doet veel te vaak handreikingen naar rechts en daar moet hij echt mee ophouden.
- Ik vond Kaag verrassend goed uit de hoek komen, zeker tegen Wilders, maar ook tegen Hoekstra en Rutte.
- Wilders altijd met z'n zelfde schtick, waar hij voor geprezen blijft worden. Hij walste compleet over die vrouw heen, ronduit onbeschoft. Woestmakende kerel

- Hoekstra....ik kan niks anders zeggen dan dat hij dé vervanger is voor Rutte: glad als een aal, verantwoordelijkheden afschuiven....het zou mij niks verbazen dat we ná Rutte nog x-jaar met Hoekstra als premier opgescheept gaan zitten

Van hem glijdt ook alles als een teflonlaag af lijkt het.
- Ze moeten echt eens iemand anders kiezen dan Wester, Wester is echt overduidelijk biased (naar rechts, de VVD en hij smult van Wilders). Ik vond het erg zwak dat hij steeds doorhamerde op die dubbele nationaliteit en ook dat hij af wilde dwingen dat iemand of ja of nee moest zeggen.
Ik wist dat ik Jinek's nabeschouwing NIET had moeten kijken. Kep me weer goed boos gemaakt

Jort Kelder, hét vriendje van Baudet en Rutte, en dan ook nog eens die Wouter de Winther die toch ieders keer weer iets te zeuren heeft over Klaver. AL-TIJD Wouter de Winther....kies verdorie eens voor iemand uit NRC of de Volkskrant of misschien zelfs decorrespondent. Nee, altijd Wouter van de Telegraaf. Dan hebben ze het over diversiteit in het kabinet en wat doet Jinek, allemaal rechtse mensen zonder links tegenwicht uitnodigen, die wat lagen te zeuren over dat Klaver zijn familie benoemde en dan zeiden "Hoekstra doet dat toch ook niet". Echt slechte argumenten om Klaver onderuit te willen halen. Hoekstra komt dan nog eens aanschuiven ook, terwijl ze makkelijk ook Klaver, Marijnissen of zelfs Ploumen had kunnen vragen, alhoewel het in dat laatste geval dan waarschijnlijk erover gegaan was dat PvdA het zelf schuld was dat zij niet meededen in het debat

Echt, ik ben het zo beu, die talkshows en ik trap er elke keer weer in, hopende dat er eens een ander geluid komt, want ik weet dat Jinek veel kritiek krijgt, maar helaas, RTL en Jinek blijven voor dit rechts geluid zonder kritiek kiezen. Hoe durft die Jort te zeggen dat we rechts stemmen en linkse politiek hebben gekregen, en NIEMAND die daar iets over zegt dat dat gewoon echt een leugen is.
[
Voor 5% gewijzigd door
Deathchant op 01-03-2021 12:40
]