Goed, ik zou dus eigenlijk een Series S kopen, maar dat is 'per toeval' een Series X geworden. Was het pre-order topic aan het doorlezen en had wat geluk dat er net voorraad was bij Microsoft zelf. Maar dan wel de Series X. Beetje gevoed door de hype in dat topic ook maar op bestellen geklikt.
Verpakking is tof gedaan, console zelf voelt echt heel degelijk aan en de controller is zeker meer veranderd dan je op het eerste zicht zou denken. Hele installatieproces was eigenlijk vrij vlot en goed uitgedacht. Was binnen no-time aan het gamen. Downloadsnelheid lijkt ook hoger te liggen dan bij de One S, maar dat kan ook een momentopname zijn.
Nu hangt er nog een 1080P Sony LCD aan, ik kan dus bij lange na niet volledig genieten van alle pracht en praal. Maar het zijn de laadtijden die nu wel een enorm verschil maken. Mijn routines tijdens het gamen komen volledig te vervallen (drinken halen, laptop of gsm checken, naar buiten turen, mijn zonden overdenken, ... ).
Verder is hij volledig stil. Je voelt de warme lucht wel stromen, maar je hoort niks. Nada. Ontwerp vind ik in persoon ook nog sterker dan op foto eigenlijk. Hoewel iedereen weet dat witte consoles natuurlijk vele malen fraaier zijn (

), is het voor mijn smaak een goed ontwerp.
Vind de eerste indruk van de console zelf heel positief. Ook fijn dat de oude controllers gewoon werken op de Series X, hoef ik geen tweede controller aan te schaffen. Overigens passen de accu's van de Trust GTX247 nét niet in de nieuwe controllers. Nu waren die accu's toch al overleden, maar misschien puntje voor anderen hier.