Bleek gisteravond dus voor wat betreft die Sanctuary missie: het enige wat ik dus nog moest doen was iemand toewijzen aan een guard post en even babbelenFinraziel schreef op dinsdag 16 maart 2021 @ 11:51:
[...]
Hoef je niet te doen hè, je kunt al die minutemen quests compleet negeren, je hoeft ze niet eens te gaan redden in Concord. Dat is wel de logische progressie in de game, maar je kunt prima een andere kant op gaan en zelf je eigen pad trekken.
En ja, je kunt de main quest dan ook gewoon nog uitspelen. Ze sturen je een bepaalde kant op maar als je zonder die aanwijzingen al op die locaties uitkomt kun je quests overslaan of in andere volgorde doen. Er zijn maar een handje vol echt verplichte quests, en dat alleen als je het hoofd verhaal wil uitspelen.
DLC er bij zou leuk zijn maar zie ik eigenlijk niet gebeuren, helaas.

Xbox Live: Springbok NL