MicroWhale schreef op zaterdag 13 februari 2021 @ 23:25:
[...]
Dat klopt: Passief inkomen is inkomen waarvoor je niet actief hoeft te werken. Dus alles vanaf 0,01 Euro waarvoor je niet actief hoeft te werken, is passief inkomen. Dat betekent dat iemand die 25 (of X) euro passief verdient, die 25 (of X) euro dus niet actief meer hoeft te verdienen.
Die "Way of life" van jou bouw je daarnaast op. Je begint dus met 1, 2, 4 of 25 euro en groeit langzaam naar bedragen die een groter deel van je uitgaven dekken. Misschien zeg je bovenstaande omdat je zelf al wat verder bent daarin, maar je bent toch zelf ook niet meteen met 250+ passief inkomen begonnen?
Volgens mij zijn we het helemaal eens. Maar het gaat om de interpretatie van "passieve inkomsten":
- Een bijdrage in het betalen van de maandelijkse lasten
- Helemaal niet meer, of veel minder hoeven te werken
Daar zit het verschil van de definitie in. 20 USD per maand met CAKE verdienen valt voor mij onder #1, 1500 USD per maand met CAKE verdienen valt voor mij onder #2.
Misschien geeft dat beter weer wat ik ermee bedoel?
Crypts schreef op zaterdag 13 februari 2021 @ 23:29:
[...]
Als we op 1 lijn zitten kunnen we dus ook stellen dat passieve inkomsten alles van 1 cent tot 1 miljoen euro of meer is waar je niks voor hoeft te doen.
Passief is passief, daar is niet zo gek veel aan te doen.
Klopt, zoals ik aangaf is 0,01 Euro per maand eigenlijk al passief inkomen. Maar het gaat om de definitie van "passief inkomen" en daar heb je volgens mij 2 smaken in, zie hierboven.
Laatst gaf iemand hier aan dat hij dmv CAKE zijn hypotheek kon betalen, dat zijn overduidelijk passieve inkomsten. Stel dat hij er 5 USD per maand uit zou halen, dan zijn dat officieel nog steeds passieve inkomsten, maar, hebben ze minder invloed op je levensstijl. Dat is wat ik bedoel.
Afijn, je kunt uren discussiëren over definities. Laatst ging het over "life changing" opbrengsten met crypto hebben. Ook daar kan je flink over discussiëren. Dat is voor iedereen anders. Wat ik in ieder geval niet fair vind is dat je mij als "mod" er op aanspreekt, ik hoop dat we hier gewoon een gezonde inhoudelijke discussie kunnen voeren zo lang het maar ontopic is.
@
Crypts Ik heb in mijn post hierboven voor de volledigheid nog even het volgende toegevoegd:
Met "noemenswaardig" bedoel ik het als "passieve inkomsten" kunnen benoemen. Niet dat 25 of 250 Euro geen groot of noemenswaardig bedrag is.
[
Voor 38% gewijzigd door
Taro op 13-02-2021 23:42
]
Replace fear of the unknown with curiosity | 48 (+10 incoming) kWh thuisaccu | 2 EV's: 136 kWh capaciteit | 10.660 Wp zonnepanelen